Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Witoj! Mam nadzieję, że jeszcze nie było takiego pytania. Jaką przygodówkę poleciłbyś komuś, kto nie miał w ogóle doczynienia z tego rodzaju grami, a chciałby się przekonać do tego gatunku gier?

A tak BTW najlepszego z okazji urodzin:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Coś ostatnio mało widu i słychu o Tobie. Co słychać? Jak się żyje w tym naszym popier..., znaczy pięknym kraju? :happy:

Pozdrowienia dla Ciebie i małżonki (dziewczyny, kochanki, mamy, chłopaka, męża, taty czy kogo tam jeszcze... :tongue: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier byś kupił - Gears of War 3 , BF3,Modern Warfare 3, Batman arkhm city, Mass effect 3 , L.A. Noire, Saints row the third , WH40K Space Marine, Assassins creed Revelations,Transformers Dark of the moon. Możesz zrobić "tabelkę".

I czy wolisz PS3 czy X360 ? I czy grałeś na kinectcie i jakie są z niego wrażenia ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuższej przerwie :) Nadrabiam zaległości przyznając się, że skłoniła mnie do tego dzisiejsza wizyta forumowiczów w redakcji i głosy, że niektórzy z ekipy mało się na forum udzielają ;)

Masz zamiar udzielać się w innych tematach niż swój?

Ja rozumiem - czas. Ale przecież nie można być zabieganym non-stop ;) Więc jak? Jak będziesz miał troszkę wolnego to odwiedzisz jakiś inny temat (Prócz magazyn i Pytania do Redaktorów) i podyskutujesz z innymi czy małe szanse?

_________

Z innej beczki: Czekasz na nowe Deus Ex? Pokładasz w nim jakieś większe nadzieje? Bo ja szczerze czekam na tę grę chyba najbardziej ze wszystkich w tym roku (no chyba że wyjdzie MGS Rising).

Grałeś w któreś MGS? Jakieś wrażenia? :D

Znudziło Ci się odpowiadanie tutaj? :(

1. Na inne tematy niestety nie starcza czasu - nawet na ich śledzenie, co dopiero udzielanie się... Zwłaszcza ostatnio, kiedy byłem zajęty pisaniem pracy licencjackiej.

2. Czekam na trzecie Deus Ex i wiążę z grą wielkie nadzieje. Nie bez powodu, ponieważ miałem już okazję dwukrotnie grać we wczesne wersje gry i doświadczyć, że drzemie w niej ogromny potencjał. Na dodatek za kilka dni ma dotrzeć do redakcji pełna wersja! :)

3. W MGS grałem, ale niewiele, trochę nie mój klimat.

Co najbardziej lubisz z biżuterii i czy chciałbyś mieć brodę jak Allor?

Nie noszę biżuterii, jakoś mnie to nie pociąga. Podobnie jak posiadanie brody :)

Jaką przygodówkę poleciłbyś komuś, kto nie miał w ogóle doczynienia z tego rodzaju grami, a chciałby się przekonać do tego gatunku gier?

W najnowszym numerze zwróć uwagę na moją recenzję A New Beginning, gra trudno dostępna, ale naprawdę magiczna.

Coś ostatnio mało widu i słychu o Tobie. Co słychać? Jak się żyje w tym naszym popier..., znaczy pięknym kraju? :happy:

Pozdrowienia dla Ciebie i małżonki (dziewczyny, kochanki, mamy, chłopaka, męża, taty czy kogo tam jeszcze... :tongue: ).

Akurat jest deadline Playboxa, także dużo pracy, oprócz tego czekam na zbliżający się wyjazd wakacyjny, ale to dopiero po gamescomie.

Które z tych gier byś kupił - Gears of War 3 , BF3,Modern Warfare 3, Batman arkhm city, Mass effect 3 , L.A. Noire, Saints row the third , WH40K Space Marine, Assassins creed Revelations,Transformers Dark of the moon. Możesz zrobić "tabelkę".

I czy wolisz PS3 czy X360 ? I czy grałeś na kinectcie i jakie są z niego wrażenia ? :D

Obie konsole mają wady i zalety, ale bardziej skłaniam się do PS3. Z tej listy zagrałbym we wszystko (w końcu przydałoby się sprawdzić L.A. Noire...) z wyjątkiem Transformersów - już grałem i przekonałem się, że to crap. No, ewentualnie odpuściłbym Gears of War 3, bo fanem serii nigdy nie byłem, żadnej części nie skończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały zestaw pytań:

1. Co myślisz o walce zła z dobrem? Którą drogę byś wybrał ? Jaką dobrą grę z taką walką kojarzysz??

2. Przypuśćmy, że: grasz w grę, w której autorzy umieścili bardzo trudne łamigłówki, natrafiłeś na jedną, przed którą spędzasz już jedną godzinę, a nie wypuszczono jeszcze żadnej solucji, nie możesz rozwiązać już żadnej innej, a za drzwiami cierpi bliska bohaterowi osoba. Co robisz?

