Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Zawsze pozostaje możliwość, że super pełniakiem będzie gra, którą trzeba ściągnać...i problem z miejscem na płycie znika. Ale to tylko tak, aby zamętu narobić ;p

Jak na razie pełniaczki super...co prawda nie są to gry dla mnie, ale jak na 3 i 2 pełniak trafiają gry, które w normalnym numerze spokojnie robiłyby za głównego to szacunek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

W innych pisamach taki Bionic Commando nawet w superspecjalnym numerze nie byłby głównym pełniakiem, bo na taki luksus nie byłoby ich stać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal stawiam na Crysisa, jako na głównego pełniaka

:D

Kiedy wy się nauczycie, że EA nie sprzedaje licencji? A Włosi to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Bo nie wierzę, że to kwestia $. Jeśli tak by było to gry tego wydawcy pojawiałyby się zapewne również w takich Niemczech, Francji itp, a nie pojawiają się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy myślicie, że ankieta dot. Bluraya była robiona dla zabawy, a jej wyniki służyły tylko jako nadruk na redakcyjnym papierze toaletowym? Jeżeli zdecydowana większość opowiedziała się za "nie" to prędzej dodadzą 10 płyt DVD niż jedną Bluray.

Jak pisze kolega wyżej, być może będziemy coś ściągać, chociaż przewidując protesty (ale ja nie mam internetó, za wolny, nie hce mi sieł ściongać i wogule) redakcja raczej się na taki krok nie zdecyduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy? Jakie Blu-Ray? Była mowa na forum, że nie ma narazie takiej opcji w ogóle żeby dodawali płytki w tym formacie, więc nie rozumiem tych chorych domysłów. My wiemy ile pismo kosztuje, wiemy, że jest DVD, a ile płyt co za różnica? Kupowałem CDA jeszcze jak było za 20zł i nie płakałem, a choćby i nie dali ani głupiej tapety na pulpit to bym kupił. Tu chodzi o czasopismo, gry to dodatek!

A żeby było w temacie:

Audiobooki - mnie nie interesują aczkolwiek miła odmiana dla zainteresowanych

Stare numery pisma - wielki rarytas, zwłaszcza dla ludzi którzy w tamtych latach dopiero się rodzili, ale także dla starych wyjadaczy:)

Allods Online - przeglądałem gameplay na poprzednim DVD i nawet niezła gierka, ale niestety nie mam czasu na MMO więc odpada.

Bionic Commando - Jakiś czas temu rozważałem zakup tej gry, ale mój przedpotopowy komputer by jej nie poruszył nawet więc zrezygnowałem. Na dniach kupuję nowego PieCa więc z przyjemnością pogram.

Jak dla mnie pełen wypas, a że ma być jeszcze jeden, główny pełniak, to nie śmiem nawet myśleć jaka gierka może nim być:) Jestem regularnym czytelnikiem od 8 lat, pismo ma dwa razy więcej, a poziom niezmiennie najwyższy...:) dobra zostawię sobie takie teksty na temat z życzeniami urodzinowymi:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

No jeśli byśmy mieli coś ściągać, to idiotyzmem byłoby dawanie klienta do Allods Online. Pomyślcie... Wyszłoby na to, że Allods ukazał się kosztem głównego pełniaka...

@up Sorry, ale gdybym miał płacić dwie dychy, czy 15 zł za samo pisemko bez płyty, to chyba nie miałbym już co z pieniędzmi robić. Dla mnie po równo liczy się i pismo i płytka... Nie ma, że jedno jest ważniejsze od drugiego...

@down

Dark Messiah już był ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dodatkach się już wypowiadałem. Więc teraz o pełnych wersjach:

SW:S- fajna gierka, jak na trzeci pełniak

BC-szum wokół tej gry ustał ale mi się podoba

Trzeci pełniak- Myśle że to może byc Far cry 2, najnowsza cześć KSIECIA PERSJI,Anno 1404, World in Conflict,Dark Messiach

Wszystkie te gry wyprodukował Ubisoft(źródło: Wikipedia): starałem sie wypisywać gry by zadowoliły każdego.Jest FPS,RPG, Strategia,zrecznościówka, a jeśli chodzi o przygodówke to może Myst lub Beyond: Good&Evil

Sorry za wspominke o Messiahu, ale zapomniałem tamtego numeru kupic.Jeśli jeszcze jakaś gra z wyżej wymienionych była ostatnio w Cda to jest jeden powód:

1- nie kupiłem tego numeru.

