Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

CD-A 06/2013

Lego Marvel Super Heroes: Popularny wokalista Piasek postanowił zerwać z ugrzecznionym wizerunkiem.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues: A teraz rzućcie kośćmi na inicjatywę.

Goodbye Deponia: Dzieci, czy chcecie wiedzieć, jak poznałem waszą matkę?

The Mighty Quest for Epic Loot: Na placu stoję i nikogo się nie boję, ja jestem King Bruce Lee, karate mistrz.

Dragon's Dogma: Dark Arisen: Uff, dobrze, że nie beknął. "Z dwojga złego lepiej w tę stronę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 07/2013

Metal Gear Solid V: The Phantom pain: Ehm, Big Bossie, nogi trzeba czasem umyć, nawet jeśli jest się herosem.

Warrior's Lair: Poziom opdatrkowania zdobytego w podziemiach złota ustala się na 23%., Regulacje dotyczące walki wprowadzą lokalni przedstawiciele MSW i KSW.

Age of Wonders III: Z powodu korków w centrum grodu kasztelan postanowił puścić ruch smoków po obwodnicy., Trzeba będzie te trolle zbanować.

Wolfenstein: The New Order: Nie wstanę! Tak będę leżał!, W razie awarii pociągnij za uchwyt. Nieuzasadnione użycie będzie karane!

Hellraid: Płonie ognisko i szumią knieje, nieumarli są wśród nas., Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy. Zaraz jeszcze będą bez głów., Stefan...? Stefan! Nie pij tej wody, bo ci zaszkodzi!

Gid Mode: W tle: Kaloryferowy na urlopie., Po prawej: Cormac w poprzednim wcieleniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy z 07/13

(btw. w tym numerze obrodziło w fajne teksty)

Saints Row IV

-Ostatnie orędzie naród przyjął raczej chłodno.

Metal Gear Solid V

-Ciekawe jaką miał taryfę.

The Evil Within

-Co tam, nie boję się, wszystko wokół mi zwisa!

Battle Worlds: Kronos

-Ciekawe, czy tak będzie wyglądał Rudy 102 w remake'u "Czterech pancernych"

Watch Dogs

-Ja ci zrobię fotkę, a ty dasz mi lajka. Deal?

Payday 2

-No to wy się skradajcie, jeśli lubicie.

Age of Wonders III

-Odwrócone krzyże? To czymi oni są kapłanami?

Hellraid

-Stefan...? Stefan! Nie pij tej wody, bo ci zaszkodzi!

RuneScape 3

-Wielka wojna o most nad rzeką, którą można przeskoczyć jednym susem

Metro: Last Light

-Hej, Artem! Słyszeliśmy, że lubisz noktowizory, zamontowaliśmy ci więc noktowizor na karabinie, żebyś mógł przez niego patrzeć, gdy patrzysz przez noktowizor.

-Patrzcie go, towarzyszu. Uchlał się jak świnia i twierdzi, że jest czerwony.

Resident Evil: Revelations

-W tym sezonie grzywka na oczy

Deadly Premonition

-Istnienie żywych trupów nie dziwi agenta Yorka. Smak niektórych dań - owszem.

God Mode

-W tle: Kaloryferowy na urlopie.

-Po prawej: CormaC w poprzednim wcieleniu.

Dust 514

-Weź ty nie strzelaj, tylko buty wytrzyj. Pyłu naniesiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 08/2013

Lords of the Fallen: Pamietaj: nie pros olbrzyma, by cię podrapał mieczem po karku

Wiedźmin 3 : Dziki Gon: Może nie mamy mieczy świetlnych, ale moc jest w nas silna.

Mad Max: Już nigdy nie zaufam nawigacji satelitarnej! Tu niby jest centrum Melbourne?

Dark Souls II: Aj, blyskawica! Parzy! Parzy!

Might and Magic Heroes Online: Kup dwa napoje regeneracji many, a Miecz Spustoszenia +2 otrzymasz gratis!

The Incredible Adventures of Van Helsing: Ploną wampiry w lesie, wiatr dzikie wrzaski niesie, przy ogniu zaś drużyna dobija i zarzyna., Ciii... poluję na kłóliki, szczuły ołaz wampiły.

Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara: Smok po imprezie rzy... zieje kwasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 09/2013

Project Eternity: Przyjaciółi Feliksa nigdy nie przstawały na propozycje Gotreka kurtuazyjnie proponującego im wydrążenie tunelu.

Kingdom Hearts III: Tłuczek Sora kluczył i się uczył klacze kluczem tłuc., Disney ma już miecze świetlne, a ja dostałem coś takiego?

Age of Wulin: Ezio, ty tutaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09/2013

Deadfall Adventures, str. 36

"Zamiast planu dali mi rysunek twarzy autostwa Picassa!"

Total War Rome II, str. 37

"Taniec synchroniczny nie był Rzymianom obcy."

...and the winner is...

Mortal Kombat Komplete Edition, str. 65

"Bardzo mi przykro, Wróżka Zębuszka będzie musiała wziąć kredyt." smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 10/2013

Dragon Age: Inquisition: Jestem potworem, wszedłem otworem. Nabijam się - wjechalem windą., Albo to Mordor, albo ktoś znów nie zamknął drzwi do piwnicy w redakcji...

