Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Mamy tez taka koncepcje, zeby mozna bylo glosowac na poszczegolne okladki - co o tym

myslicie?

Das ist gut idea;) Ale okładka ostatniego numeru rządzi...

Z tego wynika, że zawsze będą wygrywały okładki z ostatniego numeru! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. nauczyciele od informy :D ). Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Qrde u mnie to jest sytuacja niemalże tragiczna, kiedy zdawałem do mojej szkoły na ulotce było wyraźnie napisane "profil ...... z elementami grafiki komputerowej", i wiecie co? Na razie miałem 2 godziny (słownie DWIE) bawienia się w...paintcie;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że zawsze będą wygrywały okładki z ostatniego numeru! ;)

Nie łap mnie za słówka;)) BTW Dawno nie było już okładki w kolorze zółtym:) Nie, nie to chcałem napisać... Mroczne kolory są całkiem fajne, ale jasne od czasu do czasu by się przydały;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawananna
Mam propozycję nowego tematu. Moglibyśmy pisać o śmiesznych sytuacjach i ludziach w nich występujących. Chodzi mi o ludzi którzy uważają się za mistrzów wśród komputerów, a w praktyce nie wiedzą o nich nic (np. nauczyciele od informy :D ). Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Masz ochotę się załamać? ;) A tak swoją drogą mam propozycję tematu - Wasi nauczyciele informatyki - czy zdarzyło się Wam spotkać kogoś lepszego od powszechnie znanego standardu? Szanowni adminowie - co sądzicie o takim temacie na forum? Pewnie byłaby okazja do zbiorowego ponarzekania ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawananna

Z tego wynika, że zawsze będą wygrywały okładki z ostatniego numeru! ;)

Nie łap mnie za słówka;)) BTW Dawno nie było już okładki w kolorze zółtym:) Nie, nie to chcałem napisać... Mroczne kolory są całkiem fajne, ale jasne od czasu do czasu by się przydały;)

Ja też nie mam nic do jaśniejszych barw, ale ostatnia okładka szczerze mówiac zupełnie nie przypadła mi do gustu, przynajmniej na ile mogę ocenić spoglądając na screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam nic do jaśniejszych barw, ale ostatnia okładka szczerze mówiac zupełnie nie przypadła mi do gustu, przynajmniej na ile mogę ocenić spoglądając na screen.

Przynajmniej budzi respekt/szacunek wśród konkurencji;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
zgadzam się - ostatnia okładka jest kewl , no ale jak mogło być inaczej ? w końcu urodziny są 1 w roku :-)

No no, uważam że okładka powinna być metalowa (tak jak opakowanie od STR8 :) ) Albo jeszcze lepiej było by gdyby była powlekana złotem :)

A tak na serio to okładka spox (ma klimat :P ) jeszcze lepsza teczka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podał propozycję chata. Myśle ze jest to dobra propozycja, szczególnie dla tych co nie lubią IRC-a

IRC, skrot od Internet Relay Chat :P

No i coż z tego wynika??? Zbieżność słów i nazw??? Może od razu uznamy, że czat i IRC to jedno i to samo.

IRC-a nie każdy musi lubieć. Czat jest chyba duuużo wygodniejszy w użyciu. Wystarczyłoby wejść na stronkę CDA, odpalić czata i już mozna sobie swobodnie pokonwersować. Do tego przy okazji odwiedzania strony CDA, zawsze można by spojrzeć na nowe newsy, wziąźć udział w jakiejś ankiecie - jak dla mnie same plusy.

Niektóre osoby, np. ja, nie lubią IRC-a. Kiedyś chciałem sobie zobaczyć czym jest ten osławiony IRC. Otworzyłem jakiś kanał, patrze, a tu jakieś pajace zabawiają się w przejmowanie kanału ( potem się dowiedziałem, że to było przejmowanie kanału), stawiają boty i ogólnie na ekranie jeden wielki flood. Później były jeszcze lepsze cyrki, ale nie pora to, ni miejsce na przywoływanie tych traumatycznych wspomnień. Podziękowałem za taką zabawę i wolałem jednak pozostać przy tradycyjnym czacie.

Ogołnie to byłoby miło jakby konkretnie ktoś z redakcji CDA wyjaśnił kwestię czata na stronach WWW CD-Action: jeśli nie ma na szans na czata to proszę napisac dlaczego, przy uzyciu konkretnych argumentów.

Z góry dziękuję

Nikczemniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Ludzie, przecież niektóre strony mają własny czat, do uruchomienia którego i korzystania z niego nie potrzeba żadnych innych programów oprócz przeglądarki. Zobaczcie, jak jest np. w portalach, takich jak onet. Tu mogłoby być coś podobnego. Ktoś powie, że czat jest na IRCu i po co w takim razie wrzucać go na syronę. No dobrze, ale jak ktoś nie chce doświadczać sytuacji, których doznał powyższy bywalec tego forum? I innych motywów z IRCem? Swoją drogą pomysł pojawił się już dobre paręnaście dni temu, więc przydałoby się, żeby grono administrujące wydało odpowiednie oświadczenie na ten temat. Najlepiej na papierze w CDA + na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRC-a nie każdy musi lubieć. Czat jest chyba duuużo wygodniejszy w użyciu. Wystarczyłoby wejść na stronkę CDA, odpalić czata i już mozna sobie swobodnie pokonwersować. Do tego przy okazji odwiedzania strony CDA, zawsze można by spojrzeć na nowe newsy, wziąźć udział w jakiejś ankiecie - jak dla mnie same plusy.

