Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Cytat:

Cod się raczej nie sprzedaje do magazynów nawet jeszcze do żadnej klasyki nie wszedł a co dopiero magazyn (nawet jeśli chodzi o ten najlepszy magazyn w Polsce :D)

Jak CoD miałby być w jakiejś klasyce to tylko w Best of Activision, to jedyna seria tej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główną pełną wersją mogłoby być nawet Taxi 3 czy inne starocie, jak mamy, o matko, BIONIC COMMANDO! i.... SHAUN WHITE SNOWBOARDING!!!! CDA dawało wcześniej troszeczkę gorsze pełniaki, po to żeby zaoszczędzić, i teraz mamy takie super pełniaki!!!! Mam gry na jakieś 2-3 miesiące.Dzięki CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nic od "elektroników", ani nic od Activision nie znajdzie się w jakimś piśmie. Co do tematu....SZOK! Duże oczy mi się zrobiły jak zobaczyłem Bionic Commando(serio!). Główny pełniak to będzie BOMBA! Lepsza niż w CS-ie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jedynie Cod 1 i dodatek oraz cod 2 były w Best of Activision, ale chyba w numerze mogłoby się to znaleść.

To już prędzej CoD MW, a nie od razu WaW

Houston: Panowie, wroccie na Ziemie, tlen sie wam konczy. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę się przyznać że jest całkiem nieźle :) Snowboard jakoś specjalnie mnie nie interesuje, ale jako trzeci pełniak jak najbardziej może być, zawsze będzie można na chwilę odpalić, choć teraz kiedy powoli robi się wreszcie wiosennie obawiam się że do zimowych klimatów jakoś specjalnie nie będzie mi się chciało wracać. Bionic Commando to z kolei z tego co się orientuję bardzo ciekawa gra akcji, którą na pewno pomęczę dłużej. Obie gry za to, już abstrahując od tego czy się podobają bardziej czy mniej, prezentują bardzo przyzwoity poziom i robią duże nadzieje na pierwszego pełniaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nic od "elektroników", ani nic od Activision nie znajdzie się w jakimś piśmie. Co do tematu....SZOK! Duże oczy mi się zrobiły jak zobaczyłem Bionic Commando(serio!). Główny pełniak to będzie BOMBA! Lepsza niż w CS-ie :P.

To może amfo? Jest mocniejsze i powoduje większe bum niż C4 (conajmniej wg. mnie :])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... Dwa takie pełniaki w jednym numerze... Czy ja śnię?.... Chyba tak... Skoro DRUGIM pełniakiem jest Bionic Comando, to co będzie pierwszym??!!! To będzie najlepsze CDA w historii!!!

PS. Coś Wam powiem - według moich obliczeń wynika, że za te dwa pełniaki w Internecie zapłacilibyśmy NAJTANIEJ 62,29! A jeszcze główny pełniak! A Wy narzekacie że CDA daje dziadowskie gry!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe malkontenctwo na temat pełnych wersji, jest śmieszne i zatrważające jednocześnie. Przy okazji pozdrawiam tych ,którzy potrafią się cieszyć z małostek na które nie każdy widać zasługuje. Życzę Redakcji CDA , kolejnych wspaniałych 15 lat . Bez Was każdy miesiąc był by zdecydowanie mniej barwny.Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie pamiętajcie że CD-Action to nie tylko pełniaki. Za to co znajdzie się na płycie bardzo dziękuję ludzią za to odpowiedzialnym, jednak trzymam kciuki za recenzje, aby dorównały pełniaką.

Mysle, ze damy rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest szansa by to był Call of duty world at war...

Ja myślę, że większa szansa jest na Black Ops'a :)

Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz? :confused::huh:

Przecież to normalne, że sobie tylko żartuje, jestem racjonalistą. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...