Might & Magic X - Legacy: Drrrużynaaaa... naprzó marsdz! Lewa! Lewa! Lewa!, Eeee... co to ja chciałem wam powiedzieć? A, już wiem! "Gińcie, pokurcze!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 11/2013

Total War: Rome II: Mistrzostwa w machaniu chorągiewkami pochłaniają górę kasy, a kto za to płaci? Pani placi, pan płaci... społeczeństwo., Cholerni Rzymianie! Nigdy nie zapamietają, że ten po prawej ma pierwszeńśtwo?!, Panie, zabierz pan to cholerstwo, bo odholujemy., Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi morze, a wokół grzechot strzał., I potem Brutus mówi do Cezara: "Scyzoryk, Scyzoryk, tak na mnie wołają".

Arma III: Sierżancie, mur się skończył!

DIablo III: Kupą tu waszmościowie, kupą!, W kupie raźniej. W kupie cieplej., Ruszajmy wraz kupo krzepieniu serc i plecaków., I Herkules kupa, kiedy wrogów... kepa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 12/2013

The Order: 1886: Milordzie, widzę rycerzy mówiących "ni!". Narychtuj mi tu święty granat ręczny.

Deep Down: Zemsta boczku.

Bound by Flame: Marian nie był zbyt przystojny, ale miał wielkie serce i bogate wnętrze,

War of the Vikings: - Tato, dlaczego babcia biegnie zygzakiem? - Milcz, smarkaczu, i podawaj strzały., Podejdź, waść, pod topór, jako i ja podchodzę.

Aarklash: Legacy: Na potęgę mojego małego kucyka, różowa mocy, przybywaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's The Division: Te, gaśnica, nawet nie drgnij, mamy cię na muszce!,Chrzanię, łapiemy taksówkę, dość mam łażenia na piechotę.

Nosgoth: Nie ładuj miotacza czosnku ząbkami z Chin - ponoc są niezdrowe.

Spacebase DF-9; "radio i patefon gra na zmianę / Tango nasze, tango ukochane."

Assassin's Creed IV: Black Flag: Pł\yń, ciągle płyń, w strone słońca.

XCOM: Enemy Within: A na dachach, zamiast jeży, będą czaić się (niewidzialni) snajperzy., Wiesz, przypomniał mi się właśnie taki film "Starship Troopers", gdzie robale... chociaż moze to nie jest dobra chwila, by opowiedzieć ci, co robiły te robale.

How To Survive: Złamała mu nie tylko serce, ake i kręgosłup. Rozdzierające rozstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 01/2014

Middle-Earth: shadow of Mordor: Hej ho, hej ho, na orki by się szło., Strażnicy ostrzegają: tylko ty możesz zapobiec pożarom!

Thief: Akcje gildii rosną, złodzieje spadają., Panie! Panie! A kapcie włożyć to nie łaska? W muzeum w buciorach się nie łazi!!!

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate: Jestem swoim ojcem. Nie, swoim wnukiem. Do wampira, kim jestem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 02/2014

Destiny: Sam Fisher? czas nie był dla ciebie łaskawy...

The Mandate: A tu umieścimy supertajny szyb wentylacyjny!

Maia: Toksyczne powietrze - jest. Wieżyczki - są. Pozostaje czekać na teściową.

SWTOR - Galactic Starfighter: Tak, wiem, miałeś złe przeczucia...

Two Brothers: Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy.

Injustice: Gods Among Us: Oto i Bolo - ostatni czerniakowianin. (Gołota vs Predator się kłania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie zauważyłem wcześniej tego tematu :) Moje typy z 02/2014:

Destiny: Biegnij, Forrest... Nie, coś tu nie gra; Sam Fisher? Czas nie był dla ciebie łaskawy...

Raven's Cry: Nie, nie pocisz się pod pachami, spoko (mój nr 1)

Pillars of Eternity: Drużyna wyraźnie podjarała się na widok wrogów

Royal Quest: Być magiem to jak być użytkownikiem Windowsa - tylko firewalle nas uratują

Battlefield 4: Chińska Nawałnica: A nie prościej było wynająć Chińczyków, żeby się za nas bili?

Contrast: można złośliwie zażartować, że to cienizna

Broken Sword The Serpent's Curse - O, wieża Eiffla. Dedukuję, że jesteśmy w Paryżu

Barbie Dreamhouse Party: Taka biba będzie

Finding Teddy: No ale przecież same mówicie, że wielkość nie ma znaczenia, nie? Wyluzuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 03/2014

Middle-Earth: Shadow of Mordor: orkowie żyją raczej skromnie, ale niektórzy bywają nadziani., O tak. faktycznie od razu mniej mnie głowa boli. Masuj dalej!

Lego: The Hobbit: Watsonie, musisz wraz z drużyną krasnali odnaleźć Sherlocka i go zabić.

Reset: WALL-E: 20 lat później.

Dark Souls II: Co? A nie, nie, jest u mnie na stażu, wal bez skrupułów.

Rust: Nowa operetka "Zombie na dachu" nie spotkała się z uznaniem publiczności - poleciały kamienie.

Brokan Age: Czemu to widzisz drzagę w oku swego brata, a belki we własnym oku nue dostragasz?

Fable Anniversary: Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza.:)

Gomo: A przed nią bierży baranek, a nad nią lata motylek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 04/2014

Kingdom Come: Deliverance: Inkwizytorzxy potrafili rozpalic kobietę.

Legend of Grimrock 2: Nie wiem, co robi ten koleś na kładce, i nie chcę wiedzieć., Atutaj widzimy słynny Most Karola. O, Karol też jest. Biegnie nam nastukać. To może już sobie chodźmy.

The Elder Scrolls Online: No nie, kolejny, który przybywa z przxyszłości, żeby zabić Sarę Connor. Uparli się czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...