Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Gość ziomas

Czasami czytelnicy narzekają na brak dobrych kursów C++. Nigdzie prawie nie ma takich rzeczy jak: wstawianie grafiki, poruszanie postacią, itp..

:lol: :lol: To co na to powiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Stronka ogólnie mi się podoba. Może i jest trochę sterylna, ale za to szybciej się ładuje. Przydałoby się:

:arrow: Kilka wersji kolorystycznych do wyboru

:arrow: Możliwość personalizacji strony

:arrow: Subskrybcja nowośći i newsów

:arrow: Więcej sond i ankiet

:arrow: Archiwum listów z AR wraz z wyszukiwarką

:arrow: Baza linków związanych z CDA (choć nie tylko)

:arrow: Dowcipy + teksty Mr Jediego

podpisuje sie pod tym w 100% ale z tymi kilkoma werjami strony to przesadziles

po co to komu???

a pozatym obecna kolorystyka bardzo mi sie podoba

po co ci inne wersje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

i przekonajce admina zeby zrobil cos z tym Critical error

coraz czesciej mi to wyskakuje np nie moglem wyslac poprzedniego posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
i przekonajce admina zeby zrobil cos z tym Critical error

coraz czesciej mi to wyskakuje np nie moglem wyslac poprzedniego posta

Niestety, serwery z gumy nie są;)

Dlaczego na stronie WWW nie ma licznika odwiedzin???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przekonajce admina zeby zrobil cos z tym Critical error

coraz czesciej mi to wyskakuje np nie moglem wyslac poprzedniego posta

dzieje sie tak dlateego, ze baza jest ciagle zapychana i coraz wolniej bedzie chodzic. Dlatego trzeba ja optymalicwac... dlatego juz moge z gory uprzedziec, ze taka optymalizacja bedzie miala miejsce juz niebawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
Dajcie czata żeby czytelnicy mogli pogadać.. :idea:

Już była o tym mowa wcześniej...dużo wcześniej :) Wróć i sobie poczytaj na czym stanęło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Dajcie czata żeby czytelnicy mogli pogadać.. :idea:

Już była o tym mowa wcześniej...dużo wcześniej :) Wróć i sobie poczytaj na czym stanęło ;)

Hehe, faktycznie coraz częściej można spotkać takich "odkrywców", równie często można spotkać posty typu "A może by tak DVD" tymczasem wszystkie argumenty "za i przeciw" zostały już chyba wyeksploatowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Dajcie czata żeby czytelnicy mogli pogadać.. :idea:

Już była o tym mowa wcześniej...dużo wcześniej :) Wróć i sobie poczytaj na czym stanęło ;)

Hehe, faktycznie coraz częściej można spotkać takich "odkrywców", równie często można spotkać posty typu "A może by tak DVD" tymczasem wszystkie argumenty "za i przeciw" zostały już chyba wyeksploatowane...

Volt nie kazdemu chce sie czytac te kilkanascie stron.

Ps chociaz z czatem to chyba najglupszy pomysl jaki mogl zostac wymyslony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Volt nie kazdemu chce sie czytac te kilkanascie stron.

Dlatego można by gdzieś dać odnośnik do tamtych postów, albo po prostu stworzyć taki wątek...

Ps chociaz z czatem to chyba najglupszy pomysl jaki mogl zostac wymyslony

Hm...ja znam o wiele więcej "głupszych" pomysłów w dziejach ludzkości...właśnie o to chodzi, żebyć mógł napisać konkretnie dlaczego nie chcesz czata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

wlasnie dlatego ze byloby tam za duzo tekstow typu "Czy Smuggler ma duza klate??" albo "Napalone 16-tki na prv" itp

Forum w zupelnosci wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
ja bym dał "małe gierki" np: jak najszybciej musisz zdobyć CDA lub coś takiego

jak chcesz zagrac w mini gierke to wlacz Kosmiczny Wojownik czy jakos tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Mam dwie uwagi co do Waszej WWW.

1. Jak piszecie jakies informacje na stronie to koniecznie piszcie je jedna czcionka.

2. Zauwazylem, ze CZASAMI mylicie sobie newsy. O co chodzi? Np. do newsa o tytule Dungeon Siege II wsadziliscie info. o Icewind Dale w eXtra Grze Wielkie Hity ;)

Male to bledy, ale wplywaja na jakosc strony. Starajcie sie ich nie popelniac 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie uwagi co do Waszej WWW.

1. Jak piszecie jakies informacje na stronie to koniecznie piszcie je jedna czcionka.

2. Zauwazylem, ze CZASAMI mylicie sobie newsy. O co chodzi? Np. do newsa o tytule Dungeon Siege II wsadziliscie info. o Icewind Dale w eXtra Grze Wielkie Hity ;)

Male to bledy, ale wplywaja na jakosc strony. Starajcie sie ich nie popelniac 8)

A mnie się ta stronka podoba, ale( zawsze musi być jakieś 'ale') ta wyszukiwarka tipsów z akszon plus(ssz) jest felerna, bo jak szukam jakiś kodów to niby dostęp nielegalny, dziwne...

a propos, pamiętajcie NIKT NIE JEST NIELEGALNY, heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
Zauwazylem, ze CZASAMI mylicie sobie newsy. O co chodzi? Np. do newsa o tytule Dungeon Siege II wsadziliscie info. o Icewind Dale w eXtra Grze Wielkie Hity ;)

Niewiedziec czemu po dodaniu newsa z adresem strony Dungeon Siege w drugiej czesci tekstu pojawilo sie info o Icewind Dale :?. RZadko bo rzadko, ale czasami pojawia sie taki babol :(

W ramach rekompensaty

www.dungeonsiege.com/ds2.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nihil_novi

Ja to bym dodał jescze coś nowego, tak żeby było... A że teraz niechce mi sie myśleć bo moja głowa zamulona jest przez UT, to na żaden fajny pomysł nie moge wpaść ;( Może więcej konkursów?? (błagam żeby tylko nie trzeba było wysyłać sms-a o jakiejśtam treści!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - poki co na stronie sa dwa konkursy (i one sa przeznaczone TYLKO dla internautow), postaramy sie, zeby zawsze jakis - chocby jeden - widnial. A konkursy sms-owe - dlaczego nie? Gdy jest jakas fajniejsza nagroda?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nihil_novi
Spoko - poki co na stronie sa dwa konkursy (i one sa przeznaczone TYLKO dla internautow), postaramy sie, zeby zawsze jakis - chocby jeden - widnial. A konkursy sms-owe - dlaczego nie? Gdy jest jakas fajniejsza nagroda?...

No ja to bym chętnie wysłał sms-a żeby wygrać wypasioną gierke, lecz co mam zrobić jak dresy na dworcu centralnym w krakowie mi ukradli?? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to bym chętnie wysłał sms-a żeby wygrać wypasioną gierke, lecz co mam zrobić jak dresy na dworcu centralnym w krakowie mi ukradli?? :cry:

A to rzeczywiscie problem. Jednak 1 - komorke dzisiaj miec trzeba (ja sie juz niemal uzaleznilem); 2 - taki sms nie jest specjalnie drogi (1,22zl), wiec spokojnie mozesz naciagnac kogos z rodzicow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...