Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

arti-fex-->O! Ja mogę napisać czat w PHP! ;) A tak na prawdę to czat jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ale takie spotkania mogłyby u redaktorów wywołać wstrząs! Pomyśl sobie, że w jednej chwili gada do Ciebie jakieś 50 osób i każda oczekuje wyczerpującej odpowiedzi przynajkniej na 1 stronę! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest irc gościu. Właź na kanał #cdaction i możesz pogadać czasem jest ktoś redakcji. Czat jest dla ryczących 13 które... zresztą nie mogę tego napisać bo mnie wywalą z forum-domyśl się! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

- > migel - forma czata zależy od ludzi, którzy na nim są. znam czaty na których są normal gadki . fakt, że nie są częste... a pozatym czym IRC różni się od czata ? nazwą ? eeee...tam ! jeśli na irca wejdą twoie ryczące 13 to też będzie chlew, nie rozmowa. wszystko zależy od ludzi a sądzę, że znaleźli by się normalni.

-> kauha - :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ja po prostu pomyślałem że właśnie w taki sposób zaregują redaktorzy z cda. Jest irc i do czego jeszcze nam potrzebny tu jakiś czat w javie? Po to by zapychać serwer? Nie. Zobacz co się dzieje na wp - wieczorem trudno pocztę sprawdzić bo czaty są pełne ludzi. i o to mi chodzi - PROSZĘ NIE ROBIĆ CZATA NA WWW.CDACTION.PL!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Skórka jest jakaś taka...nie-wasza. "Barszcz z oczkami" w starym wydaniu był super! Niech wróci! Brakuje mi też konkursu "co to?", czyli zdjecia z miejscem na tekst :). Ale to, że forum jest, to juz taki plus, że jeśli zniknie, to troche ludzi wam tego nie wybaczy :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest spox, gdy dojdzie do wersji 1.0 będzie rewelka (własne tematy!) mam 1 propozycję : przydałby się jeszcze czat . Raz w mcu można by było pogadać z kimś z redakcji.

A szanowny kolega czyta wstep do AR?

Od kilku lat na jego koncu mozna znalezc zdanie w stylu :

"Zapraszaszamy Was na IRCa w kazdy piatek od 14 do 16, kanal #cdaction"

Na kanal mozna wejsc w kazdej chwili, zawsze ktos na nim siedzi. Siedza na nim dosc specyficzni ludzie, wiec prosze zanim cos powiecie zastanowcie sie dwa razy :)

Polfonty, kolorki, quizy, glupie pytania (np. kiedy bedzie ktos z redakcji) potrafia wyprowadzic z rownowagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_

Jeśli chcecie zobaczyć jak powinien wyglądać porządny lay-out - wejdźcie na tą stronkę (to nie reklama, to nie moja strona, po prostu strasznie mi sie spodobała, zwłaszcza logo) - http://www.shadows.pl/~detroitwhat/kern/show.php?page=news

Może poprosicie tego gościa, żeby zrobił lay'out ? To tylko taka sugestia ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie wiem napisał nie na temat konsoli? Coś się poprzekręcało kolesiowi?

Właśnie Mando powtarzam to tutaj ciągle i tylko każdy gada albo o chatcie żeby założyć albo inne pierdołki. Rany - stronka zrobiła się na lepsze i do tego to forum zmiana na plus :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawananna
Jeśli chcecie zobaczyć jak powinien wyglądać porządny lay-out - wejdźcie na tą stronkę (to nie reklama, to nie moja strona, po prostu strasznie mi sie spodobała, zwłaszcza logo) - http://www.shadows.pl/~detroitwhat/kern/show.php?page=news

Może poprosicie tego gościa, żeby zrobił lay'out ? To tylko taka sugestia ...

