Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

ja tam sie przychylam do wszystkich postulatow na temat lay-out. ten co jest teraz, jest zwyczajnie koszmarny sad-smiley-066.gif w szpitalu jest bardziej kolorowo :wink: aczkolwiek uwazam, ze tak mdle kolorki i porabane menusy nadawalby sie na strone Ministerstwa Zdrowia, aby podkreslic tragiczna sytuacje tegoz ministerstwa laughing-smiley-013.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ! Patriotyzm przede wszystkim ! :D

A tak serio - faktycznie, niezłym pomysłem byłyby tu jakieś ciemne barwy, tajemnicze... mroczne ! przerażające ! zaskakujące ! zadziwiające ! horroryzujące ! straszne ! klimatyczne ! :D

A tak całkiem serio i w ogóle :)

Proponowałbym także zastosowanie większej ilości techniki Flash, gdyż dzięki niej można uzyskać znakomite efekty !

P.S. W waszym artykule o "Golden Land" wymieniona została niezła stronka, bierzcie z niej przykład ! ( ale tylko jeśli chodzi o lay-out, nie o teksty, które macie oczywiście znakomite :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam, ze layout jet w sam raz, przejrzysty, i rozplanowanie bardzo dobre :)

Zgodzę się, że wszystko jest dobrze rozplanowane, ale kolorki śą po prostu mdłe! Takie nie wyraźne! CDa jest najlepszym miesięcznikiem o grach w Polsce, więc musie mieć najlepszą stronę! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany? Ja proponowałbym jakieś Newsy z branży, co się dzieje na rodzimym rynku czasopism komputerowych, kto co gdzie ile z kim i po co... Coś a'la "The Warsaw Post" z... właśnie, gdzie pojawiła się taka rubryka? (nie chodzi mi o treść tamtego atykułu, gdyż sprawia ona wrażenie piętnującej...).

Nie, nie, nie. Zadnego magla, zadnych informacji ze X z pisma Y przeszedl do Z, a w pismie XX naczelny pozarl sie z wydawca, wiec mozna oczekiwac rychlej zmiany naczelnego itd. Tylko nie to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wypłynął już na światło dzienne pomysł o kąciku z Artworkami? Rysunki czytelników, or sth... To sentyment z SSa, kiedy to każde KGB zdobił piękny rysunek nawiedzonego czytelnika... A i jeszcze coś. Do CDA jak nic pasuje mi coś w stylu "Beton Story" z stronki IV Rzeczpospolitej... :D

Smuggler--> Racja... taki kącik mógłby przerodzić się w narzędzie agitacji, szerzenia gąbczastego zwyrodnienia uszu, bądź najnormalniej w świecie "nie tegez"... I bez tego będzie dobrze :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste Watsonie... Przede wszystkim, dodać Avatary na 4um! Takie samo istnieje m.i. na wspomnianej IVRP... No, chyba że tutaj avek jest specjalnym wyróżnikiem najwyższej klasy społecznej (czyt. członków stowarzyszenia CDA) :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najlepiej założyć alternatywną stronę CDA O tym jak by wyglądało za 50 lat ,tak jak w serwisie o VI Rzeczposplitej

Powiem Ci, że jest to wspaniały pomysł! Mógłbym się zgłosić jako współpracownik! ;) Tylko trzeba by jakiś współpracowników znaleźć! A z tym mogą być kłopoty! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge się dołaczyć do współpracy ,mogę newsy wymyślać Dobry w tym jestem

No, ale trochę nas mało! Ja mogę zrobić stronę i jako taki wygląd, ale przydałby się nam jakiś grafik i kilka osób do wymyślania "bzdur"! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akaki--> no to witaj w klubie! Redaktorzy na razie milczą, ale myślę, że zaakceptują ten pomysł! Teraz trzeba tylko wymyślić nazwę strony i jakieś ciekawe teksty, a to twoje robota! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy tak: Desolator-newsy, Akaki & Blind-"bzdurne" i wymyślone teksty o CDA za 50 lat, KaWuHa-HTML z(miejmy nadzieje ;) ) domieszką PHP. Przydałby się jeszcze grafik, bo sam chyba sobie nie poradzę! :(

Teraz pytanie do redakcji: Czy chcecie żeby taka stronka powstała :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak w jednym "Ns luzie" CD była parodia okładki CDA za ileśtam lat? Mega-Action or sth... :lol: . A ja poszedłbym jeszcze dalej. Może udałoby się nawiązać współpracę z Alternate Labs (IV RP)? możnaby dać reckę "Lwów Macierzy" :wink: .

I polejne pytanie... W której wersji user będzie mógł zakładać nowy Topic? 1.10? :D (Blizz rządzi). I co z Avkami... Bo się poskarżę babci! :wink:

EDIT: Fakt, niech to 4m nie zmienia się w IRCa... Zajżałem sobie na tablicę z ostrzeżeniami (chwała Bogom, nie ma mnie tam) i nie chcę się tam pojawić, toteż piszę zawczasu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że trochę nie na temat atku, ale jest mi to potrzebne(nie można wysyłać prywatnych wiadomości :( ).

Akaki--> podaj mi swój e-mail lub załóż sobie GG! Musimy porozmawiać o stronie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

forum jest spox, gdy dojdzie do wersji 1.0 będzie rewelka (własne tematy!) mam 1 propozycję : przydałby się jeszcze czat . Raz w mcu można by było pogadać z kimś z redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...