Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Poważne ostrzeżenie dla:

Jediyan

To jego 3 ostrzeżenie. Jak dla mnie powinien być ban, bo pomimo w miarę długiego przebywania na forum i wielu uwag krytycznych od moderatorów i innych forumowiczów, koleś cały czas daje dowody swojej bezgranicznej głupoty. Dziś zignorował prośby moje i CormaC'a. W efekcie stwierdził, że nasze uwagi zmuszają go do kupowania piratów. Płakać się chce. (szczegóły w:Pytaniach do red.cz.3). Wnioskuję o bana. Kto za?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Kolejne delikatne ostrzeżenie dla:

kszaq

Te same argumenty, które dała Ama stronę temu - dodatkowo "rozdaje" linki do jpg.ów "zawierających treści niezgodne z tematem". Dwa lekkie ostrzeżenia dają jedno poważne, a poza tym inny moderator również ma niemiłe doświadczenia z tym panem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla :

Gomez

za założenie prostackiego i obraźliwego tematu w dziale "O CDA".

Ponieważ jednocześnie jest to pierwszy post tego osobnika od kwietnia ubiegłego roku myślę, że zjawił się tu tylko po to aby trochę poszumieć.

Do Ghosta : wnioskuję o bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie dla:

tomx89

To jego 3 ostrzeżenie. 1 dostał za rozmowy o pirackiej wersji gry, 2 za stasiarstwo i olewanie moderatorów, ode mnie dostaje za ciągłe zakładanie bezsensownych tematów. Dobił mnie jego topic: "Jakby to było gdyby CD-Action nie było?". Co z tego, że modkowie i admini muszą sprzątać po nim ten bajzel. Widać nie dociera do niego nic. Zresztą w samych postach też poprawy nie widzę. W związku z tym wnioskuję o bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

korodakkkk

Za co? Napisał raptem kilka postów, ale każdy w złym guście, w dodatku nie tam gdzie trzeba. Nie patrzy na temat, wali posty gdzie popadnie, a uwagi moderatora zupełnie go nie ruszają. Moją decyzję o ostrzeżeniu przypieczętował post o ściąganiu gier z sieci. Wyjątkowo namolny pacjent. Jak się nie poprawi bana mu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla :

Dark Padawan

za zakładanie idiotycznych wątków w dziale "O CDA" oraz olewanie uwag moderatorów.

DION już Cię dzisiaj upominał, teraz dostałeś ostrzeżenie. Przy takim zaangażowaniu możesz nie dotrwać do końca weekendu :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie dla:

skwara

Slavik

Za zakładanie bezsensownych tematów. Po upomnieniach moich i Solarisa postanowili zakpić z nas i założyli jeszcze kilka razy pozamykane wcześniej tematy. Za chamtwo, prostactwo i bezczelność składam wniosek o bana dla tych pacjentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ostrzeżenie dla

Sun Tsu

Najpierw posty w propozycjach tematów do offtopicu w stylu "Jest Sesja RPG, to może topic o PONGU? PING PONG PING PONG..." lub "Może topic o kibelku i przemyśleniach na nim?". Dałem wyraźnie do zrozumienia, że mi się to nie podoba, a tu dziś co widzę? Pan Sun Tsu wiedzie prym w jakże mądrej i ekscytujacej dyskusji polegającej na wymyśleniu jak najbardziej "śmiesznego" i "ciekawego" rozwinięcia skrótu HWDP w temcie o muzyce. Nie będę już podawał przykładów, bo to nie miejsce na to.

Zresztą pozostali biorący udział w tej dyskusji takze sie nie popisali. Niby nikt sam nie zasłużył na ostrzeżenie, ale "praca grupowa" sprawiła, że spędziłem upojną godzinkę na sprzątaniu tego bałaganu. Zastanówcie się nastepnym razem, kiedy będziecie chcieli taką dyskusję podjąć...

Ten ostatni akapit to dla tych, którzy myślą, że jak im się zdarzy jeden czy dwa posty nie na temat to nic wielkiego się nie stanie. Ale jak tak pomysli jeszcze kilka (naście?) osób, to robi się nieprzyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

Blaster

Za ambicje wypowiedzenia się na każdy temat i odpowiedzenia na każdy post, nawet jak nie ma się nic do powiedzenia.

By nie pozostać gołosłownym:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=478&start=100

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...r=asc&start=400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Poważne ostrzeżenie dla:

kszaq

za ogół twórczości na tym forum. Mnóstwo moderatorów ma do Ciebie zastrzeżenia, a raczej do Twoich postów. Najczęściej są jednozdaniowe, nic nie wnoszą do dyskusji i tylko denerwują innych.

Kiedyś prosiłem Cię, byś zaczął pisać polskimi fontami i bez błędów - dało się jakoś. Czy rzeczywiście takim wysiłkiem jest pisanie postów z sensem i będących czyms więcej niz tylko powtarzaniem poprzedników? Albo inaczej: czy wysiłkiem jest zrezygnowanie z napisania posta, jeżeli ma sie świadomość jego bezsensowności. Uwierz, że nie. Lepiej pisać mało, ale mądrze. Jest mnóstwo osób na tym forum, które maja 10x mniej postów niz Ty, ale każdego ich posta czyta sie z przyjemnością...

To już kolejne ostrzeżenie i mam szczerą nadzieję, że ostatnie. Wierzę, że stac Cię na poprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Radyan a ja inaczej.

kszaq ma już 3 ostrzeżenia(Ama,spoxgreq,Radyan), do stałych zarzutów wymienionych 3 razy dodałbym olewanie próśb moderatorów, co jest tu dość powaznym grzeszkiem. Ja prosiłem kszaqa by zaczął stosować interpunkcję, gdyż jego posty sa niemal nieczytelne(o zawartości merytorycznej się nie wypowiadam). Skutek?Zaczął dodawać kropkę na koniec postu. Ewentualnie wrzucił gdzieś przecinek(nie zawsze, a raczej rzadko - w odpowiednie miejsce :) )

Wnioskuję zatem, by nasze ostrzeżeni nie były warte funta kłaków o okres podwyższonego ryzyka w stosunku do uzytkownika kszaq Każdy jego post będzie analizowany i tak jak w przypadku Księdza666 będziemy czekać na potknięcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

Zozo8

Za celowe robienie zamieszania na forum. Pomyślał, że jak poudaje kolejnego pajaca rodem z Panopticum, to wszyscy się nabiorą, będzie śmiechu co niemiara, a on trafi na łamy AR. Kiepsko mu to wyszło niestety. Jeśli będzie dalej śmiecił - bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...