Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Shaun White Skateboarding kosztuje 50zł i nie jest to trzeci pełniak to pierwszy będzie niezłym odpałem oby xD

chociaż ja widziałem za ok. 20 czy 30 zł dobre nowe fajne gry:)

np.:

Dark void 13zł

Wiedźmin 16zł

Mass effect 20 zł

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem 31zł

left 4 dead albo left 4 dead 2 tanie napewno

Tom Clancy s Splinter Cell: Conviction droga 49zł

Just Cause 2 52 zł

Call of Juarez: Więzy krwi 34 zł

odrazu pisze ja nie reklamuje giertylko podaje tytuły jakie nadają sie na pełnaki ;P

Smugg albo Ghost czy jest coś takiego ze gra musi mieć przynajmniej 2lata żeby była pełniakiem w CDA ??

Ehhh... Ludzie, kiedy zrozumiecie, że to , iż wy możecie kupić grę za niską cenę, wcale nie znaczy, że licencja od producenta na wrzucenie danej gry na cover, musi byc rownie tania? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dać "Zdięcię Smugglera!" :D Napiszcie takie coś na okładce, pełno ludzi kupi, a wy dacie zdięcie...ale między kartkami na papierze fotograficznym (oczywiście zdięcie WYKONANE przez Smugglera) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle że jednym z pełniaków może być wiedźmin i bardzo bym tego chcial,ale tak czy inaczej i tak kupie cda bo SWS mi smaczku narobilo... ;)

Jak dla mnie Wiedźmin to nie dobra propozycja, zwyczajnie nie lubię tej gry, chociaż Wiedźmin 2 może mi się spodobać... ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Sauroner

Również to pisałem, ale po prostu niektórzy uparcie ignorują takie wypowiedzi i dalej robią swoje zastawiając się tekstami typu: "Pomarzyć nie można?" Daj se siana, bo to i tak nic nie da ;)

Pozdrawiam

@up

Ja również :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie tutaj Smugga nie męczcie pytaniami co będzie w nowym CDA, bo i tak nie powie. A efekt niespodzianki przy otwieraniu będzie 2 razy większy.

Ale plakacik by się przydał jakiś niezwykły, tak jak wcześniej pisałem ze zdjęciem redaktorów, albo czymś związanym z CDA

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wielce prawdopodobna niespodzianka o ktorej pisze Smuggler moze byc pojawienie sie 3 płyt DVD.Nie wiem czy to mozliwe ale w koncu to 15 urodziny(okragła rocznica wiec wszystko moze sie zdazyc)Jest to rowniez mozliwe ze wzgledu na to ze zostało mało miejsca na pełniaki na 2DVD bo to wszystko co do tej pory poznalismy nie misci sie na jednej ,tylko jeszcze troche drugiej zapycha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin?

Na początku może by było: Wow! Wiedźmin w CDA! Ale super!

Chwile po tym kiedy emocje zaczynają opadać to większość osób dochodzi do wniosku że swój egzemplarz posiadają. Taka prawda.

Otoz to. "Swietne ale mam juz w 3 wersjach, nie kupie" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Toz zdarzalo sie nam dac swiatowe premiery, a ja chetnie wrzucilbym i Wolfensteina 3D... tego z lat 90-tych XX wieku, nie tego nowego. :)
Jestem jak najbardziej za :D

Ja też jestem za :D Bo legalnie to tego towaru nigdzie nie można dostać :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg albo Ghost czy jest coś takiego ze gra musi mieć przynajmniej 2lata żeby była pełniakiem w CDA ??

Nie ma. Toz zdarzalo sie nam dac swiatowe premiery, a ja chetnie wrzucilbym i Wolfensteina 3D... tego z lat 90-tych XX wieku, nie tego nowego. :)

A właściwie to Wolfenstein 3D nie można gdzieś znaleźć jako freeware?(DOOM był dostępny jako flashówka ale niestety tylko DOOM pierwszy)

Co do pełnych wersji w nowym CDA to myślę że nie mam się o co martwić bo to wy wiecie najlepiej jakie gry są warte uwagi.:)

Dziękuję za uwagę dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smugg, chyba się nie wyspałeś, bo parę byków żeś w poście strzelił :P

[EDIT] Aha, nie wie ktoś może jakie ma minimalne wymagania ten Shaun White Snowboarding? Bo te, co podają na gry-online.pl są dziwnie za wysokie (jak przy większości gier zresztą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...