Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed: Revelations

Polecane posty

"hives89, zostałeś wybrany! Możesz zagrać w betę Assassin?s Creed Revelations! Twój KLUCZ: XXXXXXXXXXX", yay :P

Akurat na tej grze specjalnie mi nie zależy (szczególnie na multi), ale hm... Oczywiście, że zagram, bo ciekaw jestem co oni jeszcze mogą wymyślić w trybie wieloosobowym, żeby nie była to kalka z Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji zagrać w nowy tryb... Ale reszta - totalne deja vu :P Gdyby nie inne mapy, to stwierdziłbym, że gram w jakieś DLC do multi w Brotherhood.

Choć z drugiej strony - nie bardzo można tu coś zmieniać. Ale, że multi w Brotherhood zupełnie mnie nie zachwyciło, także w betę nawet nie chce mi się grać zbytnio. Jednak nie zmienię zdania - Assassin's Creed to dla mnie tylko kampania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem klucza na alledrogo do brotherhooda. Klucz kosztuje 20 PLN, ale mam obawy czy wszystko jest z nim w porządku. Sprzedawca ma prawie 2 tysiące samych pozytywów i średnią ocen 5.0. Sprzedawca przekazuje Ci klucz, który się później wklepuję do EADM i grę się ściąga (to u mnie nie problem - ma dobre łącze). Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z kupnem klucza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem się spodziewać przed tym filmem, rewolucji w multi nie ma aczkolwiek zgadzam się z komentującym, że wywalenie radaru z deathmatcha bardzo pozytywnie wpłynie/może wpłynąć na styl graczy ;) Chyba pojawiły się jakieś nowości w umiejętnościach albo perkach, ofc pomijając te kosmetyczne, ale film raczej nie skupiał się na tym aby przedstawić je wszystkie... mimo wszystko oglądało się zacnie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem klucza na alledrogo do brotherhooda. Klucz kosztuje 20 PLN, ale mam obawy czy wszystko jest z nim w porządku. Sprzedawca ma prawie 2 tysiące samych pozytywów i średnią ocen 5.0. Sprzedawca przekazuje Ci klucz, który się później wklepuję do EADM i grę się ściąga (to u mnie nie problem - ma dobre łącze). Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z kupnem klucza?

Pisalem juz o tym na forum wielokrotnie I chyba bede musial poprosic o utworzenie i przypiecie tematu poswieconego tanim kluczom, ktore sa do kupienia na Allegro? No nic, napisze jeszcze raz.

Sprawa z tymi kluczami wyglada nastepujaco. Firma X (tu wstawic nazwe wydawcy gry czy oprogramowania, ktore jest do sciagniecia ze strony producenta) prowadzi sprzedaz globalna. Poniewaz nie wszedzie ludzie zarabiaja tyle samo, to firma X wprowadza odrebne cenniki (tzw. Pricelists) dla poszczegolnych regionow czy krajow. Ta sama gra/program, ktora w Unii Europejskiej kosztuje np. 30 euro, w innym regionie naszego globu kosztuje rownowartosc np. 10 euro. Zgodnie z prowadzona przez firmy polityka cenowa, regulacjami prawnymi (np. to ze dystrybucja danej gry w Australii zajmuje sie zupelnie odrebny oddzial fimy od tego, ktory jest w Europie) oraz prawem handlowym, nie mozna kupowac produktow w jednym regionie, a nastepnie sprzedawac je w innym po cenie niezgodnej z obowiazujacym w tym regionie cennikiem. W ten sposob firmy o zasiegu globalnym chronia swoje interesy.

Jesli jakas gra od EA (np. Crysis 2) jest do sciagniecia z Origin po uprzednim zaplaceniu za nia 99 zl, a na allegro ktos hurtowo sprzedaje klucze do niej za 40 zl, to juz powinno dac to potencjalnym nabywcom do myslenia. Skoro w oficjalnym sklepie wydawcy gry dany tytul w wersji cyfrowej jest duzo drozszy niz klucz na allegro, to cos tu musi smierdziec. Wystarczy chwile pomyslec, by dojsc do wniosku, ze robiac cos takiego wydawca sam by sobie strzelal w stope, prawda? Po prostu klucze z serwisow aukcyjnych sa kupowane w innych regionach (zazwyczaj w krajach Azji Poludniowo-Wschodniej) wedlug obowiazujacych tam cennikow, a nastepnie wprowadzane do sprzedazy w Polsce przez nieautoryzowanych sprzedawcow, ktorzy w ten sposob robia nieuczciwa konkurencje wydawcy i zmniejszaja jego dochod. Klucze sa legalne, ale pochodza z tzw. szarej strefy, przez co naruszaja interes wlasciciela praw do danego tytulu.

