Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Fable (seria)

Polecane posty

A ja mam skrzynię która wymaga 30 srebrnych kluczy, i nie wiem gdzie siedzą pozostałe 2. Wiem natomiast, że jeden siedzi

za Demonicznymi Drzwiami przy jaskiniach Hobbesów.

. Trzeba tam pokonać przeciwnika i mieć odpowiednią ilość Hitpoints. Ale ja na ziemnego trolla(ziemniaka?) jestem za silny, rozwalam go Solusem mając 10 pkt. jakieś sugestie dotyczące wejścia za DemonDoors?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągneła mnie jak żadna inna gra ładna kolorowa śmiała z poglondami i muzyka,ale naj lepszą rzeczą i naj piękniejszą jest jej epickość!!! :sweat:

A ja mam skrzynię która wymaga 30 srebrnych kluczy, i nie wiem gdzie siedzą pozostałe 2. Wiem natomiast, że jeden siedzi

za Demonicznymi Drzwiami przy jaskiniach Hobbesów.

. Trzeba tam pokonać przeciwnika i mieć odpowiednią ilość Hitpoints. Ale ja na ziemnego trolla(ziemniaka?) jestem za silny, rozwalam go Solusem mając 10 pkt. jakieś sugestie dotyczące wejścia za DemonDoors?

To nie czeba robić przy jaskini hobbosów ale dzie chcesz,muśisz to zrobić na początku albo troche dalej gry ja miałem max 30 weszłem bez broblemu!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w pierwszą część i bardzo mi się podobała ;) Jest przyjemna ciekawa ma fajną fabułę i całkiem niezły klimat. Nawet się nie spodziewałem, że Jack Rzeźnik na końcu gry mógł być smokiem :P Tylko tam pisze: Nagroda od gildii : 20000 Tylko po co mi te 20k skoro już jest koniec gry :? Ale gra i tak mi się podobała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu się w to pogrywało... Ten klimat i ładna bajkowa grafika jest super choć i walka jest dobra.Fajne jest też kupowanie domów i innych rzeczy.Mam pytanko czy ktoś wie ile w tej grze jest kluczy ba ja znalazłem tylko 10 choć ciągle szukałem więcej, a są skrzynie do których potrzeba aż 30 kluczy :confused::confused::smile::wacko:

Mój kolega gra po przejściu a ja też nie gram hmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable było pierwszym RPGiem w jakie grałem, więc ma zasłużone miejsce w mojej pamięci. Do tego nauczyło mnie podstaw gatunku. Niedługo planuję wrócić do niego jeszcze raz, przypomnieć sobie "jak to kiedyś było". Dlatego ma wartość raczej sentymentalną, a nie "rozbudowane poziomy" etc. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Fable grałym jako łucznik. Łuk Skorma jest najlepszą bronią strzelecką w grze, więc najpierw ofiarywałem najemników żeby ją zdobyć.

@mikista10 nie mogę odpowiedzieć ci dokładnie na pytanie ile ich jest, ale podejrzewam, że coś około 50+

Ostatnio w Fable grałym jako łucznik. Łuk Skorma jest najlepszą bronią strzelecką w grze, więc najpierw ofiarywałem najemników żeby ją zdobyć.

@mikista10 nie mogę odpowiedzieć ci dokładnie na pytanie ile ich jest, ale podejrzewam, że coś około 50+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jest skrzynia która zabiera wszystkie klucze, nieważne czy masz wszystkie, czy jeden. O ile dobrze pamiętam jest gdzieś w ostatnich etapach gry.

Bawiłem się również wstawkami, tak więc przechodziłem grę bohaterem dobrym, złym, złym rezygnując z miecza itd. Miło że przerywniki się nie powtarzały, dla przykładu: jeżeli grało się po ciemnej stronie mocy i rezygnowało z miecza, lektor mówił że choć bohater zrezygnował z niego, mrok wciąż mu towarzyszył.

Pamiętam jak w końcu odkryłem sposób na stworzenie bohatera-złotej rączki, który to był maksymalnie rozwinięty. Mimo że nie miałem już w co inwestować, pozostała mi spora ilość punktów doświadczenia (pamiętam że licznik wskazywał między innymi za zabijanie wrogów doświadczenie ogólne(?) x130. Nieźle. :teehee:

edit: no tak, wiedziałem że coś z tą skrzynią pokręciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jest skrzynia która zabiera wszystkie klucze, nieważne czy masz wszystkie, czy jeden. O ile dobrze pamiętam jest gdzieś w ostatnich etapach gry.

Są takie Demoniczne Drzwi, nie skrzynia.

nie mogę odpowiedzieć ci dokładnie na pytanie ile ich jest, ale podejrzewam, że coś około 50+

30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat :

Jedna z najlepszych gier w które grałem. Wymienię wady :

-Króóóótka. RPG którego można przejść w 5 dni ? Toż to bluźnierstwo!

