Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Fable (seria)

Polecane posty

Jak ten ktoś (konkretnie mój bro) jest już po ukończeniu pierwszej walki z

Jackiem Rzeźnikiem.

:D Więc chyba stopień ukończenia gry nie ogranicza dostępu do zbroi, w tym przypadku.

Mój już na Arenie miał cały komplet płytowy :P

Ogólnie gierka zaj.... i jeśli Fable 2 nie wyjdzie na PC to skoczę z mostu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten ktoś (konkretnie mój bro) jest już po ukończeniu pierwszej walki z

Jackiem Rzeźnikiem.

:D Więc chyba stopień ukończenia gry nie ogranicza dostępu do zbroi, w tym przypadku.

Fajną zbroje możesz kupić właśnie na arenie. Poza tym, taki ekwipunek kupisz na pewno w Dębowej Dolinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w to 2 godziny,następnie to odinstalowałem. :sleep: Wszystko łokej,tylko nienawidzę gdy się męczę pół godziny na jednej lokacji wybijając wszystko co żywe,a po chwili do niej wracam i znów cała mini mapka jest zapełniona czerwonymi kropeczkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woiem że na na wybrzeżu przy Śnieżnej Iglicy jest skrzynia za 35 srebrnych kluczy ze zbroją bojową Archonta. BTW: czy plotka z patelnią jest prawdziwa?

Chyba 25 kluczy ;)

O jaką plotkę chodzi? W grze można zdobyć patelnię,

która ma 0 obrażeń, ale jeśli odnajdziesz wszystkie wskazówki i dopiero ją odkopiesz, to ma ona 4 miejsca na ulepszenia

:D

O to Ci chodziło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w to 2 godziny,następnie to odinstalowałem. :sleep: Wszystko łokej,tylko nienawidzę gdy się męczę pół godziny na jednej lokacji wybijając wszystko co żywe,a po chwili do niej wracam i znów cała mini mapka jest zapełniona czerwonymi kropeczkami...

[/quote

Jak w tą gre nie umiesz grac to nie graj w nią,ale nie dawaj złej opini ta gra jest fajna.(lecz jak 2 razy przejdziesz kampanie to moze sie znudzic)

Zagraj w 2 częśc tej gry.To zobaczysz jaka ta gra fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tą gre nie umiesz grac to nie graj w nią,ale nie dawaj złej opini ta gra jest fajna.(lecz jak 2 razy przejdziesz kampanie to moze sie znudzic)

Zagraj w 2 częśc tej gry.To zobaczysz jaka ta gra fajna.

Aha.Powiedziałem,że Fable jest słabe? -,- Wyraziłem swoją opinię na temat respienia się stworków,a ty gadasz,że grać nie umiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - jak na wygląd postaci (zarówno faceta jak i kobiety) wpływają skille które możemy ulepszać? Czy np pakowanie w tą umiejętność, która zwiększa pasek życia albo zadawane obrażenia sprawia ze nasz heros(ka) jest bardziej napakowany? Czy bohater(ka) sie widocznie starzeje wraz z ulepszniem umiejetnosci - tak jak w jedynce? Czy bycie złym/dobrym jakoś szczególnie wpływa na wygląd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w jedynke u siebie. I dwójkę u kolegi.

Jedynka była spoko choc była za krótka i za łatwa.

A dwójka była <<...>> kijowa. Dlaczzego?

Gdyż nikt cię nie mógł zabic! Po prostu byłes "niesmiertelny"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graj śmiało. Do jedynki są pewne nawiązania, ale nie są one aż tak duże. Np. "przewodniczka" po grze to niewidoma Teresa. Coś czuję, że Peter Molyneux Fable III też stworzy tak by nieznajomość poprzednich części jak najmniej przeszkadzała w rozgrywce. Ot, puszczenie oka do gracza o Mistrzu Gildii itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kolego nie wyjdzie, też cały czas miałem taką nadzieje ale chyba nic z tego. Po przejściu jedynki bardzo bym sobie pograł w dwójke, złosliwie powiem że kolejne wersje Fable wyjdą na peceta jak na konsolach przyniosą twórcom za mało zysków, to dopiero sobie o nas pecetowcach przypomną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że trzeba będzie albo tak długo czekać, albo w ogóle poczuć się do kupienia Xpudła. Mi podobał się motyw który przeczytałem w czasopiśmie kumpla n.t. gier konsolowych - mianowicie, można wskrzesić Lady Grey. Mniam. Ach ta Elvirka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra??? Ona jest zaje..............fajna :laugh: pierwszą część przeszedłem i byłem naprawde oczarowany Albionu:) Czekałem z nadzieją że i dwojka wyjdzie na PC ale jak widać na próżno :huh: Więc jeśli tu są fani Fable to są swoje ziomki;) a jeśli nawet PC-towi to ludzie jedyną nadzieja jest kupno Xpudła, mnie samego denerwuje to ze tytuły niektóre omijają naszą platforme...przez to brzydko to wygląda jeśli wszystkie CoD się przeszło a tu wyjątek bo CoD3-a nawet w akcji nie widziałem.

ALE FABLE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma raczej co liczyć na Fable II PC oraz inne rodzynki typu GoW 2 z Iksa. Po prostu Microsoft to banda m****** którzy zupełnie olewają rynek gier pctowych, mój najczarniejszy sen się spełnia po latach dominacji PC, konsole znowu wychodzą na prowadzenie i nawet CD-Action dosyć szybko ulega temu trendowi... Tak poza tym Fable to świetna klimatyczna gra, jej niezwykły baśniowy świat po prostu nie pozwala oderwać się od komputera, po prostu, aż mi żal coś tam ściska na myśl, że pewnie nigdy nie zagram bo wybrakowanej i awaryjnej konsoli MS'u w życiu nie kupie. Wszystkim fanom Fable nie posiadającym Iksa polecam Overlorda i Overlorda II nie jest to może to samo ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to takie strategiczne Fable :)

Co do respawnowania stworków to przesadzacie jest 100 tys. innych gier w których ten proceder jest dużo bardziej denerwujący, po za tym Fable jest raczej łatwe więc nawet za n-tym razem czyszcenie lokacji ze stworków graczowi który ogrania te grę nie sprawia trudności ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...