Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Audiobooki - fajna sprawa, tym bardziej, że od paru miesięcy nie miałem żadnej książki w rękach, ebooka na kompie czy tym bardziej audiobooka :O

Archiwalne numery CDA - jako, że jestem czytelnikiem CDA od 150 numeru, to bardzo mnie ciekawi, jak wcześniej wyglądało CDA, i jakie gry były wtedy warte zagrania (lubię od czasu do czasu popylić w jakąmś starszą gierę), i wogóle...

Shaun White Snowboarding - chętnie w to zagram :>

Wygląda na to, że na razie jest świetnie i zapowiada się jeszcze LEPIEJ!

P.S. Ja chcem teraz przecieka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiobook mnie nie przekonuje, ale może komuś się spodoba. Nie chodzi o tytuł, ale o samo "audio" jak można słuchać książek. -.-

Cóż też tak myślałem dopóki kilku nie posłuchałem (Szwejk!)...

A potem kupiłem sobie Kindla... jest GENIALNY!

A co do Shawna - zupełnie mnie nie interesują sportówki / zręcznościówki, CHYBA, że obsługują pady i umożliwiają grę co najmniej we dwie osoby (np split screen) - to jest coś w co mój syn może ze mną zagrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendee

Pierwsze numery CDA - Pamiętam... Fajna sprawa :brawa:

Audiobook - Kiedyś trzeba wkońcu spróbować :cool:

Allods Online - Nie lubię MMO ale o gustach się nie dyskutuje :pokerface:

Shaun white snowboarding - Całkiem niedawno patrzyłem na niego w sklepie i się zastanawiałem czy kupić? Dobrze, że się powstrzymałem :tongue:

Już jest elegancko, a to dopiero początek... Czekam na kolejne przecieki :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, mógłbyś napisać kiedy będą przecieki. Tak mniej więcej: za godzinkę, za chwilkę, na wieczór :wink: Ja już czekam od 10:00 i mam jak wyżej wymienieni forumowicze: odejdę od kompa na 10 minut i będzie po przeciekach :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem :D od wczoraj :D

Aha co do tych audiobooków czy może mi ktoś napisać o czym to mniej więcej jest tzn jaki tam świat jest

czy taki jak z wiedźmina czy może Harrego Pottera ?

Ani ani. Bardziej klimat z Bulyczowa i jego Wielkiego Guslaru, jesli ci cos ci mowi. To fantasy kobiece, gdzie sie nie tnie i nie rznie na kazdej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użytkownicy przede mną pisali coś o Cameronie, to wg. mnie to jest gra Avatar.

Pośrodku jest takie jakby dna, a Navi łączyli się przez takie ogony ze sznurkami (sory, za uproszczenie) + Arnold na zdjęciu jest trochę pomalowany na niebiesko = Navi.

Wg. mnie to AVATAR.

PS. Ewentualnie Alien vs. Predator (ale proszę żeby to nie było to)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando jako 'środkowy' pełniak może być. Nie grałem, słyszałem wiele dobrego i z pewnością spróbuje. Od razu pytanko: czy ktoś wie ile ta gra zajmuje na płytce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...