-Czasami zbyt łatwa. Spoko, niektórzy nie lubią mega trudnych gier, ale taka ostateczna bitwa z Jackiem jako smokiem no to powinna być nieco trudniejsza, no nie ? 4 serie ciosów i trup.

-Po wyrzuceniu Siekery Aeonów można dostać Łzę Avo. Tylko co z tego, skoro to tak słaba broń ? Całkiem spory czas wcześniej stać meni było na wielki miecz Solus (314 obrażeń. Dla porównania Łza Avo chyba 230). Po takiej Legendarnej broni oczekiwałem czegoś lepszego.

Ale teraz zalety :

-Piękna grafika, nawet na słabych kompach cud miód i orzeszki

-Ciekawe bronie, ładne zbroje

-Fabuła

-Dorastanie Bohsatera

-Możliwość Wyboru między dobrem a złem

-Różne fryzury tatuaże itd.

-Sporo czarów

I wiele wiele innych. Gra jest tania (Biedronka-10 zł ) i naprawdę warto ją kupić.I dotego małe wymagania sprzętowe i RPG idealny. Tylko czemu taki krótki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat :

Jedna z najlepszych gier w które grałem. Wymienię wady :

-Króóóótka. RPG którego można przejść w 5 dni ? Toż to bluźnierstwo!

-Czasami zbyt łatwa. Spoko, niektórzy nie lubią mega trudnych gier, ale taka ostateczna bitwa z Jackiem jako smokiem no to powinna być nieco trudniejsza, no nie ? 4 serie ciosów i trup.

-Po wyrzuceniu Siekery Aeonów można dostać Łzę Avo. Tylko co z tego, skoro to tak słaba broń ? Całkiem spory czas wcześniej stać meni było na wielki miecz Solus (314 obrażeń. Dla porównania Łza Avo chyba 230). Po takiej Legendarnej broni oczekiwałem czegoś lepszego.

krótka ? bo pewno jechałes żeby ja na szybko przejsc ;p a broni jest masa ;p po sprzedaniu chyba 10 znalezionych mialem 700 000 zlota ;p

no jestem ciekaw ile godzin miales jak ją ukonczyłeś ;p i czy wszystkie zadania ukonczyels ;p czy wiedziales ze burdel jest a fable ;p dodatkowych broni jest ponad 10siec ;p patelnie znalazles na 4 sloty ?:P ja bodajze nie znalazlem tylko 2 kluczy i jednej broni ;p

no do latwosci sie tylko zgodze ;p gdyz moglaby byc trudniejsza ;p ale niestety mamy takiego mocnego bohatera ze widac nikt mu nie podskoczy heh :P

co do miecza ;p no solus zadaje duzo obrazen i co ? nic pozatym ;p lza avo nie dosc ze daje ci wiecej doswiadczenia to jeszcze uzupelnia zycie i mane ;p to mało ?

co do minusów dodałbym braku multiplayera !!!!!! :(((((((((((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Czyli jeśli nie chcę przejść gry, to to ją wydłuża? Ale co ja mam robić poza tym? ;'d

Ja grę przeszłem w ciągu 8 godzin (pierwszy raz) a potem jak grałem drugi raz szukałem demonicznych drzwi, kluczy, skrzyń, broni nabijałem doświadczenie i dzięki temu opanowałem siłę na maksa prawie połowe woli i różne umiejętności.

Ktoś odkrył sposób jak zrobić więcej domów do kupienia;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre w tej grze jest to ze mozna handlowac, a przy tym sie wzbogacać :) np. pare klejnotów czy szafirów i juz masz ładna sumke w sakiewce :) Sporo czarów pozwalających uderzać z bliska i na odległość (jednym z moich ulubionych jest podpalenie oraz furia). Dobra fabuła i dialogi. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji: jesli ktos chce zdobyc dużo doświadczenia i porozwijać wszystkie talenty na maxa proponuje isc na cmentarz Lychfield, później przejść przez jakies drzwi (dokładnie nie pamiętam jakie), chyba stara cmentarna ścieżka i wejść w miejsce gdzie pojawia sie nieskończoność nieumarłych (jesli ktos ma czar podpalenie rozwiniete na max to w walce z nimi używac TYLKO go) w ten sposób doświadczenie idzie w góre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grę przeszłem w ciągu 8 godzin (pierwszy raz) a potem jak grałem drugi raz szukałem demonicznych drzwi, kluczy, skrzyń, broni nabijałem doświadczenie i dzięki temu opanowałem siłę na maksa prawie połowe woli i różne umiejętności.

Toteż mówiłem, że grę w 100% (wliczając wszystko co wymieniłeś) przeszedłem w 12 godzin - to nadal mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...