Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Na serwerze nie znajduje sie tylko strona CDA + konta pocztowe

Mando, a czy tak szczerze i obiektywnie mógłby? powiedzieć nam forumowiczom czy czat rzeczywi?cie obci?żyłby aż tak mocno serwer, jak to w swych mrocznych wizjach snuł Migel?

Ja powiem: chat dosc mocno by obciazyl serwis - ale sa inne sposoby, wiec badzcie dobrej mysli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem: chat dosc mocno by obciazyl serwis - ale sa inne sposoby, wiec badzcie dobrej mysli.

A skoro mówi to sam Smuggler, to rzeczywiście tak jest... To może jakaś ankieta na ten temat (o to czy ma być forum też się pytaliście...). Jeśli tylko parę osób jest "za" to robienie czata dla kilku nie ma sensu itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
A skoro mówi to sam Smuggler, to rzeczywiście tak jest... To może jakaś ankieta na ten temat (o to czy ma być forum też się pytaliście...). Jeśli tylko parę osób jest "za" to robienie czata dla kilku nie ma sensu itd...

Popieram ten pomysł (ale jakbym miał ponosić z tego powodu jakieś konsekwancje, to się wypieram i potępiam zamieszanych w skandal :D :twisted: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ten pomysł (ale jakbym miał ponosić z tego powodu jakieś konsekwancje, to się wypieram i potępiam zamieszanych w skandal :D :twisted: ).

I tak siedzisz już w tej aferze, mamy twoje bilingi;)

Ankieta "Czy jesteś za czatem na tej stronie" jest chyba najlpeszym sposobem aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest potrzebny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ten pomysł (ale jakbym miał ponosić z tego powodu jakieś konsekwancje, to się wypieram i potępiam zamieszanych w skandal :D :twisted: ).

I tak siedzisz już w tej aferze, mamy twoje bilingi;)

Ankieta "Czy jesteś za czatem na tej stronie" jest chyba najlpeszym sposobem aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest potrzebny...

No to robić taką ankietę! A może zrobić z tego osobny wątek, który pobędzie sobie przez jakiś czas na forum, a po podjęciu decyzji zniknie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robić taką ankietę! A może zrobić z tego osobny wątek, który pobędzie sobie przez jakiś czas na forum, a po podjęciu decyzji zniknie! :)

O! Kolejny dobry pamysł, wątek z ankietą będzie najlepszym rozwiązaniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
BTW Kolejny dowód na to że czat jest potrzebny!

nie zgadzam się. jeśli ktoś chce prowadzić dialog - ma gg. sam ostatnio (dość boleśnie) przekonałem się , że forum to nie czatowa paplanina w innych ciuszkach, a miejsce dzielenia się myślami, jednak tylko wtedy, gdy są one tego warte .

Stary chyba nie zrozumiałeś za bardzo. My chcemy CHATA na stronie a Ty piszesz że forum to nie czatowa paplanina w innych ciuszkach...

Nie chcemy zrobic chata z forum tylko chata z chata :P

Wyjaśnię tylko, że też nie chcę robić czata z forum. Chodziło mi o to, że to ja się zapomniałem i zacząłęm pisać 'bzdurne posty' , nie pasujące do jego klimatu. Ale dobrzy ludzie zawrócili mnie ze złej drogi (odzczuwalnym szarpnięciem ;-)) :-P A mój sprzeciw co do czata, wynika z obawy (nie jestem pewien, czy uzasadnionej) o spowolnienie strony:

Ja powiem: chat dosc mocno by obciazyl serwis - ale sa inne sposoby, wiec badzcie dobrej mysli.

Chociaż, jeśli te 'inne sposoby' pozwolą obejść obciażenia, to jestem za.

KaWuHa napisał:

No to robić taką ankietę! A może zrobić z tego osobny wątek, który pobędzie sobie przez jakiś czas na forum, a po podjęciu decyzji zniknie!

O! Kolejny dobry pamysł, wątek z ankietą będzie najlepszym rozwiązaniem...

Popieram w 100% !

Macie pomysł, o co chodziło Smuggowi z tymi 'innymi sposobami' ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już dojdzie do wyboru moderatorów (a przedtem powstania czata) to kto nim będzie, zadecyduje tylko redakcja CDA (admini). Niestety, ja już chyba i tak odpadłbym w przedbiegach, zważywszy na fakt, że posiadam "ostrzeżenie" (nawiasem mówiąc nie do końca się z nim zgadzam, ale to już inna historia...)

