Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Sam'a i Maxa mam za dyszkę z Biedronki,co nie zmienia faktu że gra jest bardzo dobra ;)

Ale jeśli głównemu pełniakowi,nie uda się mnie przekonać do kupna to po prostu tego numeru nie będę miał w swojej kolekcji.No,bo 2 pełniaki mam,a jeden jest dostępny za darmo w sieci i w dodatku w ogóle mnie on nie interesuję.

No będzie,jak będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam & Max Sezon 1 jest świetna, szkoda tylko, że mam ten sam problem co część innych forumowiczów, czyli nabyłem w biedronce za 10zł. I tak już mnie Mythos zadowala, ale czekam jeszcze na głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, niedawno mi Sam & Maxa polecano a tutaj CDA daje jako drugi pełniak :D Na pewno sprawdzę o ile nie będę się ociągał z kupieniem numeru jak ostatnim razem... co do reszty może sprawdzę, może nie a teraz tylko zostaje czekać na danie główne, które pewnie wszystkich zmiecie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos-nie grywam szkoda czasu na MMO

GT Legends-kolejna samochodówka która będzie musiała cierpliwie czekać na półce

Sam & Max: Sezon 1-wielkim fanem przygodówek nie jestem ale ta zapowiada się ciekawie ze względu na humor więc na pewno zagram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to mi graj! Już daawno chciałem w Sama i Maxa pograć, ale z kasą było krucho. Teraz mam okazję :)

No, trzeci pełniak ciekawie się zapowiada...mam nadzieję, że nie będzie gorszy od drugiego. Fajnie wyszło - wiedziałem, że kupię ten nr ze względu na reckę Wiedźmina 2, ale że pójdę do kiosku z radością, to już wyczyn :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tyle ? LOL chyba najsłabsze ( jak narazie,zależy od trzeciego pełniaka ) pełniaki dodane do CDA w tym roku :dry: gdyby nie recenzja nowego Wieśka to pewnie bym nie kupił tego numeru :dry: czyli jak narazie: SŁABO :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos - nie ciągną mnie MMO

GT Legends - dostałem kiedyś do nowego kompa, nawet nie zainstalowałem (nie że zła, ale są lepsze)

Sam & Max - mam z Biedronki, przeszedłem 5 etapów, bardzo fajna gra, nawet dla nie-fanów przygodówek.

Ogólnie - jest dobrze, mimo że mam już większość gier, więc liczę na coś, czego nie mam jako głównego pełniaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...