Jak oceniacie inne gry przeze mnie wymienione? Gry wypisywałem z WikipediiNa nią się skarżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiash już był.. Far Cry 2 ..? Jakoś nie widzę tej gry w cda.. może jakby były dwa pełniaki, ale aż trzy to nie... Najnowszy PoP to samo.. Stawiam na jakiegoś dobrego FPS-a.. Może CoD4(ale to chyba każdy ma :D), albo coś równie dobrego :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu pod względem pełniaków jest całkiem dobrze.

Co prawda z zawartości nie skorzystam bo Allods Online to nie moje klimaty, Bionic Commando gra średnia więc nie będę do niej wracał. Ale Shaun White Snowboarding mnie zaskoczył niby w grę kiedyś grałem ale płytka zaginęła więc może się kiedyś przydać ;]

A co do numerów archiwalnych na płytce to super ;] Czekam na numer z recenzją San Andreas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam pytanie dotyczące gry Bionic Commando. Czy będzie to gra wydana w wersji do zarejestrowania na platformie steam czy normalna instalacja od razu z płyty na twardziela?

Co do reszty. Wszystko fajnie, z tym ze można się doczepić do gry Allods Online. A reszta wydaje się bardzo ciekawa.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką nadzieję, żeby to była jakaś bardzo dobra gra...

Żeby Ubisoft dał licencję na AC, to nie wierzę. I nic tutaj nie ma to, że SW:S powstał właśnie na silniku AC (tym bardziej, że Assassin's Creed to bardzo rozpoznawalna marka i ludzie wciąż sięgają po kupno np. jedynki, jeżeli mam rację xd), choć każdy wie, że Ubi czasem(?) "lubi" dawać licencję na umieszczenie jego gier na covery pism o grach. Wg mnie głównym pełniakiem będzie albo Bioshock albo...Medieval II: Total War. Choć mówię, mam cichą nadzieję na S.T.A.L.K.E.R.-a SoC xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nie w moim klimacie.

Ale prawdą jest że takie gry w czasopiśmie za 15 zł to wielka sprawa :)

Aż się boję pomyśleć co będzie głównym pełniakiem.

Wiem, że nie można mieć wszystkiego ale liczę na jakiś hit :P

Czyżby jedno z najlepszych wydań czasopisma w historii CDA ... ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando... Cóż, było o tej grze trochę szumu, ale dość szybko została ona zepchnięta na dalszy plan. Oceny na metacritic.com są takie sobie, ale zagram. Tylko jakie to może mieć wymagania? Wie ktoś i może się podzielić wiedzą?

Aha, i ja nie mam zielonego pojęcia jak Wy to upchnęliście nawet na 2 płytkach DVD. Nie ma szans... Już wszystko zajmuje blisko 20 GB (Allods 4 GB i SWS z Bionic Commando razem z 15 GB + wszelkie bonusy) ;) Smugg, może i jesteście mistrzami w pakowaniu, ale nie dam się nabrać na to, że potraficie zaoszczędzić aż jedną płytkę DVD... Chyba, że będzie BluRay...

Ja to że będzie więcej niż 2DVD obstawiałem już dawno(na ok.7 stronie tego tematu).Co jest raczej pewne

bo jak kolega smok policzył to już wszystko 20GB zajmuje a gdzie miejsce na jutrzejszy super hicior?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White? Jako milosnik THPSow jestem zadowolony.

Troche mniej z drugiego pelniaka: wolalbym BC Rearmed (choc teraz nie jest najgorzej). I moze wreszcie dowiemy sie, kim jest Smuggler... ;)

Prawdopodobnie większość osób które kupowały CDA odkąd się pojawiło, wie kim jest Smuggler :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White? Jako milosnik THPSow jestem zadowolony.

Troche mniej z drugiego pelniaka: wolalbym BC Rearmed (choc teraz nie jest najgorzej). I moze wreszcie dowiemy sie, kim jest Smuggler... ;)

Prawdopodobnie większość osób które kupowały CDA odkąd się pojawiło, wie kim jest Smuggler :)

Ta. tylko ilu WIE DOBRZE? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...