Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Chyba będzie więcej niż 2 DVD bo Bionic Commando wymaga 8 GB a co do samej gry to ocenie gdy zagram ale na pierwszy rzut oka wydaje się dobrą grą

W pakowaniu gier jestesmy mistrzami... nawet nie wiecie ile GB mozna zaoszczedzic jak sie chce i musi (i to wcale nie poprzez wycinanie czegokolwiek).

Ale jakim cudem?

Pakujecie gry winrarem a potem spakowana gre znowu pakujecie winrarem i tak w kolko dopoki gra nie bedzie sie miescila na plycie?:)

A co do BC to gra swietna(wiem bo mam i gralem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wreszcie pojawił się sandbox, bo jakoś kompletnie nie przypominam sobie innego na płytkach CDA. O ile Siekiera się nie rozpływał w zachwytach nad BC, to te mechanicznę ramie i fajne miejscówki może być miłą i lużną odskocznią, sieki jaką codziennie prawie w Black Opsie na Nuketownie :tongue:

Bionic Commando nie jest sandboxem :P

A co do głównego pełniaka mysle że to będzie Assassin's Creed :D Dlaczego? Dlatego: SWS to gra od Ubisfotu i nawet AC jest robiony na tym samym silniku, więc jeśli Ubisoft sprzedało licencję na SWS to możliwe że AC też sprezedali :D

Wiem że to trochę dziwne rozumowanie, ale każdy piszę co uważa, więc ja też :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SW:S mam i mam nadzieje że powstanie parę serwerów i ktoś tu napisał że będzie hit np. AC I a ten już dawno gościł w CDA...

Assasin's Creed nie był pełniakiem w CDA (jeszcze :wink: )

Pełniaki trzymają poziom, fajnie, że pojawił się SWS taki powiew świeżości, dawno nie było gry tego typu.

Znakomite dodatki( pierwsze 7 numerów CDA miodzio :happy: ). Chociaż myślę że siłą tego numeru będzie publicystyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Bionic Commando... Cóż, było o tej grze trochę szumu, ale dość szybko została ona zepchnięta na dalszy plan. Oceny na metacritic.com są takie sobie, ale zagram. Tylko jakie to może mieć wymagania? Wie ktoś i może się podzielić wiedzą?

Aha, i ja nie mam zielonego pojęcia jak Wy to upchnęliście nawet na 2 płytkach DVD. Nie ma szans... Już wszystko zajmuje blisko 20 GB (Allods 4 GB i SWS z Bionic Commando razem z 15 GB + wszelkie bonusy) ;) Smugg, może i jesteście mistrzami w pakowaniu, ale nie dam się nabrać na to, że potraficie zaoszczędzić aż jedną płytkę DVD... Chyba, że będzie BluRay...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SW:S mam i mam nadzieje że powstanie parę serwerów i ktoś tu napisał że będzie hit np. AC I a ten już dawno gościł w CDA...

Assassin's Creed był w CDA? Patrz pan, przegapiłem taki numer! :trollface:

Co do pełniaków i dodatków:

- PDFy z rocznika 96 - świetna rzecz, fajnie będzie zobaczyć jak wyglądało CDA za czasów jak człowiek na PC grał jedynie u rodzinki

- Audiobooki - nie przepadam za taką formą książek. Wolę tradycyjnie wziąć w swoje łapska książkę i poczytać. A o samej autorce, jak i książce nie słyszałem. Sprawdzę jednak z ciekawości co to jest, może mi się spodoba i kupię. Chociaż skoro nie ma rznięcia na każdej stronie to lipa ;)

- Klient Allods Online - nie dla mnie, MMO mnie nie interesuje, a nawet jeśli to sam sobie mogę pobrać klienta. Ale zapewne zajdą się tacy, których to interesuje. Dodatkowo z netem jest u nas jak jest - nie każdy ma szybkiego neta, dodatkowo dochodzą wszelkie mobilne oferty z limitami.

