Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

sEctOr

kolejny ptysiu misiu, ktory zarejestrowal sie po to, by dorzucic swoje 3 grosze w temacie q3. w sumie powinien byc baniak, ale skoro obeszlo sie bez WIEKSZYCH wulgaryzmow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P8ter

za lekceważenie regulaminu, notoryczne offtopikowanie w dziale "Gry" oraz całkowite ignorowanie moich próśb. Obraźliwy mail, który do mnie wysłałeś również się temu przysłużył. To już naprawdę ostatnie ostrzeżenie, następnym razem dostaniesz bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majcok12

i

sznurekk

BARDZO powazne ostrzezenia za chamskie statsiarstwo i bezczelnosc. Jeszcze jeden nic nie wnoszacy do dyskusji post - kilkudniowy ban.

Paweł007

*nowy*

Delikatniejsze ostrzezenie, za prowokowanie glupich i niepotrzebnych "rozmow".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreux

Ostrzezenie za offtopikowanie w stylu:

"Uwazam ze temat ten powinien byc zamkniety bo nie ma zbytniego sensu."

"Gdzie mozna pogadac o jakichs imprezkach ? Gdzie sie mozna poznac ?"

Dodatkowo za ignorowanie ostrzezen od moderatorow i czepianie sie wszystkiego co Ci nie pasuje, czyli wszystkiego i wszystkich.

Jeszcze za przekrecanie regulaminu i mieszanie regulaminu forum z regulaminem poszczegolnych dzialow.

Jak to juz raz napisal Szaitis (to tez zignorowales):

(..) ostrzeżenie za całokształt twórczości na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norm

Za glupie offtopikowe gadki i bezcelowe dyskusje. Ty spamujesz, a ja potem to wszystko usuwac musze, w przeciwienstwie do tego co myslisz to jest praca i to niezbyt mila!

Tak, wiem, ze powyzej masz ostrzezenie od Volt-a. Powinnam sobie to odpuscic, ale bardzo mnie wqurzyles.

Aha, delikatne ostrzeznie dla panow:

^Wafel^

weos

Za offtopic o najnowszym filmie z Jimmem. To tez musialam usuwac i zajelo mi to niemalo czasu w polaczeniu z reszta spamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...