Firmy walcza z tym procederem w ramach ochrony wlasnej marki i zazwyczaj scisle wspolpracuja z serwisami aukcyjnymi i platformami dystrybucji cyfrowej. W ramach tej wspolpracy po otrzymaniu zgloszenia od dzialu Brand Protection danej firmy serwisy Allegro, Amazon czy Ebay maja obowiazek usunac aukcje naruszajaca interes wlasciciela praw do marki. Podobna wspolpraca ma miejsce z platformami dystrybucji cyfrowej - np. Steam co tydzien wsrod swoich uzytkownikow losuje okreslona ilosc kont i przeprowadza na nich audyt zgodnosci regionu/kraju, w ktorym zarejestrowane jest konto z regionem/krajem, z ktorego pochodza uzyte do aktywacji gier na tym koncie klucze. W razie wykrycia nieprawidlowosci Steam ma prawo zablokowac dostep tylko do jednego tytulu lub nawet zbanowac cale konto. Oczywiscie moze byc tak, ze osoba, ktora kupila klucze na Allegro nigdy nie zostanie wylosowana do sprawdzenia, ale rownie dobrze moze byc tak, ze juz w tydzien po zakupie dostanie bana.

EDIT:

Zeby nie bylo, ze wyssalem sobie powyzsze informacje z palca - pracuje w jednej z najwiekszych firm na swiecie, ktora produkuje soft, chroni komputery, szyfruje strony i dostarcza cloud computing, a moje obowiazki sa bardzo mocno powiazane wlasnie z brand protection.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uk.ign.com/videos/2011/09/28/assass...?objectid=93900

Na tej stronie są unikalne trailery/gameplaye po 1-2min. Bardzo fajne i wiadać na nich min. odmienioną twarz Desmonda, jak wygladał za życia obiekt 16 i trailer o hook blade ; D

http://www.egmnow.com/articles/news/assass...for-pc-delayed/

Czyli jednak PC będą miały poślizg *.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu - a czy regiony są również weryfikowane w przpadku EADM czy Ubisoftu? Czy gry takie mają angielską wersję językową? I kwestii prawnej: czy w licencjach gier zamieszczane są zapiski, że są one dedykowane na dany rynek / region?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fanów tej serii. Mój uwielbia tą serie, ale niestety ma tylko 2 pierwsze części. Chciałbym mu na urodziny zrobić prezent. Tylko nie wiem, którą z części zakupić, czy Brotherhood-a czy najnowszą część serii Revelations. Niestety nie miałem okazji zagrać w żadnego Assassin's Creed-a, dlatego proszę was o poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to o ile można spokojnie grać w dwójkę nie znając jedynki tak granie w dodatki bez znajomości tego co działo się w drugiej części mija się z celem ;) Jest po prostu o wiele więcej nawiązań fabularnych nie wspominając o rozszerzonej historii (nie tylko w przypadku Ezia, ale i samego Desmonda IMO ;]), nowości itd. Dlatego sugerowałbym, jeśli już, pokusić się na wszystkie części ;] Albo zacząć od dwójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Refty - Prawda, najlepiej jak będzie przechodził po kolei. Jeśli już ma 1. i 2. część AC, to na razie kup mu Brotherhooda.

Ciężko by było połapać się w Revelations nie znając ACB (szczególnie wątek Desmonda) więc ja polecałbym najpierw Assassin's Creed: Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to o ile można spokojnie grać w dwójkę nie znając jedynki tak granie w dodatki bez znajomości tego co działo się w drugiej części mija się z celem ;) Jest po prostu o wiele więcej nawiązań fabularnych nie wspominając o rozszerzonej historii (nie tylko w przypadku Ezia, ale i samego Desmonda IMO ;]), nowości itd. Dlatego sugerowałbym, jeśli już, pokusić się na wszystkie części ;] Albo zacząć od dwójki.

@Refty - Prawda, najlepiej jak będzie przechodził po kolei. Jeśli już ma 1. i 2. część AC, to na razie kup mu Brotherhooda.

Ciężko by było połapać się w Revelations nie znając ACB (szczególnie wątek Desmonda) więc ja polecałbym najpierw Assassin's Creed: Brotherhood.

