Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Poważne ostrzeżenie dla:

uszaty 14

Za bezczelne stasiarstwo. Na pomocnej dłoni średnio co 3-4 minuty wpisywał się po kolei do wszystkich wątków, a jego światłe rady wyglądały mniej więcej tak:

a ja przeszedlem dwa razy i nikomunie pomoge bo burok jestem

Zgodzić się trzeba, burok straszliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenie dla:

sekan i Videl

Dwóch ważniaków, którzy ledwo przyleźli, a już wszczynają kłótnie na forum. Oczywiście na uwagi modków (w tym przypadku RoZy'ego) i innych forumowiczów odpowiadają świętym oburzeniem, pretensjami, wyrzutami i Bóg wie czym jeszcze.

A dodatkowo ostrzeżenie dla:

off

Za stasiarstwo i bezmyślność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne, kolejne już ostrzeżenie dla:

Darek21

Albo sobie jaja robi, albo jest aż tak..... (tu wstaw to co uważasz za słuszne). Po prostu nie rozumiem, jak ktoś, kto jest od roku(!) na forum, może stworzyć temat, który istnieje już grudnia. Była już raz prośba Szaitisa o zbanowanie tego człeka. Tym razem ja składam wniosek o bana. Z takimi chyba nie można inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważne ostrzeżenie dla:

kwajz

Zamiast, jak przystało na nowego, porozglądać się po forum, przeprowadza eksperyment pt.: "Ile tematów zdążę otworzyć, nim DION'a szlag jasny trafi." Na przestrzeni godziny zamknąłem 3 wątki jego autorstwa. Dajcie mi strzelbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o dożywotniego bana dla użytkownika:

Hebel_Powraca_1

Ten człowiek tyle razy już dostał bana i jeszcze nie zmądrzał. Wrócił znowu i popisuje się swą mądrością w dziale gramy w sieci. Oto co nam znowu naskrobał.

Zakłada temat UT 2004 godzina 18:12, pomimo iż taki już istnieje i pisze :

Jak ktoś chce umówic sie na on-linowe potyczki w UT 2004 to niech napisze na tym topicu na jakim serverze :!: :D

3 minuty później - Temat Unreal Turnament 2004 godzina 18:15, pisze:

Człowiku kto gra w takie starocie :?:

Ludzka głupota nie zna granic. Wnoszę o dożywotniego bana dla tego użytkownika. Na IP, skrzynke, konto, a najlepiej niech mu strona z forum nie wchodzi. Zróbcie z tym człowiekiem coś raz na zawsze. Bardzo proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne ostrzeżenia dla użytkowników:

NiGhTsHaDe i RAXAR

za rozmawianie o piratach - http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=4709

Dodatkowo dla użytkownika RAXAR wnoszę wniosek o bana za bezczelne statsiarstwo, offtopicowanie oraz pisanie krótkich, nic nie wnoszących postów, na dodatek pisanych "nofą órtgrafiom" w dziale Gramy w Sieci. Koleś chwilami ostro przesadza niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla:

M4TEUS2

:arrow: po pierwsze grzecznie proszę by czegoś nie robi, a On na przekór to czyni.

:arrow: po drugie na zwróconą uwagę by sie tak nie zabawiał ze mną zaleca mi się wyluzować

:arrow: po trzecie (czego już jestem pewien) pisze sarkastyczne przeprosiny, które są raczej kpiną ze zwracanych uwag

:arrow: po czwarte zaśmieca temat

:arrow: po piąte "twoje ostrzeżenia nie robią na mnie najmniejszego wrażenia"

:arrow: po szóste "Spoko wiem że mam rację, a moderatorom dałem tylko taką nadzieję że jest jak im się wydaje."

bardziej szczegółowo tam http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...r=asc&start=275

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...