Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Cześć,

Mam sprawę odnośnie "Shoguna 2". Czy miałeś możliwość, w ustawieniach graficznych, włączyć wygładzanie krawędzi? Pytam, gdyż w moim przypadku nadal jest to niemożliwe. Nie wiem co jest przyczyną. Mam Win XP (grafika to GTX 260) - może to jest powodem mojego problemu. Ów system oferuje jedynie obsługę DX9 a być może "Shogun 2" rozkwita w pełni na wyższych wersjach DX?. Na jakim konfigu testowałeś tę grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :)

Skoro dostałeś posadę w Playboxie, to zakładam, że aktualnie pracujesz tylko w redakcji.

Czy wcześniej, jako współpracownik, utrzymywałeś się tylko z tekstów do CD-A, czy też miałeś coś innego "na stałe"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj martin na FA :happy:

1. Co sądzisz o uniwersum ME? Czekasz na 'trójkę'?

2. Na jakie gry czekasz najbardziej w tym roku?

3. Jak sądzisz, czy DNF to będzie coś w co warto zagrać?

4. Wymarzony samochód to...

5. Czytałeś "Metro 2033/4" ? Jeśli tak, to co o nich sądzisz?

Gratuluje "nowego dziecka" tzn. Playboxa :wink: Choć jestem tzw. Pecetowcem, to zamierzam kupować Playboxa - bo o świetnych grach zawsze warto wiedzieć i poczytać, nawet tych konsolowych. Aha i jeszcze jedno: Czy następny numer będzie bardziej "wyluzowany"? Bo brakuje mi trochę takiego luzu i fristajlu jaki jest w CDA.

I jeszcze ostatnie jedno: Na posty profilu Playboxa na FB odpowiadasz Ty, Hut czy ktoś inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wstawiłes sobie jakiegos obrazka,sygnaturki tak jak wszyscy redaktorzy maja?:P

Jakoś dotąd nie czułem takiej wewnętrznej potrzeby :P

Mam sprawę odnośnie "Shoguna 2". Czy miałeś możliwość, w ustawieniach graficznych, włączyć wygładzanie krawędzi?

Również nie miałem takiej opcji, zresztą inne osoby z redakcji grające w Shoguna 2 także. Prawdopodobnie jeszcze nie dodano wygładzania krawędzi do gry, co nie zmienia że i bez niego wygląda świetnie :)

Interesujesz się/lubisz sport?Jeżeli tak, jakie dyscypliny?

Koszykówką, kiedyś głównie polską ligą i Euroligą (Śląsk Wrocław), teraz bardziej ogólnie. Zagrać też lubię, chociaż wielkich umiejętności nie posiadam.

A ja mam pytanie co do gier strategicznych jaka najbardziej ci się spodobała i dlaczego?

Moje ulubione serie to Total War, Age of Empires (+Age of Mythology), Disciples, z łezką w oku wspominam zawsze Faraona i Zeusa. Powód? No po prostu świetnie się w nie gra :)

Skoro dostałeś posadę w Playboxie, to zakładam, że aktualnie pracujesz tylko w redakcji.

Czy wcześniej, jako współpracownik, utrzymywałeś się tylko z tekstów do CD-A, czy też miałeś coś innego "na stałe"?

Dla, ale niekoniecznie zawsze w redakcji - w sensie miejsca. Od kilku już lat utrzymuję się wyłącznie z pisania w różne miejsca, mam je wszystkie wypisane na swoim blogu.

1.Lubisz gry lego?

2.Co sądzisz o grze Assassins Creed Brotherhood?

3.Grasz w jakieś gry w trybie Multi?

4.Ile czasu tygodniowo przeznaczasz na prace?

5.Podoba Ci się forum ;p?

6.Czy się Czesi cieszą gdy się Czesio czesze? xD

1. Lubię, bo i prawdziwymi klockami w dzieciństwie uwielbiałem się bawić.

2. Jeszcze nie grałem.

3. Jeśli mam czas to tak, ale na stałe to nie bardzo. Kiedyś dawno zagrywałem się w Enemy Territory, niedawno dość dużo w Quake Live.

