Skocz do zawartości
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Polecane posty

Postanowiłem odpalić jakąś kilkuletnią produkcję, której jeszcze nie odpalałem. Wybór padł na Batman: Arkham Origins.

Arkham Asylum wspominam bardzo ciepło, ale Arkham City mnie znudził i nie dałem rady go ukończyć. Dodatkowo od czasu Wiedźmina 3 chyba nie mogłem ukończyć żadnej singlowej gry AAA w otwartym świecie. Także nie spodziewałem się zbyt wiele po tym tytule. W gruncie rzeczy to nawet dobrze, bo sprawił mi podwójną niespodziankę, Niby fabuła jest niezbyt porywająca, rozgrywka strasznie powtarzalna, ale mimo to, ku mojemu zaskoczeniu, grało mi się Batmanem niesamowicie przyjemnie. Kolejne misje i znajdźki są tak umiejscowione, że postępy w grze są niewymuszone, naturalne i nie ma czasu na nudę.
Jeżeli ktoś lubił Arkham Asylum, a w Origins jeszcze nie grał, to gorąco polecam. Dla mnie to solidne 8/10.

Battlefield V na multiku, 50 godzin pyknęło, moim zdaniem - najlepszy fps tego roku. Kupiłem też Crysisa 3, chwilę pograłem, ale Battlefield jednak wygrywa :P  spędzam przy grze Dice najwięcej czasu aktualnie. 

Edytowano przez konio52

@konio52

No ale jak to moze byc najlepszy FPS tego roku!?!? Przeciez kobiety nie walczyly na liniach frontu 2WS!!!!11 ;) A tak na powaznie, to obecnie w multi tez ogrywam BFV i swietnie sie bawie. Na liczniku cos kolo 80h i wciaz mam ochote na wiecej. W singlu skupiam sie na Yakuza 0. Fabula jest zdecydowanie mocna strona tego tytulu i wciaga, a zrobione z jajem side questy zachecaja do ich robienia, wiec na nude nie narzekam. 

Jakiś czas temu kupiłem sobie Quest for Glory 1-5 na GOG-u. No więc korzystając z tego, że już i tak mam ręce pełne roboty i mało czasu, to jeszcze postanowiłem sobie włączyć pierwszą część.

I się zakochałem. Nigdy wcześniej nie grałem w żadną grę Quest for Glory. Co prawda zapowiada się ciężka przeprawa, bo w końcu gra nie ma nowoczesnych rozwiązań gameplayowych, ale póki co nabiłem w nią na razie dwie godziny i jest OK.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.