Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

CD-A 07/2011

Starcraft II: Heart of Swarm: "banelings, banelings oohhh! Like a deadly green landmine. Mine..."

nieSlawny: inFamous 2: Ładnie, pięknie.. tylko pewnie zwątpi jak dostanie rachunek za prąd., Przeciwnika?! Prądem?! Tu będzie leżał!, Moc jest w nimsilna! Jakieś 300 000 watów., Załatwimy to piorunem. Normalnie szlag go trafi!, Na potęge Posęponego Czerepu! Mocy, przybywaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 08/2011: dawno, dawno nie śmiałem się z podpisu tak, jak z tego z zapowiedzi Dead Island - pod obrazkiem z żółtą furą: "Ta taksówka jest już zajęta! I nie pytaj jaką ma taryfę" :laugh: Drugiego tak świetnie zgranego podpisu z obrazkiem nie pamiętam. I przy okazji nawiązanie do tradycyjnego pytania o taryfę. Świetny podpis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 6/2011

Zapowiedź Prey 2: Trochę sie Wreksowi schudło.

Zapowiedź SWTOR: Szczyt obrazy podwójny fakulec i Komandorze Shepard... eee... sorki nie ten tytuł

Zapowiedź DNF: Nie ma jak dobry wyrównany pojedynek na pięści.

nr 08/2011

Zapowiedź Spider-Man: EOT: -Będziesz w AR!

-?!

-W "schwytani w sieci"

Zapowiedź Red Orchestra 2: HoS: Towarzysze, tam jest gorzelnia. Urrraaa!

Zapowiedź Royal Quest: "MMO zamiast sequela King's Bounty!?" - Zawył Mac Abra, po czym dodał parę innych słów.

Zapowiedź Dead Island: 'Cause this is thriler, thriller night. Woo-hoo!

To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 10/2011

X Rebirth: Obwodnica Ziemi już w 3421 roku!

PlanetSide 2: Zemsta Sithów - teraz używają larabinów.

World of Planes: Wojna błyskawiczna na Pacyfiku. Straty oscylują wokół Zera.

Battlefield 3: Dyskusja na temat pierwszeństwa przejazdu niebepiecznie się zaostrza., JEżeli na swoich tyłach widzisz nieprzyjacielskie czołgi, to wiedz, że będzie się działo., Największą atrakcją wojskowego pikniku miała być grochówka. Nikt jednak nie przewdział, ze kucharz doda za dużo pieprzu.

Dead Island: Jak to śpiewała Republika? "W bikini śmierdź!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 11/2011

Syndicate: Było sobie życie..., Nowa konkurencja Top model: pozowanie tyłem na sprzęcie elektonicznym.

Blacklight: Retribution: no nie, spodnie mi się w praniu zmechaciły.

Mass Effect 3: Kowalski, mówiłem , że możecie już zdjąć hełm...

Batman: Arkham City: Puść mnie, ty su... eee... kotko!

Orcs Must Die!: Thou shall not... cholera, ilu was?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że zobacze troche z tematu ale rozbawiła mnie strasznie odpowiedź smugglera na list w AR, mianowicie:

Wiadomość z ostatniej chwili, nasza armia spuściła 10000 ton hakerów na pozycje wroga.

(Teraz treść listu w skrócie bez błędów w liście :) ): Ja myśle że rząd powinien popierać działania hakerów bo podczas wojny byliby bardzo przydatni.

a teraz z screenów:

no już, nie udawaj! (recenzja DE:HR)

obwodnica ziemi już w 34xx roku

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 07/2011

Recenzja Capsized: "Najpierw strzelaj, potem strzelaj ponownie, a następnie sprawdź, czy to nie był wróg, i strzel trzeci raz"

CDA 04/2011

Zapowiedź Prototype 2: "Nieobgryzione paznokcie świadczą o wielkim spokoju i opanowaniu"

I wiele, wiele innych....aż mi się nie chce ich wymieniać :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...