4. Ile się da ;)

5. Tak :)

6. Nie znam żadnego Czesia :(

1. Co sądzisz o uniwersum ME? Czekasz na 'trójkę'?

2. Na jakie gry czekasz najbardziej w tym roku?

3. Jak sądzisz, czy DNF to będzie coś w co warto zagrać?

4. Wymarzony samochód to...

5. Czytałeś "Metro 2033/4" ? Jeśli tak, to co o nich sądzisz?

Gratuluje "nowego dziecka" tzn. Playboxa :wink: Choć jestem tzw. Pecetowcem, to zamierzam kupować Playboxa - bo o świetnych grach zawsze warto wiedzieć i poczytać, nawet tych konsolowych. Aha i jeszcze jedno: Czy następny numer będzie bardziej "wyluzowany"? Bo brakuje mi trochę takiego luzu i fristajlu jaki jest w CDA.

I jeszcze ostatnie jedno: Na posty profilu Playboxa na FB odpowiadasz Ty, Hut czy ktoś inny?

1. Dwójka mnie jednak zawiodła, ale może to dlatego że grałem na PC (zdecydowanie za dużo, za długich loadingów). Przed trzecią częścią pewnie jednak wrócę i nadrobię.

2. Najbardziej to chyba na Duke'a, ale to tylko dlatego żeby się napawać tym jak słaba będzie to gra :icon_twisted:

3. Podejrzewam że fani będą zachwyceni, ale sama gra będzie z dobrą dekadę spóźniona.

4. Mustang GT 500

5. Nie, ale zastanawiałem się nad tym. Warto?

Jeśli chodzi o luz w Playboksie, na pewno nie spodziewaj się "jak w CDA", ponieważ to zupełnie osobny tytuł i jako taki chcemy aby utrzymał się na rynku. Przygotowując pierwszy numer byliśmy bardzo zapracowani i miejscami faktycznie zabrakło jakiejś "iskry" w tekstach, teraz jednak mamy trochę czasu do wydania drugiego numeru i zajmujemy się dopracowaniem formuły pisma, w tym m.in. właśnie stylu pisania tekstów. A na FB odpisuje głównie Hut, chociaż ja też go czytam i czasem odpowiem.

Da sie grac na konsoli w scigalki bez zgrzytania zebami? (na padzie)

Raczej tak, ale na ścigałkach to ja się akurat mało znam, bo nie gram w tego typu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę szybko nadrobić zaległości związane z AC:B.Grałeś w poprzednie odsłony serii,podobały Ci się?Miałeś przyjemność obcować z AC:Renesans Bowdena Olivera?I jeszcze jedno-ciekawią Cię rzeczy typu Zakon Templariuszy or Asasynów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro warto przeczytać, szczególnie 2034 - niezła akcja, ciekawi bohaterowie i wiele przemyśleń filozoficznych Homera. Zapomniałbym o ukochanym post apokaliptycznym świecie i to jeszcze w Moskwie. Szczerze polecam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę szybko nadrobić zaległości związane z AC:B.Grałeś w poprzednie odsłony serii,podobały Ci się?Miałeś przyjemność obcować z AC:Renesans Bowdena Olivera?I jeszcze jedno-ciekawią Cię rzeczy typu Zakon Templariuszy or Asasynów?

AC to nie do końca moja bajka, jednak wolę spędzać czas przy innych grach/gatunkach ;)

Grałeś może w Dragon Age: Początek, jeśli tak to czy Ci się podobał

Grałem, ale szybko się znudziłem - od jakiegoś czasu wszystkie gry BioWare wyglądają podobnie i nic szczególnego mnie w niej nie przykuło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jest tak mało strategii w CDA?

czy planujecie dawać strategie w przyszłych numerach

Masz na myśli płyty? To nie moje działka więc ci nie odpowiem.

Wspomniałeś o swoim blogu.Pod jakim adresem można go znaleźć?Masz jakieś ulubione danie?