Niektóre osoby, np. ja, nie lubią IRC-a. Kiedyś chciałem (...) Podziękowałem za taką zabawę i wolałem jednak pozostać przy tradycyjnym czacie.

Nikczemniak

Kompletnie się z tobą zgadzam! Czat to nie to samo co IRC, i szkoda, że z redakcją można rozmawiać ("na żywo") tylko poprzez tego drugiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI

>>>Nikczemny Stolec i Volt : Dzięki chłopaki za poparcie :) może wspólnymi siłami uda nam sie chata załatwic. :)

A Ty "mando" jeśli nie widzisz różnicy między IRC-iem a CHAT-em to masz problemik. :x Jeśli wszystko dla Ciebie będzie takie samo, jeśli będzie miało taką samą nazwę albo podobną to daleko nie zajdziesz.

Czy klawiatura od kompa to jest to samo dla Ciebie co klawiatura od pianina ??

A czym ruszasz po ekranie ? To też to samo na co polują koty ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
1chce chata na waszej stronie

2chce brata zamiast siostry !!!!

A tak wogóle to mogli by sie tez inni udzielac na stronie.Doceniam Qnik'a i smugglera(sorry jesli blad) ale to za malo ,chodzi mi głównie żeby i oni czasem cos napisali :idea: a tak wogóle to chat bylby najlepszy do tego typu rzeczy (wiem ze jest irc ale wierze że chat nie bylby dla was problemem) dawali byście infa z tydzień wcześniej kto z waszego pisma (gazety :twisted: ) bedzie rozmawiał na chacie,To pomaga w zawiazaniu takiego poczucia braterstwa (he he) chyba nie boicie sie ze nie bedziecie już tak błyszczeć jak na action redaction (nie ma to jak myśleć tydzień nad tekstem co ?).A tak na serio to wasza gazeta co tu duzo ukrywac jest najlepsza na rynku i nie ma alternatywy niestety.Nie pisanie przeze mnine polskich liter jest................... celowe (lenistwo :) )Pozdrowienia dla calej ekipy cda.

stary ! w tym rzecz, że czat byłby problemem ! zwaliłoby się na niego moc ludzi i strona działałaby z prędkością żółwia ! pomyśl o ludziach, którzy mają modemy ! to by ich zabiło ;-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Zgadzam się z wypowiedzią arti-fexa w 100%. Na czat zwaliło by się z 500 (jak nie więcej) osób i zrobił by się straszny bałagan... jak dla mnie wystarczającą formą komunikacji między ludzkiej jest to oto forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Strona jest zdecydowanie za mało rozbudowana. Brakuje np. archiwalnych tekstów ze starych CDA (co komu szkodzi dać recenzję jakiegoś hitu z 1996 roku...), zdjęć z redakcji itp. I dlaczego na stronie głównej nie ma osobnego działu z recenzjami od czytelników, tylko trzeba je wyszukiwać?

SWIĘTE SŁOWA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Strona jest zdecydowanie za mało rozbudowana. Brakuje np. archiwalnych tekstów ze starych CDA (co komu szkodzi dać recenzję jakiegoś hitu z 1996 roku...), zdjęć z redakcji itp. I dlaczego na stronie głównej nie ma osobnego działu z recenzjami od czytelników, tylko trzeba je wyszukiwać?

I znowu muszę się zgodzić... Zdecydowanie brakuje zdjęć z redakcji!!! A co do tego nowego działu z recenzjami czytelników to już nie do końca sięzgadzam... ale to nawet fajny pomysł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
Strona jest zdecydowanie za mało rozbudowana. Brakuje np. archiwalnych tekstów ze starych CDA (co komu szkodzi dać recenzję jakiegoś hitu z 1996 roku...), zdjęć z redakcji itp. I dlaczego na stronie głównej nie ma osobnego działu z recenzjami od czytelników, tylko trzeba je wyszukiwać?

Zgadzam się Mike :) Jeszcze mam jedno zastrzeżenie. Czasopismo jest o tematyce rozrywkowej (gry) a strona wygląda bardzo poważnie. Czy czasem nie za poważnie. Masz racje Mike że trzeba wszystko wyszukiwać. Takie szukanie zraża internaute....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedzią arti-fexa w 100%. Na czat zwaliło by się z 500 (jak nie więcej) osób i zrobił by się straszny bałagan...

Moim zdaniem nieco przesadzacie, bardzo wielu zarejestrowanych użytkowników (forumowiczów) posiada CDP, po niedawnym uruchomieniu czata ładowanie serwisu nie spowolniło się, a plotki jakoby wszyscy przenieśli się z forum na czata okazały się fałszywe...zatem jestem za czatem na tej stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedzią arti-fexa w 100%. Na czat zwaliło by się z 500 (jak nie więcej) osób i zrobił by się straszny bałagan...

Moim zdaniem nieco przesadzacie, bardzo wielu zarejestrowanych użytkowników (forumowiczów) posiada CDP, po niedawnym uruchomieniu czata ładowanie serwisu nie spowolniło się, a plotki jakoby wszyscy przenieśli się z forum na czata okazały się fałszywe...zatem jestem za czatem na tej stronie...

równierz jestem za czatem. Tylko żeby od czasu do czasu siedział tam ktoś z redakcji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...