Eee, nie wiem, czy jest się czym aż tak zachwycać. Może kwestia gustu ;). Layout według mnie dobry, ale żeby mnie porażał, to nie. Widziałam już ładniejsze strony :). Myślę też, że CDA nie potrzebuje prosić autora layka o zrobienie jeszcze jednego - w samym Wrocku jest pewnie mnóstwo dobrych grafików komputerowych :). Inna sprawa, że od tego, co na stronie jest teraz, prawie wszystko byłoby lepsze :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlaczego nie ma już tego zdjęcia "Co to jest?"? Fajnie było zgadywać co będzie w nowym CDA.

Pomysł faktycznie był całkiem niezły , ale niektórzy wykorzystywali go jako czat no i można było się nauczyć paru nowych przekleństw;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
Nie wiem, co ludzie sugeruja jakies mroczne strony. CDA nie kojazy mi sie jakos z czernia i mrokiem. A z radoscia i jasnoscia :)

Może i masz rację, ale mrok, dla mnie, jest bardziej klimatyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt--> ale na tym czacie powinna siedzieć cały czas przynajmniej jedna osoba, która pilnowałaby porządku, a to chyba na razie nie wykonalne! :( No chyba, że wybiorą sposród użytkowników nowych moderatorów(ja, ja, wybierzcie mnie)! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt--> ale na tym czacie powinna siedzieć cały czas przynajmniej jedna osoba, która pilnowałaby porządku, a to chyba na razie nie wykonalne! :( No chyba, że wybiorą sposród użytkowników nowych moderatorów(ja, ja, wybierzcie mnie)! ;)

Chyba nie będzie tak źle, może do czata mieliby dostęp tylko i wyłącznie zarejestrowani użytkownicy?

PS MNIE wybierzcie!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt--> ale pomyśl jaki tu(forum CDA) był na początku bałagan przy pomocy tylko zarejestrowanych użytkowników! Na czat to chyba jeszcze za wcześno, ale może znajdą jakiś sposób żeby ten czat był w miarę "normalny"! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight
Jeśli chcecie zobaczyć jak powinien wyglądać porządny lay-out - wejdźcie na tą stronkę (to nie reklama, to nie moja strona, po prostu strasznie mi sie spodobała, zwłaszcza logo) - http://www.shadows.pl/~detroitwhat/kern/show.php?page=news

Może poprosicie tego gościa, żeby zrobił lay'out ? To tylko taka sugestia ...

Wygląda spoko. Ale co się podoba jednym, drugim podaje kiczem. Może by tak jak w starym wydaniu stronki zrobić parę skór i "wybieraczkę" - co kto lubi, niech ma na ekranie. Tylko zbalansujcie jakoś te skóreczki , bo ta druga na starej stronie nie dorastała do domyślnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI

A ja bardzo cieszę się z tego pytania bo Św.Mikołaj nic mi nie dał w tym roku :(

Więc kochani WEBMASTERZY CDA :P

1. Chcialbym na stronie duuuużo darmowych MP3 :)

2. Pełne wersje z archiwalnych CDA :)

3. Dużo sex-galerii na stronie (dzial ONLY 18 )

4. Elektronicznego lektora na stronie który czytałby mi wszystkie posty z forum :)

5. Elektronicznego Gumowego Kurczaka którym można by bbyło się bawić (dowolne interpretacje dozwolone) :)

;)

A teraz na serio.

Ktoś podał propozycję chata. Myśle ze jest to dobra propozycja, szczególnie dla tych co nie lubią IRC-a.

A ! I zamieście jeszcze przekaz na żywo z redakcji !!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! I zamieście jeszcze przekaz na żywo z redakcji !!! :D

Spoko, prosze:

Smg siedzi i mysli.

Gem.ini drapie sie po brodzie.

Czarny Iwan cos zapamietale wpiernicza.

Allor dlubie w zebach.

Eld... A kogo by tam obchodzil Eld...

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podał propozycję chata. Myśle ze jest to dobra propozycja, szczególnie dla tych co nie lubią IRC-a

IRC, skrot od Internet Relay Chat :P

A ! I zamieście jeszcze przekaz na żywo z redakcji !!! :D

Moze jeszcze zaczac wydawac dziennik "Z Redakcji Wielkiego Brata"? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...