- Shaun White Snowboarding - trzeci, ten "najsłabszy" pełniak nie interesuje mnie zupełnie. Wszelkie gry w "skejtowskich" klimatach zupełnie mi nie leżą. Niemniej zły pełniak nie jest, całkiem przyzwoity i po opiniach innych widzę, że dość ciepło został przyjęty.

- Bionic Commando - normalnie bym nie kupił, ale skoro wylądował u was to ok, zagram i sprawdzam. Może mi spasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Czytelnik... Jak wziąłeś te wymagania z Gry-OnLine to są zapewne przesadzone... Chodziło mi o minimalne ;)

@Rotfly

Czemu bez szans? Ostatnio myśleli nad dodawaniem BluRay'a i może chcą wydać taką wersję "na próbę". Wydaje mi się, że lepiej by wyszli na jednym BluRay'u niż trzech DVD, bo na dwóch się to wszystko na pewno nie zmieści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eldragon93

A co komu z tego, że wszystko ładnie się zmieści na płytce Blu-Ray jak większość tego nie otworzy? Jest zdecydowanie za wcześnie na te płytki, na zachodzie gdzie ta technologia jest zapewne tańsza i popularniejsza nadal do pism dodają DVD, a my mielibyśmy mieć Blu-Ray?

Co do wymagań Bionic Commando - są podane na Steamie. Sprawdź sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest super, dodatki :ok: dotychczasowe pełne wersje są fajne a szczególnie Shaun White Snowboarding ponieważ po przeczytaniu recenzji całkiem spodobała mi, się ta gra jednak zawsze szkoda mi było na nią kasy :tongue:.

Teraz pozostaje czekać na główną pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Lookazz

Nie wiem, tak tylko mi się wydawało, bo za duże to wszystko po prostu jest... Do tego jeszcze jeden pełniak będzie.

A wymagania chętnie bym sprawdził, gdybym był w domu i miał dostęp do Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Supported OS: Windows? XP Service Pack 2 or Windows Vista? (service pack is optional)

Processor: Dual-core processor (Intel? Core?2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon? X2 5200+ 2.6 GHz)

Memory: 1.5 GB RAM

Graphics: DirectX?9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB (NVIDIA? GeForce? 7800 series or ATI Radeon? X1900)

Sound: DirectX?9.0c compatible sound cards

DirectX?: DirectX?9.0c

Hard Drive: 8.0 GB free space

Peripherals: Keyboard and Xbox 360 controller supported

ze Steama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak, ponoć dlatego ostatni, bo najlepszy, nie znaczy wcale największy objętościowo. Ile ważył Braid? Zmieszczą się spokojnie, to są zawodowcy. ;)

No właśnie. Równie dobrze może to być jakiś klasyk albo gra indie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywagacje dywagacjami ale pomysł z tym że ostatni pełniak będzie ważył poniżej 1GB jest możliwy. Jak wyżej słusznie przytoczył Rotfly, Braid zajmował mniej niż 1 giga z tego co pamiętam :wink: więc możliwe że będzie tak i tym razem np. M&B o którym już pisałem zajmuje niecałą płytke CD :wink: A na głównego się nadaje.

Pytanie do redaktorów: czy zapowiedź będzie w piątek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ale no kurde... Zgaduję, że to konwersja z konsoli... Na pewno konwersja... Bo coś z takimi wymaganiami może być tylko konwersją... No chyba, że komuś się nie chciało trochę popracować nad optymalizacją... Zresztą... Jak się jeszcze okaże, że będzie BluRay, to już w ogóle sobie odpuszczę ten numer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, właśnie dla takich chwil kupuję CDA... W momencie odgadnięcia drugiego pełniaka poczułem się tak zaje zaczepiście, że te wszystkie KŚGry, Playe mogą tylko pięty pocałować całej redakcji Ekszyna za numer, który niebawem się ukaże. Już dziś brak mi słów, a co dopiero będzie jutro...

Ja nadal stawiam na Crysisa, jako na głównego pełniaka

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...