Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Battlefield 3, CodMw3 czy Red orchestra 2?

Na Battlefielda 3 i MW 3 czekam równie mocno, chociaż spodziewam się, że pierwsza będzie lepsza. Red Orchestra 2 mnie nie interesuje, zwłaszcza że podobno aż ugina się od bugów i niedoróbek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka jest twoja ulubiona gra na xboxa360>?

2. Co wolisz Fps czy Rpg?

3. Dlaczego akurat taki nick?

4. To już nie pytanie ale raczej odpowiedź :P To było super w gazetce :] Temat: Nasze Oczekiwania Na gry w 2012, Tomb Raider twoje zdanie tak mnie rozwaliło o ja cię kręce :D. Kozacka odpowiedź ;d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka jest twoja ulubiona gra na xboxa360>?

2. Co wolisz Fps czy Rpg?

3. Dlaczego akurat taki nick?

4. To już nie pytanie ale raczej odpowiedź :P To było super w gazetce :] Temat: Nasze Oczekiwania Na gry w 2012, Tomb Raider twoje zdanie tak mnie rozwaliło o ja cię kręce :D. Kozacka odpowiedź ;d.

1. Nie będę raczej oryginalny - Red Dead Redemption, ale że też X360 prywatnie nie posiadam, to moje "lubienie" gier na tej platformie można uznać za nieco zaburzone ;)

2. Zależy od tytułu - lepsza gra zawsze wyprze gorszą, niezależnie od gatunku.

3. To chyba aż nazbyt oczywiste, prawda? :P

4. Rozumiem, że też czekasz by dokonać zemsty na Larze? :)

1 Czy posiadasz jakieś starsze konsole ? Bo ja w swojej kolekcji posiadam : SNES, N64, XBOX . Lubię czasami odpalić Mario 64 :)

2 Lubisz Nintendo i jej gry np. Mario, Zelda itp.

1. Nie, w dawnych czasach byłem raczej zatwardziałym Pecetowcem.

2. Lubię Nintendo jako firmę prezentującą pewną, niekoniecznie zgodną z resztą rynku, wizję wirtualnej rozrywki. To jednak nie oznacza, że pochwalam ich ostatnie ruchy (Wii U? Proszę cię...), czy zagrywam się w ich produkcje - preferuję inny typ rozrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słyszałeś o zespole Little Breaver?

Nie, a powinienem? (EDIT: Sprawdziłem - litości...)

1 żeby dostać prace w cda co musiał bym zrobić ??/

2 grałeś może w fable ?

3 podoba ci się seria teeken

4 jak oceniasz saints row2 twierdza krzyżowiec

5 słyszałeś może o spore? :D:happy:

1. Ciśnie mi się na usta kilka propozycji, ale masz szczęście, że nie ode mnie to zależy ;)

2. Grałem :)

3. Podoba, chyba najbardziej ze wszystkich bijatyk, ale specem nie jestem.

4. W Saints Row 2 nie miałem okazji zagrać (nigdy nie starczyło czasu na nadrobienie), Krzyżowiec to natomiast ostatnia z wartych uwagi odsłon Twierdzy.

5. Obiło mi się o uszy... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grałeś kiedyś w Deluxe Ski Jump? Jeśli tak ,to jakieś wspomnienia/wrażenia? :wink:

2. Interesujesz się internetowymi vlogami, let's play'ami, itd, itp? Czy po prostu brakuje czasu?

3. Czekasz na Dooma 4? Masz jakieś oczekiwania wobec niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grałeś kiedyś w Deluxe Ski Jump? Jeśli tak ,to jakieś wspomnienia/wrażenia? :wink:

2. Interesujesz się internetowymi vlogami, let's play'ami, itd, itp? Czy po prostu brakuje czasu?

3. Czekasz na Dooma 4? Masz jakieś oczekiwania wobec niego?

1. Kiedyś jeszcze w liceum. Na początku rozbijałem się już na wyskoku, potem szło mi lepiej, ale gra nigdy specjalnie mi się nie podobała - grałem zwykle z kumplami na jakiś nasiadówkach.

2. Nie interesuję się, subskrybuję tylko Mega64 :)

3. Czekam. Oczekuję, że będzie lepszy od Dooma 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką grę czekasz najbardziej w 2012r.? I dlaczego nie jest to Risen2?

Jako fan pierwszej części myślę, że Risen 2 może być jednym z ciekawszych tytułów w tym roku :) Poza tym czekam na pewno na Total War Shogun 2: zmierzch samurajów, GTA V, Max Payne 3, Syndicate, do niedawna też na Kingdoms of Amalur: Reckoning (już nie czekam, bo już w niego gram), plus bardzo chciałbym żeby kilka tytułów takich jak Binary Domain mnie pozytywnie zaskoczyło.

Przy okazji - na swoim dawno nieużywanym blogu spisałem kilka przemyśleń na temat Sopy, Pipy i innych "antypirackich" regulacji. Zachęcam do przeczytania i ewentualnej dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...