Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

2. Pełne wersje z archiwalnych CDA :)

A propo archiwuym to można by było zrobić galerię okładek CDA...niejednemu się łezka zakręci w oku kiedy zobaczy okładkę 1-szego numeru;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo archiwuym to można by było zrobić galerię okładek CDA...niejednemu się łezka zakręci w oku kiedy zobaczy okładkę 1-szego numeru;)

Swietny pomysl - niedlugo wezmiemy go na puklerz. Mamy tez taka koncepcje, zeby mozna bylo glosowac na poszczegolne okladki - co o tym

myslicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jakiej muzy słuchają redaktorzy CDA (troche nie na temat pytanie, ale... :)) ?

Wszystkie muzy z nami wspolpracuja, ale Erato (opiekunka liryki milosnej)

w szczegolnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to byłby "metal", chyba ten gatunek rządzi w redakcji...;)

"zondzi" Frank Sinatra :) i pisze to calkowicie powaznie: wlasnie sobie sluchamy FRanka i spiewamy... DUBI DUBI DU, DU DU DU DIDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie stronka podoba tylko ze jej oprafa jest zbytt jasna tak jak zeszla wersja byla ciemna ta jest biala juz na mnie tak nie dziala i przez to bywam na stronce cda wybiorczo moglibyscie przynajmniej zazucic jakies fajne ciemne skiny :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mando--> a jak myślisz? Pewnie, że nie! W końcu CDA jest dla czytelników i powinni mieć do niego (bez)płatny dostęp. :P

O, to jutro ide do salonu Mercedesa. W koncu samochody tez sa dla ludzi, wiec winnismy miec do nich bezplatny dostep. :)

Ales walnal :)

dobry pomysl smuggler!!! musze isc do salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mando--> a jak myślisz? Pewnie, że nie! W końcu CDA jest dla czytelników i powinni mieć do niego (bez)płatny dostęp. :P

O, to jutro ide do salonu Mercedesa. W koncu samochody tez sa dla ludzi, wiec winnismy miec do nich bezplatny dostep. :)

Ales walnal :)

Smuggler tobie to dobrze! Masz tyle Mercedesów to po co jeszcze chcesz więcej? Zostaw je nam! :P Burżuj się znalazł co wykorzystuje robotników! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrok--> phpBB jest według mnie najlepszym systemem forów dostępnych w internecie! Ma ogromne możliwości i łatwą obsługę i jest w miarę bezawaryjne! Już widzę zachowanie użytkowników gdyby forum siadło! Wtedy to poleciałyby niepochlebne opinie w kierunku forum CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele stronek stosuje to forum. Na wszysktich, które znam spisuje się ono bez zarzutu. Tylko CDA mogłoby opracować własną skórkę.

Własną skórkę? Mi się ta bardzo podoba! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to byłby "metal", chyba ten gatunek rządzi w redakcji...;)

"zondzi" Frank Sinatra :) i pisze to calkowicie powaznie: wlasnie sobie sluchamy FRanka i spiewamy... DUBI DUBI DU, DU DU DU DIDA...

aaa, to juz wiem, co to bylo napisane na kartce nad biurkiem jednego z redatkorow :). No, to teraz juz odgadlem chyba wszystkie zagadki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem starą stronkę. Miała klimat i wszystko było pod ręką, łatwe do znalezienia. Mówię Wam!!! :wink:

A mi obecna stronka się bardziej podoba, sprawia wrażenie jakiegoś wielkiego serwisu, jest przejrzysta i czytelna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_
Mamy tez taka koncepcje, zeby mozna bylo glosowac na poszczegolne okladki - co o tym

myslicie?

Das ist gut idea;) Ale okładka ostatniego numeru rządzi...

Jeah ! A w ogóle to okładki CDA ma coraz lepsiejsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie okladki w CDA sa ladne i mi pasuja nie zmieniajcie ich a co do specjalnej skorki ale CDA na forum to jestem za :D i mam tylko jedno [beeep]iscie proste pytanie jak umiescic pod zdjeciem avatat :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Jak dla mnie, okladka z PPRZESYMPATYCZNYM misiem nie byla zla... ale ta najnowasza jest najlepsza. Mroczna itp. Brakuje tylko hektolitrow krrrrwi :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję nowego tematu. Moglibyśmy pisać o śmiesznych sytuacjach i ludziach w nich występujących. Chodzi mi o ludzi którzy uważają się za mistrzów wśród komputerów, a w praktyce nie wiedzą o nich nic (np. nauczyciele od informy :D ). Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_
Mi się najbardziej podobała okładka z Aliens vs predator 2 :) Z tą prześwietloną czachą :).

A mi najbardziej ta najnowsza ... a ta z Aliens vs Predator była jakaś taka... nie wiem, mi sie nie podobał układ tej okładki jakoś tak... noo, wiecie, o co chodzi ... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...