Bloga prowadzę pod TYM adresem, ale niestety z braku czasu ostatnio niewiele na niego piszę (mam jednak kilka pomysłów/tematów), które postaram się w najbliższych dniach zrealizować.

Jeśli chodzi o ulubione "danie" to frytki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by się przywitać zatem witam... i nie, nie o drogę pytam :P Wiem, straszny suchar. Niemniej leci moje pytanie w dwóch wariantach:

- czy interesują cię systemy RPG? Nie chodzi mi o gry, ale podręczniki jak D&D, Exalted, Cyberpunk i tak dalej

- czy zagrałeś kiedyś sesję RPG na żywo albo jakiegoś LARPa i czy skusiłbyś się na takie doznanie na forum, chociażby tym? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy interesują cię systemy RPG? Nie chodzi mi o gry, ale podręczniki jak D&D, Exalted, Cyberpunk i tak dalej

- czy zagrałeś kiedyś sesję RPG na żywo albo jakiegoś LARPa i czy skusiłbyś się na takie doznanie na forum, chociażby tym?

Niezbyt, w sesję zaś zagrałem jedną, dawno temu, ale tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że mnie to nie rusza.

Masz zamiar przeglądać i udzielać się na forum w tematach innych niż swój własny?

Chwilowo nie mam na to niestety czasu, staram się przeglądać wątki związane z pismami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo dwukrotnego przejrzenia tematu nadal nie jestem pewien czy pytania nie padły, ale... niech się dzieje co chce :P

- było pytanie o brytyjski fenomen, teraz idzie amerykańskiego zabójcę, czy miałeś okazję obejrzeć a jeśli tak to co sądzisz o Dexterze?

- ze wszystkich konsol, które miałeś okazję pożyczyć z redakcji, która najbardziej ci "podpasowała" i, którą byś polecał? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- było pytanie o brytyjski fenomen, teraz idzie amerykańskiego zabójcę, czy miałeś okazję obejrzeć a jeśli tak to co sądzisz o Dexterze?

- ze wszystkich konsol, które miałeś okazję pożyczyć z redakcji, która najbardziej ci "podpasowała" i, którą byś polecał? :)

1. Genialny serial i chociaż trwa już dłużej niż ktokolwiek by się spodziewał, to wciąż jest ciekawy i zaskakuje.

2. Jeśli zaś chodzi o konsole to myślę że najlepszą obecnie jest PS3, X360 jednak się starzeje i zostaje nieco w tyle.

Co sądzisz o Ojcu Chrzestnym M. Puzo?

Mógłbyś rzucić jakieś rady dla początkującego w Shogunie 2?

Które pismo wolisz Playbox czy CD-ACTION?

1. Książka od bardzo dawna jest na mojej liście "do przeczytania", ale wciąż brak wolnego czasu... Lubię natomiast film, ale tylko pierwszą część.

2. To zależy czy jesteś początkujący tylko w Shogunie 2 czy całej serii. Mądrze się rozbudowuj (najpierw struktury które przyniosą pieniądze i żywność), jeszcze mądrzej rekrutuj (i jak najwięcej), a najmądrzej to prowadź wojny. No i nie ufaj nikomu, zwłaszcza sojusznikom i wasalom.

3. Nie chcę deklarować które "wolę" bardziej. Pierwszy numer Playboksa współtworzyłem, poświęciłem mu wiele czasu i serca, teraz zobaczymy czy to się przyjmie. CDA z kolei ma już swoją wieloletnią tradycję, ogromną renomę i bardzo się cieszę że może przykładać do tego swoje niewielkie cegiełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rome: total war jest wystarczająco dobra by ją kupić ?

pytam się bo jutro mam zamiar ją kupić

To zależy za ile i czy lubisz tą epokę. Za jakieś 24 zł możesz mieć już nowszego Medievala II, co nie zmienia faktu że cała seria jest ogromnie grywalna, nawet leciwy już pierwszy Shogun.

Masz jakieś ulubione zespoły muzyczne bądź wokalistów?Generalnie słuchasz poslkiej czy zagranicznej twórczości?

Raczej zagraniczne, wśród ulubionych kapel na pewno The Offspring i Linkin Park.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...