Dzięki za info. W takim razie postanowiłem zrobić tak jak mówiliście zakupić Brotherhooda. Brat na pewno się ucieszy:) Może w przyszłości się coś wykombinuję i kupi najnowszą część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg gram.pl, wysyłka AC:R powinna zacząć się już 14.11, więc troszkę wcześniej, niż przypuszczano (premiera EU miała być 18.11, teraz jest 15.11), więc bardzo się cieszę. Trochę żal mi PC-towców i mam nadzieję, że na 2 tygodnie przed premierą na PC Ubisoft nie zaliczy klapy.

Tuż za chwilę, tuż za momencik... :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banderchlast

Tak, premiera na PC 2 grudnia. Mnie to nie dotyczy, zbieram na konsolę, więc w tym roku nawet nowe AC, a w przyszłym nawet Diablo III sobie odpuszczę. Ojciec pewnie by mnie zabił za to, że zamiast Diablo III kupuję Playstation 3. Assassins Creed sprawie sobie dopiero w okolicach maja, kiedy już będę miał internet podłączony do Grajstacji Trzy. Może na konsoli uda mi się odpalić ten [cenzura] multiplayer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, jak ja nie lubię polityki Ubisoftu... Dlaczego zawsze gracze pecetowi muszą mieć premierę gry po wydaniu jej na konsolę? To niesprawiedliwe :/ Chociaż z drugiej strony to dla mnie dobrze, bo w listopadzie nawał świetnych produkcji, w które trzeba zagrać, a tak to będzie i pozycja na grudniowe wieczory ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czekałem wcześniej to równie dobrze mogę i teraz :D IMO trailer jest świetny i epicki, bo mimo, że gra raczej nie będzie wnosiła zbyt wiele nowego do mechanizmów rozgrywki tak może się okazać najlepszym zwieńczeniem renesansowej trylogii jaka ta seria mogła otrzymać, a przynajmniej bardzo na to liczę ;] Dobrze też słyszeć, że Ezio nie stracił nic ze swojej badassowatości z tym tekstem "I've never learned how" ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie przesadzałbym z nazywaniem Ezia badassowskim... Osobiście nie przepadam za nim, już wolę Altaira, u którego genialnie ukazano przemianę wewnętrzną. Jednak co racja to racja, głos Ezia jest fajny. Jednak mam nadzieję, że postać pełnoprawnej "trójki" zrzuci obu z piedestału swoją "epickością".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba kwestia opinii ;] Osobiście jestem znacznym przeciwnikiem nurtu uznającego Ezio za buca a stawiającego Altaira na piedestale, który IMO w pierwszej części był postacią płaską, bo tylko biegaliśmy z nim od miasta do miasta załatwiając kolejne cele a jedynie pod koniec pokazał się jakby z lepszej strony... natomiast Ezio był pokazany w większym przedziale czasowym i na innych płaszczyznach. Nie tylko swojej kariery w służbie Asasynów, ale także jako członka rodziny, w młodości jako casanowę (;p) itd. Zresztą Ezio jest również epicki za to co zrobił niemalże w

finale pierwszego dodatku z Jabłkiem Edenu

albo to co odwala w trailerach do tej części czyli 50-latek naparzający się na śmierć i życie z plutonem Templariuszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie to:

http://www.youtube.com/watch?v=HVr9h0ivLRY...feature=related

Jest to Trailer z Revelations zrobiony w GTA IV.

Przechodzę teraz wszystkie części od początku, myślę że zdążę do premiery, o ile ta znów nie zostanie przesunięta :/

Jak myślicie kroi się najlepsza część serii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Asassin`s Creed była bardzo fajna, ale prosty system walki i monotonna fabuła niestety ocenę tej gry w moich oczach szczególnie zaniżyły. Druga część to jak dla mnie najlepsza część tej serii, strasznie podobała mi się fabuła, miasta, które odwiedzialiśmy, wreszcie było czuć tą nieliniowość i nie było monotonności. Na Brotherhood się zawiodłem, choć sam nie wiem dlaczego. Brakowało mi tego czegoś, co było w II, może znudził mi się bohater, klimaty, może fabuła była słaba? Do tej pory nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie. Co do Revelations, to nie mam jakichś oczekiwań wielkich, bo wolę się miło zaskoczyć, niż potężnie rozczarować, jak w przypadku Brotherhooda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie to najlepsza część? Nie wiem. Czy Ubi chce abym w to wierzył? Tak. Czy chciałbym aby rzeczywiście tak było? Tak :D Powód jest tego prosty - o ile kocham całą serię tak mam wrażenie, że po drugiej części nastąpiła pewna stagnacja i brak świeżych pomysłów (które może nadejdą wraz z nową epoką...oby) a na pewno widocznej ewolucji. Mam nadzieję, że tutaj jakąś będzie widać ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...