Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Delikatne (jak na razie) ostrzeżenie dla:

Towsik

Za głupie, bo jak to inaczej nazwać, posty w temacie "Forumowicze o sobie".

Miałeś na to zwracaną uwagę, ale z tego co zauważyłam, nie czytasz zbyt uważnie poprzednich postów.

Jak nie wiesz co napisać, to nie wysilaj się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla :

Paweł Woszczyna

za zorganizowanie sobie konkursu w dziale "O CDA" pt. "Czy zdążę założyć kolejny idiotyczny temat zanim moderator zamknie mój poprzedni".

Ponieważ już Cię ostrzegłem i nie muszę komentować wszystkich Twoich idiotyzmów, dam sobie fory i następne topiki będę usuwał :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne ostrzeżenie dla:

kszaq

Jakieś te Twoje posty ostatnio niemrawe, same stasiarstwo. Większość Twoich wypowiedzi absolutnie nic nie wnosi do rozmowy i potrafi niektórych wqurzyć.

Radzę dobrze się zastanowić przed napisaniem czegokolwiek. Potrafisz pisać sensownie, wysil się trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Ostrzeżenie dla :

Paweł Woszczyna

Za zakładanie kilku wątków w krótkim czasie, mających mało wspólnego z pismem( Na "O CD- Action") Zingorował też moje upomnienie. Sol zajmij się nim dalej bo to Twój wątek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega poważne ostrzeżenie dla:

Ganner

Jak dla mnie powinien być ban. Za co? Koleś jest plagiatorem! Podejrzanie wyglądały mi jego posty w Opiniach o grach. Nie dość, że pisał je ekspresowo jeden za drugim, to jeszcze ich treść była dziwnie sztuczna. Brzmią jak fragmenty profesjonalnych recenzji. Zaintrygowany zadałem sobie trud i sprawdziłem wybrane losowo pozycje, do których się koleś wpisywał: Skoki narciarskie, Gorky zero, MoH: Breakthrough, Beyond Good & Evil, Contrack JACK, Fire Warrior. WSZYSTKIE jego wypowiedzi w tych topicach okazują się wyrwanymi fragmentami z recenzji serwisu Imperium Gier. Jak dla mnie to wyjątkowo bezczelna i chamska metoda nabijania sobie licznika postów. Stąd i moja prośba o bana. Mam nadzieję, że admin szybko rozpatrzy mój wniosek, a przynajmniej udzieli mu porządnej reprymendy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganner (...)

Stąd i moja prośba o bana. Mam nadzieję, że admin szybko rozpatrzy mój wniosek, a przynajmniej udzieli mu porządnej reprymendy.

Domyślałem się, że coś jest nie tak z nim, także pare razy mi podpadł. Podpisuję się pod tym wnioskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...