Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

No cóż - grę posiadam ale nie zachwyciła mnie bardzo. Co dziwne bo w sumie lubie gry tego rodzaju i staram się przechodzić je do końca. Może to nie był ani czas ani miejsce dla tej gry? Cóż, spróbuję zainstalować ponownie - tym razem płytki z CDA. Może to coś pomoze i tym razem odkryję dobre strony tej gry? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando jako 'środkowy' pełniak może być. Nie grałem, słyszałem wiele dobrego i z pewnością spróbuje. Od razu pytanko: czy ktoś wie ile ta gra zajmuje na płytce ?

Bionic comando zajmuje albo 6gb albo 7gb

No to szykują nam się 2 DVD :wink: a może i 3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie więcej niż 2 DVD bo Bionic Commando wymaga 8 GB a co do samej gry to ocenie gdy zagram ale na pierwszy rzut oka wydaje się dobrą grą

W pakowaniu gier jestesmy mistrzami... nawet nie wiecie ile GB mozna zaoszczedzic jak sie chce i musi (i to wcale nie poprzez wycinanie czegokolwiek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się wahał, to w opinii Siekiery gra wypadła tak:

Ocena - 7

Grywalność - 7

Wideo - 8

Audio - 7

Plusy:

+ patent z ramieniem zrealizowany po mistrzowsku

+ niezła muzyka

+ oprawa i wygląd zniszczonego miasta

+ momentami przyjemnie wymagająca

Minusy:

- kiepski i niewielki wachlarz pukawek

- pozorna swoboda

- częste loadingi

- infantylna historia

- krótka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w pełniakach same gierki, o których kupnie w życiu sam bym nie pomyślał. Będzie czas to się zagra i wtedy ocenimy jak dobre gry były na urodzinowych płytkach :) Ja tam już zacieram łapki na zawartość samego pisemka. Zapewne będzie recka TDU2, na którą czekam. Publicystyka tez pewnie nie zawiedzie. I w sumie marzy mi się też(niekoniecznie w tym nr.) jakiś test netbooków, bo z chęcią bym o tym poczytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando - nie miałem okazji zapoznać się z tą grą, a że słyszałem pozytywne opinie o tej grze, to z chęcią w nią zagram.

Mam nadzieję, że pierwszy pełniak nie okaże się tym najgorszym...Może S.T.A.L.K.E.R. SoC albo jakiś dobry RPG albo RTS będzie głównym pełniakiem, bo już dawno nie widziałem strategii czy rolpleja w CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w pełniakach same gierki, o których kupnie w życiu sam bym nie pomyślał. Będzie czas to się zagra i wtedy ocenimy jak dobre gry były na urodzinowych płytkach :) Ja tam już zacieram łapki na zawartość samego pisemka. Zapewne będzie recka TDU2, na którą czekam. Publicystyka tez pewnie nie zawiedzie. I w sumie marzy mi się też(niekoniecznie w tym nr.) jakiś test netbooków, bo z chęcią bym o tym poczytał.

w 186 nr coś takiego było. Byl artykuł "Notebooki dla graczy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie BC to gra w nie moim typie ;p Jednak doceniam ją jako pełniaka, a numer i tak kupię ze względu na Snowboarding :-)

Po cichu liczę, że główną będzie jakaś strategia...? Shootera mamy, sportowkę mamy - a do tego obie to zasadniczo gry akcji, więc trzecia mogłaby być jakaś "nie-akcji". A że najlepiej schodzą się strategie, to... tak, liczę na RTSa albo jakąś dobrą turówkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...