Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Poważne ostrzeżenie dla:

Zozo8

Za celowe robienie zamieszania na forum. Pomyślał, że jak poudaje kolejnego pajaca rodem z Panopticum, to wszyscy się nabiorą, będzie śmiechu co niemiara, a on trafi na łamy AR. Kiepsko mu to wyszło niestety. Jeśli będzie dalej śmiecił - bana.

To biedne dziecko znów się zabłąkało na nasze forum i niestety znowu naśmieciło w dziale "O CDA". Zgodnie z tym co napisał powyżej DION wnioskuję o bana dla tego delikwenta - widocznie jest niereformowalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie i wniosek o bana dla:

squara

1 lutego niejaki skwara dostał poważne ostrzeżenie za wyjątkową głupotę i stasiarstwo (zakładał nowe tematy na potęgę, a co jeden to głupszy).

2 lutego wyleciał. Wrócił jako squara i niemal na klęczkach przepraszał za swoje zachowanie. Smg wyraźnie zaznaczył, że jest tutaj "na krechę" i jeden wyskok, a wyleci na amen. Jak myślicie, zmądrzał? Od tamtego czasu znów założył kilka bezsensownych tematów, (w tym jeden łamiący 7 pkt regulaminu), a argumenty moderatorów i starszych forumowiczów kompletnie go nie ruszają. Pacjent się absolutnie nie poprawił. W związku z tym składam wniosek o bezterminowego bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie ostrzezenie dla:

nemesis enforcer

jego wypowiedzi skladaja sie z jednego, dwoch wyrazow oczywiscie nic nie wnoszacych do dyskusji. typowe stasiarstwo...

EDIT:

co by nie byc goloslownym, wyciag z jego ostatnich postow. kazda linijka to 1 post:

nuda, dobra jest za to pierwsza płyta - Wolfheart

z gotyku w sumie lubie moonlight <= to znaczy moge posluchac raz na pół roku

no nie wiem

a co będzie?

_dupa tam, na 99% metalowych forum są tematy o poszczególnych kapelach i jest dobrze

chce, zeby dalo sie pogadac o naszej ulubionej muzyce, bo jak na razie to nic sie tu nie dzieje...

ja tam sądze ze powinny byc wątki o poszczegolnych zespolach i tyle

... raczej po co kupowac to hochsztaplerstwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie dla:

firelord

Za co? długo można wymieniać. Generalnie za stasiarstwo i chamstwo i wrodzoną głupotę. Przykłady? Proszę bardzo, perełki z ostatnich postów:

- prędzej mi kaktus na dupi* wyrośnie niż powstanie lepsze pimo

- to jakaś band sqrwie** może się umuwić, że jeden napisze idiotyczny post, a drugi go szybciutko zytuję

- to załuż jak to mówisz "obsrajtuchy" i idź do grupy dresów, tak ci wpierdol*, że nie wstaniesz

- bo dresy to pi*** i jeb****** pedał** (fragment radosnej rozmowy w temacie "co sądzisz o luzie?")

- napisał to z prostej przyczyny: jest imbecylem (uwaga o innym forumowiczu, który jest nie większym stasiarzem on niego)

- ach fajnie masz (komentarz do długiej wypowiedzi innego forumowicza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Prosba o bana dla AtheiX za powyższe + kilka nowych postów.

I tym oto sposobem, kolejny raz moderatorska brać, w przeciwieństwie do naszego wymiaru sprawiedliwości, wymierzyła takową szybko i bez odroczeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie (4 już) i wniosek o bana dla:

Lord_Vertumnus

Za co tym razem? Dokładnie za to samo co zawsze. Frustratów i pieniaczy ci u nas dostatek - Lord_V jest chyba ich królem. Koleś jest zarozumiały, bezczelny i święcie przekonany o swojej racji. On po prostu zawsze wie lepiej, a jak nie daj Boże ktoś ma inne zdanie - wtedy nie ma przebacz. Pochopnie wyciąga wnioski, wykłóca się do upadłego, a gdy już brakuje argumentów, rzuca mięsem na prawo i lewo. Ten pacjent to takie gorsze wydanie Księdza666, który wyleciał właśnie za takie pyskówki. I żeby była jasność - nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o nocnej kłótni w Forumowiczach o sobie. Do tej pory najwięcej bruździł na metalu, teraz jaśnie pan Lord_V psuje atmosferę gdzie tylko się da. Jak to CormaC kiedyś trafnie ujął - za ciągłe wyskakiwanie z pyskiem do niewłaściwych osób - wniosek o bezterminowego bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty pod jego adresem są poważniejsze niż ci się wydaje, złamał dużą część regulaminu, obrażał (i to dość mocno) innych forumowiczów działają tym samym na szkodę Forum Actionum. Poza tym co za dużo ostrzeżeń na koncie, to niezdrowo... Już miał kiedyś szanse poprawy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo powazne ostrzezenie:

Dżej- Dżej

Ten pacjent juz raz dostal bana. Mial wtedy nicka Shadow Man i niezle zalazl moderatorom (mi szczegolnie) za skore. Wrocil i znowu szaleje:

http://www.cdaction.com.pl/agora/viewtopic...ghlight=#121283

http://www.cdaction.com.pl/agora/viewtopic...ghlight=#121262 (na dole)

