Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Masz jakiś ulubiony klub z NBA? Śledzisz obecne play-offy? Co sądzisz o snookerze?

Młodszym będąc to oczywiście Bullsów, ale obecnie nie mam.

1. Czy grasz w gry załączone na coverze CDA ?

2. Jak wg. ciebie jest najlepsza gra, która znalazła się na coverze.

3. Czy wg cb, warto kupić Assassin's Creed: Brotherhood, jak oceniasz tą grę.

1. Brak czasu przeważnie mi nie pozwala.

2. Jeszcze jej nie dodaliśmy ;)

3. Nie grałem na tyle by ocenić i polecić/odradzić. Widziałem że enki dość długo grał, także jego lepiej spytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś swoje ulubione miejsca?

Mam, a pytasz o jakieś konkretny typ miejsc?

1. Co sądzisz o grach umieszczanych na coverze?

2. Ile masz pracy w CDA?

3. Denerwuje cię nadmiar pracy?

4. Czy z wypłaty z CDA da się żyć?

5. Co wolałbyś zagrać Assasin Brooderchod czy w Dragon Age II?

1. W 99% są lepsze od tych na płytach konkurencji. Tylko nie proś teraz żebym ocenił KAŻDĄ grę z płyty z ostatnich 15 lat :P

2. Są osoby które mają więcej, z drugiej strony ja mam więcej niż inni w Playboxie.

3. Niespecjalnie.

4. Da się.

5. Z tych dwóch bardziej w Assassina.

1. Czekasz na jakąś polską grę, która wyjdzie w tym roku? Jeśli tak, to na jaką?

2. Czy czekasz na nowego Wiedźmina?

1. Tak, na Dead Island.

2. Jak każdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład miasto, kraj, jakiś bliżej nieokreślony terytorialne obszar.

Z miast (poza moim rodzinnym) mógłbym wskazać Paryż, Lwów i Bakczysaraj.

Jaka jest twoja ulubiona gra na konsole portable?

Nie licząc chińskich tetrisów i podróbek Nintendo z dzieciństwa, dopiero od niedawna posiadam przenośną "konsolę" w postaci iPoda Touch, ale jeszcze za wcześnie żeby wskazywał ulubioną grę. Póki co spodobało mi się Angry Birds, oczarowała wersja reżyserska pierwszego Broken Sworda, w święta mam zamiar pograć w Dead Space'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Która z najnowszych gier bardziej cię ciekawy: Portal 2, czy Mortal Kombat?

2. Ulubiona pizza?

3. Jak się zaczęła twoja przygoda z dziennikarstwem growym i jak zacząłeś pracować dla CDA?

4. Możesz zdradzić recenzje jakiej gry/gier piszesz do następnego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pytanie bardziej konsolowe, związane z PS3 ;) A mianowicie jej "exclusivami" - można prosić o słówko albo dwa jak się podobało/y/a:

- God of War III

- seria Uncharted

- seria MotorStorm

- Metal Gear Solid 4

- seria Killzone (czyli dwójka i trójka :))

Z góry dziękuję za odpowiedź ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Która z najnowszych gier bardziej cię ciekawy: Portal 2, czy Mortal Kombat?

2. Ulubiona pizza?

3. Jak się zaczęła twoja przygoda z dziennikarstwem growym i jak zacząłeś pracować dla CDA?

4. Możesz zdradzić recenzje jakiej gry/gier piszesz do następnego numeru?

1. Obie mnie ciekawią, każda z innych względów, ale gdybym miał wybrać jedną - Mortal Kombat.

2. Darmowa od czytelników :)

3. Zaczęła się od nieistniejącego już zina SS-NG, do CDA trafiłem z jakimiś tekstami publicystycznymi i zapowiedziami szukając zarówno doświadczenia jak i miejsca gdzie mógłbym publikować.

4. Nie mogę, ale tak jak już wspominałem - przy najbliższym numerze mój wkład tekstowy z różnych względów jest raczej symboliczny.

Tym razem pytanie bardziej konsolowe, związane z PS3 ;) A mianowicie jej "exclusivami" - można prosić o słówko albo dwa jak się podobało/y/a:

- God of War III

- seria Uncharted

- seria MotorStorm

- Metal Gear Solid 4

- seria Killzone (czyli dwójka i trójka :))

Z góry dziękuję za odpowiedź ^_^

Odejmij Motorstorm, dodaj Heavy Rain i masz listę najlepszych tytułów/serii na PS3.

A jako że zbliżają się święta, to życzę wszystkim Wesołego Jajka i Mokrego Dyngusa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesz może skąd pomysł by nazwać magazyn 'Playbox' ? Czyżby zapożyczenie z świątecznego odcinka Klanu?

2. Jakiej muzyki słuchasz?

3. Jaka jest twoja ulubiona polska gra?

1. Geneza jest bardzo prosta: Play(Station 3)(X)Box(360)

2. Już odpowiadałem na to pytanie.

3. Z sentymentu podam Księcia i Tchórza.

Grałeś w jakąś część serii Myst? Jeśli tak, to jak oceniasz te gry?

Przede wszystkim trudne :) Osobiście wolę point'n'clicki trzecioosobowe, do przygodówek z FPP w statycznych lokacjach odczuwam automatyczną niechęć, chociaż przy kilku tego typu grach bawiłem się nieźle - przy Mystach raczej średnio.

Jaki jest Twój ulubiony klan z Total War: Shogun 2?

