Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Poważne ostrzeżenie dla:

Szumo

Za ciągłe zakładanie durnowatych wątków. Kilka postów na koncie i kilka tematów, a co jeden to gorszy. Dodatkowo ostrzeżenie leci za olewanie uwag moderatorów, bo ileż można prosić i tłumaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie i wniosek o bana dla:

kartofel

Na mój gust to nowe wcielenie skwary (zresztą to nie tylko moja opinia). Ale nieistotne. Kim by nie był, zdrowo przegina. Po ostrej reprymendzie od Smg, dalej włazi z buciorami na forum - tym razem do wątków na Off-topicu i tam znów reklamuje stronkę skwary (zlewając równo uwagi modków i forumowiczów). Co ciekawe, stwierdził:

Nie zarejstrowalem sie !!!! Ja tylko czytam posty i patrze jak stronka sie rozwija !!!!

Ciekawe... Tam się nie zarejestrował, a tutaj tak, i to tylko po to, żeby w każdym poście zachwalać zalety tamtego forum? Tu mi pociąg jedzie, jeśli to nie skwara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

Nuncjo Morii

W nocy wysmarował głupi temat w nieodpowiednim miejscu, a zawartość merytoryczna posta wołała o pomstę do nieba. Szaitis wystawił ostrzeżenie. I co robi taki skarcony delikwent? Ładuje się z tym samym do działu O CDA, i zakłada kilka godzin później to samo (coś o włamywaniu się na serwery i tym podobne głupoty, a wszystko przyprawione oczywiście fenomenalną znajomością ortografii i polotem autora). Jak dla mnie wypada nagrodzić banem, bo tak wielka głupota jest czymś wyjątkowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

Blade Master

Za co? Przylazł, nabłocił (czyt. kolejny bezsensowny temat), a na delikatne zwrócenie uwagi przez forumowicza odpowiedział chamsko i obraźliwie. Wyskakiwać z pyskiem możesz w piaskownicy, panie master, nie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO powazne ostrzezenie dla

CHE

Za: nietrzymanie nerwow na wodzy i watek poswiecony Eldowi.

Rozumiejac zdenerowowanie (obu stron) uwazam, ze mozna to bylo zalatwic inaczej - spokojniej, grzeczniej, bez rozmaitych wycieczek osobistych. Za nastepna podpaduche dostaniesz bana juz ode mnie.

Mam nadzieje, ze sie rozumiemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ożywić ten wątek :)

Poważne ostrzeżenie dla:

Morszczyn

Za co? Jak to gdzieś napisał RoZy - za nienachalną inteligencję. Szczegóły w temacie pierwsze wrażenia 03/04. Nie dość że jest tępy jak siedem nieszczęść, to nawet w wyrazie "głupi" robi błędy. I taka rada na przyszłość - jak ktoś chce mnie nazwać głupkiem, niech przynajmniej dla pewności sprawdzi pisownię w słowniku, by jeszcze bardziej się nie ośmieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prewencyjne ostrzeżenie dla:

Łukasz

Większość z jego, bodajże, siedmiu postów to podręcznikowy popis statsiarstwa - krótkie, mało inteligentne i nie wnoszące nic do dyskusji. W sumie to nie przeskrobał nic wielkiego, ale jeśli ma pisać na forum tak jak zaczął - lepiej utrzeć mu nosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ostrzeżenie, ale wniosek o bana dla:

Morszczyn

za:

Dokładnie! tera siedze i ryje sie z waszej gupoty! Hcialem zobaczyć jak dlugo wytrzymacie! HA HA HA

Jak widzisz nasza cierpliwość jest płytka niczym Twoja inteligencja. Teraz możesz się śmiać, a my będziemy mieli jednego .... na forum mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ostrzeżenie, ale wniosek o bana dla:

Morszczyn

za:

Dokładnie! tera siedze i ryje sie z waszej gupoty! Hcialem zobaczyć jak dlugo wytrzymacie! HA HA HA

Jak widzisz nasza cierpliwo?ć jest płytka niczym Twoja inteligencja. Teraz możesz się ?miać, a my będziemy mieli jednego .... na forum mniej.

OK, zalatwione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że ngdy nie będę musiał wystosować wniosku o bana dla nikogo. Taką miałem, naiwną - przyznaję, nadzieję. I co? I wyskoczył pacjent pod tytułem

Buu

Który po prostu musiał zamanifestować swoją głupotę. Do szkoły idź, albo do pracy, będziesz miał mniej czasu wolnego na pisanie takich bzdetów:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=130815#130815

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debil miesiąca:

Shadow Ice

W Gramy w Sieci zrobił wątek pt. "Volt to do ciebie !" (http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=4252&sid=1824bd18f794e63877e0c8044bec608d)

A temat zaczął od zdania: "Volt podaj mi swoje gg bo nie wypada bluzgać na forum . Jesteś straszny cham.. cham.. chamburger #¤%&"

Sorry, ale mój numer gg jest podany przy każdej wypowiedzi;)

Poza tym ma JUŻ 3 posty na koncie, sam nie wiem który jest najgłupszy...

WNIOSEK O BANA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

sokole_oko2

Klasyka. Stasiarstwo, żenujące, głupie i bezsensowne posty. (Zieeew...)

Przykład? Ależ proszę:

..bo jeszt supeł glut i za*******e czyli fajjjjjjjjjjjjjjjjjo!!!!!!!!!!

Tja... A później gadają, że komputer odmóżdża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie i wniosek o bana dla:

Belli'Mar Juraviel

Za wyjątkowe chamstwo, prostactwo i zlewanie uwag moderatorów. Koleś cytuje jakieś posty, nie dopisując słowa komentarza. Nie wiem, może traktuje to jak dyscyplinę sportową - jak długo będę robił z siebie kretyna aż mnie wywalą. Wywalić pacjenta, bo przegina totalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...