Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Czołem, pytanie trochę z czapy, ale co tam... (mam tylko nadzieję, że nikt go nie zadał :P) - próbowałeś kiedyś swych sił w beletrystyce?

Tak, ale skutki nie były dostatecznie zadowalające - może w przyszłości będzie lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz moze obecnie w Minecrafta?

Nie, nie przekonuje mnie ta gra.

Masz zamiar nabyć PS Vita?

Do mobilnego grania mam iPoda i smartfona, oba są mniejsze, tańsze w użyciu (ceny gier...), a z drugiego mogę też dzwonić. I żadne z tych urządzeń nie kosztowało mnie więcej niż nowe PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o Wiedźminie 2?

Dobra polska gra, chociaż do największych światowych hitów jej nieco brakuje.

Co myślisz o sprzedawaniu używanych gier?

Myślę że wydawcy nie powinni ingerować w to co robię z pudełkowym egzemplarzem gry - jeśli chcę odsprzedać to powinienem mieć taką możliwość, a osoba kupująca używaną grę powinna mieć dostęp do pełnego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś że Wiedźminowi 2 brakuje trochę do światowych hitów, dlaczego? Ta gra masz wszystko: fabułę, akcję, grafikę, klimatyczną muzykę, budżet, nieprzeciętne postacie. I ja się pytam co jej brakuje? Mam dość tych Skyrim'ów, CoD'ów - i one zaliczają się do światowych hitów. Fabuła w Skyrim'ie nie umywa się do wiedźmińskiej (WITAJ SMOCZE CIECIE, ocb?).

Ja nie mogę pojąć jak Wiedźmina Zabójce Królów można nie uznać za światową czołówkę. WIEDŹMIN POKAŻ MI MAGIĘ MIECZA!

Ok dobra, trochę się rozpisałem.

Myślisz kiedy kiedy zagramy w Crysis'a na smartphonie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś że Wiedźminowi 2 brakuje trochę do światowych hitów, dlaczego? Ta gra masz wszystko: fabułę, akcję, grafikę, klimatyczną muzykę, budżet, nieprzeciętne postacie. I ja się pytam co jej brakuje? Mam dość tych Skyrim'ów, CoD'ów - i one zaliczają się do światowych hitów. Fabuła w Skyrim'ie nie umywa się do wiedźmińskiej (WITAJ SMOCZE CIECIE, ocb?).

Ja nie mogę pojąć jak Wiedźmina Zabójce Królów można nie uznać za światową czołówkę. WIEDŹMIN POKAŻ MI MAGIĘ MIECZA!

Ok dobra, trochę się rozpisałem.

Myślisz kiedy kiedy zagramy w Crysis'a na smartphonie?

To już kwestia subiektywna, Wiedźmin 2 mnie np. nie przykuł tak jak np. Skyrim. Ze swojej listy powinieneś też wykreślić budżet, bo o jeśli o inne kwestie można się kłócić, tak o tą nie ;)

Chciałbyś zobaczyć pierwszego Crysisa na smartfonie czy gry o takiej jakości grafiki? Pierwsze raczej się nie sprawdzi (m.in. ze względu na sterowanie), drugie nastąpi szybciej niż nam się może wydawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wspomnianym wyżej Risenem - o ile w ogóle stwierdzisz, że takie pojęcie się nadaje do zastosowania ;) - jesteś na jakiś inny tytuł konkretnie nahajpowany?

Obecnie na XCOM-a, ale tego strategicznego. A jeszcze kilka dni temu byłem "nahajpowany" na Zmierzch samurajów.

Grałeś już w Mass Effect 3?

Jeszcze nie, nie jestem fanem dwójki, odbiłem się od niej, ale może jeszcze wrócę nadrobię i ME 3 też sprawdzę. Kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w BrowserQesta? Bo jak dla mnie jest to jedyna gra przeglądarkowa, która mnie wciągnęła, szkoda tylko że na 1,5h, które wymagano na jej ukończenie.

Nie grałem, rzadko gram w coś w przeglądarce - najdłużej w Quake'a Live, ale to już jakiś czas temu.

Które RPG uważasz za najciekawsze fabularnie, a które według Ciebie ma najpiękniejszy świat? A może grałeś w tytuł, który ma obie te cechy? smile_prosty2.gif

Ostatnio pozytywnie zaskoczyła mnie fabuła w Game of Thrones: Gra o tron, gdybym miał natomiast wskazać świat, który najbardziej mnie oczarował... chyba Skyrim, byłem też pod ogromnym wrażeniem świata wykreowanego w ostatnim Deux Eksie. Oba elementy z kolei dość dobrze łączy Wiedźmin 2.

Witam, chciałbym pogadać o twojej recenzji gry afterfall insanity. Własnie przszedłem AI i nie potrafię zrozumieć jak ta gra mogła dostać 5.... Wiem że recenzje są subiektywne bla bla ale obawiam się że cos mogło wpłynąć na ocenę końcową.

Coś wpłynęło - to, że gra mi się nie podobała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Tak z ciekawośći chciał bym sie spytać :

1.kiedy zaczołeś prace w cd - aciton?

2.jak ci sie pracuje w cd -aciton ?

1. Współpracę - nigdy nie była to praca - zacząłem w 2005 roku, więc już sporo wody w kranach upłynęło od tego czasu :)

2. Jak wyżej - nie pracuję w CDA, chwilowo nawet nie piszę z pewnych zawodowych względów. Ale współpracowało mi się zawsze świetnie :)

Od kiedy zacząleś swoją przygodę z gier serii przygodówek?

Dobrze pamiętam swoje dwie pierwsze przygodówki - to Ace Ventura i Hokus Pokus Różowa Pantera, potem przyszło zarówno ogrywanie nowości, jak i nadrabianie klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...