Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Mih@vp

Za durny topic kłócący się z zasadą wpajaną przez Smugglera chyba od początku istnienia pisma ("Dajcie grę xxx")

M_a_r_c_i_n

Za założenie tego samego topicu dwa razy

Taa... PRzez długi czas nic, a teraz hurtowo. Nie ma to jak w ciągu 10 minut zdusić narastającą od miesiąca wiarę w ludzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNIOSEK O BANA NA IP:

ADC ĆABEJ

Powód: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=142043#142043

i nie tylko...

W zasadzie to za samą ksywkę powinien dostać bana (wspak czytać!). Proponuję poza tym kasować wszystkiejego posty zaraz po znalezieniu, a bana rozszerzyć na skasowanie konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNIOSEK O BANA NA IP:

ADC ĆABEJ

Powód: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=142043#142043

i nie tylko...

W zasadzie to za sam? ksywkę powinien dostać bana (wspak czytać!). Proponuję poza tym kasować wszystkiejego posty zaraz po znalezieniu, a bana rozszerzyć na skasowanie konta.

Zalatwione, juz z samego rana. Na IP, na ksywke, na konto. Powinno wystarczyc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie i wniosek o tymczasowego bana dla:

FarmeR

Za post:

Otho, LOV dajcie sobie spokój z ludźmi, którzy zatrzymali się na niższym szczeblu ewolucyjnym. KZ rządzi i taka jest prawda. Ci którzy nie potrafią przyjąć tego do wiadomości, to zwykłe lamerskie świnie ( i tu radosny kwik)

Tą lamerską świnią jestem w tym przypadku ja, bo ośmieliłem się zwrócić uwagę LOV, jakich postów pisać nie wypada, oraz SLY, który (jak to ma w zwyczaju) dość ostro zareagował na stasiarstwo LOV. Niejaki otho również wtrącił się do dyskusji i udowodnił, że można wszystko na spokojnie wyjaśnić. No ale zawsze znajdzie się indywiduum w rodzaju FarmeRa, który popisze się elokwencją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o bana dla uzytkownika o ksywce bandoG.. cytuje:

'Czy moderatorzy nie mają przypadkiem jakiś kompleksów, z tego co widzę

na innych "kącikach" jest podobnie. Wniosek nasuwa się jeden. Ktoś tu ma nierówno pod sufitem. '.

A teraz odpowiedz na moje 'mniej uogolniaj, a na pewno zabawszi dluzej na forum. '

A to jego odpowiedz 'co to straszysz mnie kolego? '

Moje: 'jesli ktos wyjatkowo glupi bedzie i wciaz na ten temat bedzie pisal wyladuje w ostrzezeniach. Tak na przyszlosc. ' /to o tym, zeby nie pisac o Slipknot, o ktorym tocza sie rozmowy, mimo iz z 7-8 razy mowilem, ze nie mozna o nich pisac, gdyz nie maja nic wpsolnego z muzyka core'woa'

BandoG: 'Tylko ktoś wyjątkowo głupi mógł to napisać. '

I jeszce na koniec: 'Teraz możecie mnie zbanować.'

Nom.. skoro mi/nam pozwalasz sie zbanowac, to sprawimy ci te niewatpilwa przyjemnosc i zglaszam Ghostowi prosbe o nalozenie na ciebie bana. Milo bylo ;-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie dla:

Kuks

To co ten pacjent wyprawia, to się w głowie nie mieści. Najlepiej wyjaśnię na przykładach: Pomocna dłoń/ Gry/ N4S:U / 4 posty pod rząd następującej treści:

(1 post) - podoba wam się nfs:u ?

(2 post) - ja jestem w połowie i troche mi się nudzi...

(3 post) - auta sie nie psują

(4 post) - dałbym 8+ lub 9

Kolejny przykład: O CDA/ Najgorsza gra: (oczywiście posty 1 pod 2)

(1 post) - larry bez dwóch zdań był naj!@#$%& grą w cda

(2 post) - pszez tego !@#$% larry'ego polory mi się po******y

(3 post) - fawno spaliłem ta płyte w piecyku!!!!!!!!!!!

Komentarz chyba zbędny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem, tak się stało.

Lekkie ostrzeżenie za nadgorliwość gorszą of faszyzmu, nieprzestrzeganie regulaminu i zakładanie topików w dziale Metal otrzymują:

Obi-San za samo podżeganie do tego czynu oraz Chess_Board za samo łamanie przepisów, w dodatku w najgorszym z możliwych momentów. Beware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla :

Balin

za:

Lech poznań rules, a legia to kur@a! :D

Podobno każdy ma takich kibiców na jakich sobie zasłużył ale na Twoim przykładzie wyraźnie widać, że poznaniacy zostali ukarani zdecydowanie zbyt surowo :twisted: .

Żebyś nie miał złudzeń : więcej ostrzeżeń nie będzie, jeżeli znajdę jeszcze gdzieś na forum te Twoje złote myśli od razu wystąpię o bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

TREZOR

Za zakładanie do każdego pytania o ET osobnego tematu pomimo moich próśb by swoje pytania kierował w jednym ogólnym temacie związanym z pytaniami o ET. Koleś jednak ma gdzieś moje uwagi, pomomo iż zablokowałem już jego cztery czy pięć tematów przy każdym pisząc stosowną uwagę by nie zakładał tylu tematów z jednym pytaniem. Jeszcze raz założy tego typu temat i poproszę adminów o bana dla tego pana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

Euromaniak

za brak kultury słowa i poszanowania dla innych forumowiczów. Dla ciekawych http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=3555&start=225 - o ile posty się ostaną bo niewarte tego.

Masz chłopie gośne wejście, ale wylecisz stąd z jeszcze większym hukiem jak sie nie poprawisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...