Masz racje - admini decyduja o wszystkim. A ostrzezeniem sie nie przejmuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym móc poprzez tę stronę reaktywować moją prenumeratę, wiem, że można to robić na stronie wydawcy, ale na tej WWW dział "Prenumerata" byłby bardzo na miejscu. A propo, nie wiem czy to możliwe, ale czy np. gdyby taki dział już istniał, to chciałbym się z niego dowiedzieć ilę jeszcze dostanę numerów z prenumeraty itp;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Wielu już postulowało wrzucenie czata na stronkę. Tylko kto będzie tam adminił? Zapewne ktoś z redakcji. Ktoś, kto i tak ma gierki do zrecenzowania i swoje wrażenia do opisania. Poza tym serwer CDA też nie jest nieskończenie wytrzymały. Ale pożyjemy, zobaczymy... A może by puścić pytanie o czat w następnej ankiecie(w papierowym CDA), naturalnie o ile na przeszkodzie nie stanęłyby powyższe, zasugerowane przeze mnie problemy(i jeszcze parę innych)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by puścić pytanie o czat w następnej ankiecie(w papierowym CDA)

Według mnie byłoby to trochę bezsensowne posunięcie, ponieważ po co dawać pytanie do papierowej ankiety w CDA skoro duża ilość czytelników i tak się tym nie zainteresuje, ponieważ nie ma dostępu do internetu lub ma, ale tak, który nie pozwala siedzieć na czacie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie byłoby to trochę bezsensowne posunięcie, ponieważ po co dawać pytanie do papierowej ankiety w CDA skoro duża ilość czytelników i tak się tym nie zainteresuje

No właśnie, ale przydałaby się ankieta na stronie, czy też w jakimś wątku na ten temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie byłoby to trochę bezsensowne posunięcie, ponieważ po co dawać pytanie do papierowej ankiety w CDA skoro duża ilość czytelników i tak się tym nie zainteresuje

No właśnie, ale przydałaby się ankieta na stronie, czy też w jakimś wątku na ten temat...

Na stronie jak najbardziej, ale i tak chat chyba nie przejdzie! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
Na stronie jak najbardziej, ale i tak chat chyba nie przejdzie! :(

Jak projekt nowego "starego" GAMEWALKERA przeszedł to CHAT mam nadzieje, że też przejdzie. A jak nie to najwyżej "Gumisiów" (albo innych "Muminków" :P ) na tę stronę naślemy :P i nie bedzie ani chata ani strony :twisted:

Ja będę wytrwale bronił mojego zdania na temat chata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak projekt nowego "starego" GAMEWALKERA przeszedł to CHAT mam nadzieje, że też przejdzie.

Najpierw stary Gamewalker, potem CHAT, następnie DVD, więcej stron...a potem wymyśli się następne pamysły (dla niektórych żądania;) które, miejmy nadzieję, będą sukcesywnie realizowane;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym móc poprzez tę stronę reaktywować moją prenumeratę, wiem, że można to robić na stronie wydawcy, ale na tej WWW dział "Prenumerata" byłby bardzo na miejscu.

Jestem za coś takiego by się przydało.

I jeszcze jedno CHAT MUSI BYĆ

Pod tym też się podpisuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Życzenia są, ale teraz muszą przejść one przez sito możliwości CDA, tzn. tylko niektóre z naszych postulatów mają szansę na realizację. Dlaczego? Bo 1)serwer nie pociągnie wszystkiego;2)płytka ma ograniczoną pojemność;3)w piśmie tez nie wszystko się zmieści;4)redakcja zapewne nie korzysta ze sponsoringu Midasa, Gatesa, sułtana Brunei czy kogoś równie forsiastego;5)doba ma tylko 24 godziny, a redaktorzy mają także pozaredakcyjny etap dnia;6)materiały do np. nowych kącików też trzeba skądś zdobyć;7)po prostu pomysł im sie nie podoba;8)...Smuggler, dopisz się jeszcze do tej listy, z pewnością są jeszcze jakies inne powody. Nam pozostaje mieć nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6)materiały do np. nowych kącików też trzeba skądś zdobyć.

Powiem za siebie, ze poza nielicznymi wypadkami losowymi (format, te sprawy), to wersja robocza SportCenterma okolo 6-8 MB. Potem zaczyna sie obcinanie poszczegolnych galerii i plikow, tak aby dopasowac do 3MB limitu na kaciki. Tylko SLip ma wiecej (btw: co sie dzieje z Bl0???)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z chatem też tak będzie bo jak mniemam podobnie jak ja też go chciałeś :P

Tak, musze tylko użyć MOCY;)

Ale zanim będzie czat, to pewnie musi być forum w wersji 1.0...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...