W miarę dobrze grało mi się Date, najfajniej Mori. Moimi ulubieńcami jeszcze z pierwszego Shoguna są Shimazu, ale jeszcze nimi dobrze nie pograłem - to najtrudniejsza z frakcji, na bardzo trudnym obszarze i z ciężkimi, agresywnymi przeciwnikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj martin!

Mam pytania, a konkretnie:

1. Czy Wiedzmin 2 ma szanse wskoczyć na podium Gry roku w kategorii RPG?

2. Korzystasz z platformy Steam lub innej?

3. Jaki jest twój ulubiony sprzedawca gier komputerowych (firma).

4. Czy recenzja gry może być trudna?

Pozdrawia Beliro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Wiedzmin 2 ma szanse wskoczyć na podium Gry roku w kategorii RPG?

2. Korzystasz z platformy Steam lub innej?

3. Jaki jest twój ulubiony sprzedawca gier komputerowych (firma).

4. Czy recenzja gry może być trudna?

1. Myślę że tak, chociaż będzie miał konkurencję w postaci chociażby takiego Skyrima, który też zapowiada się rewelacyjnie - łatwo na pewno mu nie będzie.

2. Oczywiście, w dzisiejszym świecie nie da się z niej nie korzystać.

3. App Store.

4. Do napisania - jak najbardziej. Do przeczytania? Jeśli dobrze napisana, to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin dzięki za szybką odpowiedz.

1. Czy jest możliwość zagrania z tobą w jakoś gre przez neta, np. Left 4 dead?

Wiesz zawsze to by była niezła przygoda, wiesz możesz wybrać gre, ale jak nie masz czasu lub nie chcerz to zrozumiem :).

2. Zauważyłem że polubiłeś The Sims: Średiowiecze, myślisz że może wyjść The Sims: Galaktyka czy cos w tym stylu xD?

3. Jakie jest najlepsze MMo według ciebie (oprucz WoW'a)?

4. Jaka strategia może zachęcić początkującego do tej kategorii gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest możliwość zagrania z tobą w jakoś gre przez neta, np. Left 4 dead?

Wiesz zawsze to by była niezła przygoda, wiesz możesz wybrać gre, ale jak nie masz czasu lub nie chcerz to zrozumiem :).

2. Zauważyłem że polubiłeś The Sims: Średiowiecze, myślisz że może wyjść The Sims: Galaktyka czy cos w tym stylu xD?

3. Jakie jest najlepsze MMo według ciebie (oprucz WoW'a)?

4. Jaka strategia może zachęcić początkującego do tej kategorii gier?

1. Z braku czasu raczej nie ma takiej opcji.

2. Jeśli tylko EA poczuje, że może na tym zarobić - jak najbardziej :)

3. Dla mnie - Star Trek Online.

4. Obecnie ciężko jest polecać komuś inny tytuł niż Shoguna 2 - po prostu strategii na rynku jest tak niewiele.

Jak po upływie ponad roku wspominasz grę Assassin's Creed 2?

Czy obecnie polecił byś jej zakup?

Strasznie dużo tych pytań o Assasina. Rozumiem, że to jedna z najlepiej sprzedających się serii w Polsce, ale ja naprawdę nie jestem ekspertem w tym temacie - czy już nikt nie może pytać o przygodówki? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego lubisz przygodówki (wiem dziwne pytanie)? Ja po prostu nie moge w to grać...

2. Wolisz wydać kase na przygodówke, czy na nieliniową gre RPG?

3. Ja czuje do was wielki szacun, bo ja bym sam nie ocenił bym gry, jest bardzo ciężko. Czy ty sam decydujesz o ocenie, czy prosisz kolegów o rade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego lubisz przygodówki (wiem dziwne pytanie)? Ja po prostu nie moge w to grać...

2. Wolisz wydać kase na przygodówke, czy na nieliniową gre RPG?

3. Ja czuje do was wielki szacun, bo ja bym sam nie ocenił bym gry, jest bardzo ciężko. Czy ty sam decydujesz o ocenie, czy prosisz kolegów o rade?

1. Za historie które opowiadają - w większości przypadków to takie interaktywne filmy/powieści, czasem na poważnie, innym razem znowu z jajem. Lubię też pogłówkować nad zagadkami i wyzwaniami, które nie wymagają ode mnie wyłącznie naciśnięcia spacji lub innego klawisza w odpowiednim czasie.

2. Wszystko zależy na jaką przygodówkę/jakie RPG, tak samo będzie ze strategiami, strzelankami czy jeszcze innymi - liczy się sama gra a nie jej klasyfikacja gatunkowa.

3. Jak to ciężko? Grasz i nie wiesz czy ci się podoba czy nie?

Jeśli zaś chodzi o oceny - ta zawsze zależy od autora testu, dyskusji z innymi podlegają wyłącznie znaczki jakości i 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubisz machinarium?;p

Masz jakiś typ na niespełniony hit?już wyjaśniam tzn.jakiś głośny tytół który jest głośno zapowiadany,a na końcu dostanie niską ocenę i będzie wielki zawód

Lubię, to jedna z najlepszych przygodówek ostatnich lat i kamień milowy dla twórców niezależnych. Myślę że to po części dzięki Machinarium ludzie zaczęli zwracać większą uwagę na gry "indie", w tym także przygodówki.

A niespełniony hit? W ciemno obstawiam Syberię 3 - nieważne czy powstanie czy nie. Tego typu zawodem było dla mnie chociażby Still Life 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...