Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Gość GovegetaSSJ3

A ja mam propozycję dotyczącą forum. Może co miesiąc dałoby się przyznawać jakieś honorowe tytuły. Chodzi mi np. o "najgłupszy teks miesiąca", "najśmieszniejszy text miesiąca", "najgłupsze pytanie miesiąca", itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście więcej informacji z życia redakcji i przecieki o nowym numerze :) Dość wcześniej ;) Ale tylko przecieki, zeby nie psuć niespodzianki. Ale zamówię prenumeratę i będę zaskakiwany co miecha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście więcej informacji z życia redakcji i przecieki o nowym numerze :) Dość wcześniej ;) Ale tylko przecieki, zeby nie psuć niespodzianki. Ale zamówię prenumeratę i będę zaskakiwany co miecha :)

Może z przeciekami nie przesadzajcie. Widzicie coście narobili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie moglby byc jakis specjalny dzial tylko dla prenumeratorow,tzn.do kazdej prenumeraty dawalibyscie haslo do tego dzialu,a w nim byly by jakies materialy bonusowe(jeszcze nie mam pomyslu jakie,ale cos by sie znalazlo).haslo takie bylo by wazne tak dlugo ile trwa okres danej prenumeraty. co wy na to:?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość songoku15

ja bym na waszym miejscy, albo dał kompowi na którym stoi cdaction.pl osobne łącze, albo ulepszył go, bo na moim łączu ( 4mb/s ) ładuje sie niemiłosiernie wolno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim usprawnić bądź zmienić serwer - włócze sie on niemiłosiernie, a czasem potrafi wogóle zdechnąć... To przede wszystkim z myślą o modemowcach ;)

Co wiecej? Mi sie podoba, ale mozna by wprowadzic jakis dział typu "muzyka" lub "film"... w koncu to ma byc forum dla czytelników wiec nie tylko o sprawach gazety i o grach...

Ogólnie jest prawie ok, jak usprawnicie serwer bedzie spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość groovy

Po pierwsze dostosujcie stronę do jakieś przyzwoitej rozdzielczości, bo dolnym paskiem(przewijaczem) to ja mogę w prawo i prawo do obiadu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee...ja wogóle nie mam dolnego paska bo wszystko od razu widać, tylko w dół i w góre jade....walnij se chlopie rozdzielczość ekranu 1024x ileś tam bo jak siedzisz na 600x480 to sie nie dziwie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość limonka

HMMMMMMM

więcej kolorów i jakiś kącik pt. "Z archiwum na luzie"

niekturzy chcieliby poczytać coś starszego a dopiero co zaczęli kupować cda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie tapety na stronie - nie ma sprawy.

Pod warunkiem, ze je sami zrobicie i nadeslecie. :) Czekam niecierpliwie na pierwsze prace. :)

Serio? Nie ma sprawy.

Moze zalozycie w redakcji kamere internetowa i bedziecie puszczac transmisje na zywo powiedzmy z czytania listow przez Smugglera albo jakis klotni? To bylby przeboj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zalozycie w redakcji kamere internetowa

No, niezłe Reality Szoł by było, potem jeszcze decydowalibyśmy kogo redakcji wyrzucić, a kto ma dojść :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa
na stronie moglby byc jakis specjalny dzial tylko dla prenumeratorow,tzn.do kazdej prenumeraty dawalibyscie haslo do tego dzialu,a w nim byly by jakies materialy bonusowe(jeszcze nie mam pomyslu jakie,ale cos by sie znalazlo).haslo takie bylo by wazne tak dlugo ile trwa okres danej prenumeraty. co wy na to:?:

Według mnie byłoby to trochę jak segregacja rasowa! Prenumeratorzy są lepsi od "zwykłych" czytelników? MOżnaby zrobić jakiś specjalny konkurs "tylko dra prenumeratorów", ale dział na hasło? Za chwilę znalazłby się jakiś forumowy dr. Martin Luther King i nawoływałby do uprawnienia(ja mógłbym nim zostać)! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadrienia napisał:

Moze zalozycie w redakcji kamere internetowa

No, niezłe Reality Szoł by było, potem jeszcze decydowalibyśmy kogo redakcji wyrzucić, a kto ma dojść

Ciekawy pomysł, ale to by już totalnie uziemiło serwer. Zresztą pewnie jakbyśmy się dowiedzieli, co oni robią w godzinach pracy, to przestalibyśmy kupować CDA :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadrienia napisał:

Moze zalozycie w redakcji kamere internetowa

No, niezłe Reality Szoł by było, potem jeszcze decydowalibyśmy kogo redakcji wyrzucić, a kto ma dojść

Ciekawy pomysł, ale to by już totalnie uziemiło serwer. Zresztą pewnie jakbyśmy się dowiedzieli, co oni robią w godzinach pracy, to przestalibyśmy kupować CDA :roll:

Myslisz, ze az tak zle? No nie sadze...

Ale z tym serwerem to racja, musieliby cos z tym zrobic :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Kamera internetowa w radakcji, jeszcze na karzdym kompie buhuhehe :D .

Każdy z redaktorów w worku na głowie z otworkami na oczy buhuhehehe :D .

Mam pomysł a moze "zero siedemset" do redakcji :D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...