3. Co myślisz na temat serii Assassin's Creed?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały zestaw pytań:

1. Co myślisz o walce zła z dobrem? Którą drogę byś wybrał ? Jaką dobrą grę z taką walką kojarzysz??

2. Przypuśćmy, że: grasz w grę, w której autorzy umieścili bardzo trudne łamigłówki, natrafiłeś na jedną, przed którą spędzasz już jedną godzinę, a nie wypuszczono jeszcze żadnej solucji, nie możesz rozwiązać już żadnej innej, a za drzwiami cierpi bliska bohaterowi osoba. Co robisz?

3. Co myślisz na temat serii Assassin's Creed?

1. Jeśli bycie złym to tylko Dungeon Keeper II :) Z kolei pierwszy Mass Effect całkiem nieźle dawał poczucie różnicy między dobrem a złem.

2. Szukam rozwiązania łamigłówki?

3. Nie mam zdania, sporo muszę w serii nadrobić.

A co z tym kinectem :tongue:

I czy wolisz stacjonarke czy laptopa?

1. A co z tym Kinectem? Jest sobie, ludzie na mim grają, wyjdą na niego beznadziejne Star Warsy które kupi z milion ludzi. No jest sobie :)

2. Mam laptopa i cenię go sobie ponad stacjonarkę.

Jako że masz najmniej pytań moje pytanie zadam tobie .

Czy jest ktoś w redakcji kto stale gra w Minecrafta ? (nie w tym sensie że bez przerwy ale regularnie :P )

Jeśli tak czy gra w mulit i na jakich serwerach ?

Raczej nikt w redakcji nie wczuł się w ten fenomen.

Czy polecałbyś zakupienie The Tiny Bang Story, gdyby jego cena spadła?

Jeśli grałeś już w Runaway, szukasz czegoś podobnego a cena spadła - tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo nawet nie zauważyłem, że odpowiedziałeś ;)

Na dodatek za kilka dni ma dotrzeć do redakcji pełna wersja!

Nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę... Kurczę to chyba będzie jedyna gra w tym roku którą kupię (z nowości) :D

Mam tylko nadzieję że będzie świetna. Albo przynajmniej dobra.

Co Ci się jak na razie podobało najbardziej w Deus Ex - z tego co zaobserwowałeś grając w wersje beta (?)

W jakim elemencie gry pokładasz największe nadzieje? Akcja, RPG czy coś jeszcze? Oczywiście nadal mowa o DE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się jak na razie podobało najbardziej w Deus Ex - z tego co zaobserwowałeś grając w wersje beta (?)

W jakim elemencie gry pokładasz największe nadzieje? Akcja, RPG czy coś jeszcze? Oczywiście nadal mowa o DE :)

Mroczny klimat, pierwsze wrażenie nieliniowości i swobody już od praktycznie samego początku gry, niezły system walki. Ale to już za dużo zdradzam i niekoniecznie z bety... ;)

Jak zamierzasz napełnić portfel wobec tak sytego roku i niezwykle długiej listy hiciorów? :D Niekoniecznie mówię tu o konsolach, IMO 2011 rok będzie także mocny dla PC (nie PC-exclusive, ale zawsze coś ;))

Recenzowaniem ich :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że warto ;) Nowa kampania, jednostki... Chociaż z drugiej strony jeszcze podstawką się wystarczająco nie "wybawiłem".

Ja właśnie wracając z wakacji uświadomiłem sobie, że mam wielką ochotę powrotu do tej gry :)

To teraz ja :wink:

Jaka jest Twoja ulubiona polska gra?

Książę i Tchórz, Painkiller, od niedawna też Anomaly: Warzone Earth w wersji na iOS-a.

Siema martin moje pytanie jest następujące lubisz jakieś kapele metalowe? Co sądzisz o Iron maiden i Motorhead?

Raczej nie moja bajka, ale trzymam kciuki za dalsze sukcesy InDespair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiego Quake'a 5 wolisz: w stylu Ctulhu, czy Stroggów?

2. Czy masz swoją ulubioną konsolę? Czy może lubisz każdą po trochu? :wink:

3. Na jaką grę najbardziej czekasz? (nie wiem czy nie było)

4. Co sądzisz o nowym Duke'u?

5. Takie pytanie ogólne...[mówi szeptem] Czy myślicie już nad numerem 200, bądź czytacie temat na forum? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiego Quake'a 5 wolisz: w stylu Ctulhu, czy Stroggów?

2. Czy masz swoją ulubioną konsolę? Czy może lubisz każdą po trochu? :wink:

3. Na jaką grę najbardziej czekasz? (nie wiem czy nie było)

4. Co sądzisz o nowym Duke'u?

5. Takie pytanie ogólne...[mówi szeptem] Czy myślicie już nad numerem 200, bądź czytacie temat na forum? :wink:

1. Serce podpowiada Cthulhu, ale rozum - Stroggów.

2. Każdą po trochu - muszę ;)

3. Ciężko by wskazać tylko jedną...

4. To kupa g...

5. Coś słyszałem, ale powiedzieć nie mogę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...