A juz dalej nie chce mi sie wklejac. Wnioskuje o bana. Dostal nauczke, nie posluchal, to wg mnie nie ma juz dla niego ratunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie (4 już) i wniosek o bana dla:

Lord_Vertumnus

ROTFL... wlasnie zmierzalem w tym kierunku, aby dac kolejne ostrzezenie i zaproponowac bana, a tu prosze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki_Metalowiec

wypieprzcie tego pajaca, bo od kilku dni SWIADOMIE robi wioche na forum o metalu. albo sam to zrobie, choc zaraz pewnie walach bedzie jeczal, ze jestem taki i owaki... mam to gdzies, od kilku dni lekcewazy moje i innych ostrzezenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

Nitemare

Za post:

ty ch**** wojtek ty k****o zaj****ana jestem skejtem i takiego języku jak ty k***o j****a nie używam. Chciałbym ci za****ć i przestałbyś kpić ze skejtów.

Forum dla drecholi piętro wyżej. Jak dla mnie powinien być ban.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

Nitemare

Za post:

ty ch**** wojtek ty k****o zaj****ana jestem skejtem i takiego języku jak ty k***o j****a nie używam. Chciałbym ci za****ć i przestałby? kpić ze skejtów.

Forum dla drecholi piętro wyżej. Jak dla mnie powinien być ban.

SMG: Zobaczymy czy on tak zawsze, czy po prostu go ponioslo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

firo

za świadone założenie debilnego wątku "Mężczyźni vs kobiety", bezkrytyczna podejście do uwag moderatora, przesadną wiarę we własny dowcip i oryginalność oraz (mylne jak widzisz) poczucie własnej bezkarności.

Bezdenna głupota na szczęście dla Ciebie nie jest karalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Kolejne ostrzeżenie dla

firo

Widać, że pacjent nie wziął sobie ani trochę do serca ostrzeżenia RoZy'ego i kpi sobie z moderatorów w najlepsze, i jeszcze się z tego cieszy. Nie wiem, czy warto. Jak dla mnie powinien być ban, przy kolejnym głupawym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ostrzeżenie dla

firo

Widać, że pacjent nie wziął sobie ani trochę do serca ostrzeżenia RoZy'ego i kpi sobie z moderatorów w najlepsze, i jeszcze się z tego cieszy. Nie wiem, czy warto. Jak dla mnie powinien być ban, przy kolejnym głupawym poście.

Popieram w 100% i składam wniosek o bana za wyjątkową bezczelność i olewanie regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

firo0

Pacjent nie dalej jak wczoraj dostał bana, dziś przylazł jako firo0 tylko po to, by powrzucać jakie to my świnie i chamy skończone (mowa o moderatorach i adminach rzecz jasna).

To ja firo tego co wywaliliście!! chamy!!!! Po pierwsze nie wyśmiewałem się z tego że niedostałem bana tylko chciałem zarymować!! To jest po prostu kpina i najechanie na niepoinformowanego chłopaka który lubi się podroczyć!!! !!! !!!! KPINAI JESZCZE RAZ!!! TO JEST KPINA Z WASZEJ STRONY!!!! Trudno! Dostałem bana i już! Cóż moge zrobić! Widać że moja tródna osobowość jest zbyt nieprzyjemna dla WAS!! Pogodze się z tym i już!!! Może jestem inny? Trudno!

Inny? Nie wiem. Głupi? Na pewno. Trudno powiedzieć czy śmiać się czy płakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Wywaliliście juz firo, firo0 to teraz jest firo01. Czy ty człowieku nie rozumiesz, że jak dostajesz bana, to nie chodzi o to, byś zmienił sobie ksywke i adres e-mail, po czym z wyzerowanym licznikiem postów nadal wypisywał co Ci się żywnie podoba? Parę cytacików na dokładkę:

I znowu jestem na forum. Mam nadzieje że po raz trzeci mnie nie wywalicie?! A jak charakter mam też do k***??!! Wszystko przez CD-Action (chciałem się upodobnić do klimatu he he)
Dostałem już bana na dwa adresy e-maile to może i na te dadzą mi Mam nadzieje ze nie! NIE Prosze! Dajcie mi już spokó z tym banem!! Czemu mnie nie rozumiecie??? Zmiłujcie się...

Żałosne. Nie da mu się IP zbanować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalili?cie juz firo, firo0 to teraz jest firo01. Czy ty człowieku nie rozumiesz, że jak dostajesz bana, to nie chodzi o to, by? zmienił sobie ksywke i adres e-mail, po czym z wyzerowanym licznikiem postów nadal wypisywał co Ci się żywnie podoba? Parę cytacików na dokładkę:
I znowu jestem na forum. Mam nadzieje że po raz trzeci mnie nie wywalicie?! A jak charakter mam też do k***??!! Wszystko przez CD-Action (chciałem się upodobnić do klimatu he he)
Dostałem już bana na dwa adresy e-maile to może i na te dadz? mi Mam nadzieje ze nie! NIE Prosze! Dajcie mi już spokó z tym banem!! Czemu mnie nie rozumiecie??? Zmiłujcie się...

Żałosne. Nie da mu się IP zbanować?

Da sie, da... IP 195.117.112.81 - zabanowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...