Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Mando--> a jak myślisz? Pewnie, że nie! W końcu CDA jest dla czytelników i powinni mieć do niego (bez)płatny dostęp. :P

O, to jutro ide do salonu Mercedesa. W koncu samochody tez sa dla ludzi, wiec winnismy miec do nich bezplatny dostep. :)

Ales walnal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku dobrej stronie? Tzn że wcześniej było źle? no prosze, nawet czytelnicy juz wam wwalją, a ja uczepie sie kazdego słowa - cda to kicha, wiocha, pier...gazeta z ptaszek reckami.

Dostales jedno ostrzezenie - ale widac nie dotarlo. Gratulacje, wlasnie zostales pierwszym zbanowanym na tym forum. Do niezobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona jest cool ale brakuje na niej jakies atmosfery lub rzeczy ktore by przyciagaly

nie jest to strona ktora otwieram odrazu po wejsciu do netu zeby zobaczyc co nowego sie zdarzylo

czyli krotko mowiac brakuje aktualizacji a te newsy sa za nisko

przydalo by sie troche artykolow lub rozszerzen tego co jest w cda

moze byscie zamieszczali recenzje lub inne teksty co sa w cda z pewnym opuznieniem na stronie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda. mozna bylo z niego sie ponabijac

Ja wiem, ze to nieodpowiedni watek i w ogole, ale skoro odpowiedniego watku nie ma...

Eld, widziales juz nowego CM??? Jezeli tak - prosze o wachlarz bluzgow, bo mi juz sie skonczyly :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, widziales juz nowego CM??? Jezeli tak - prosze o wachlarz bluzgow, bo mi juz sie skonczyly :>

gralem w bete, gralem w demo i obie wersje byly strasznie skaszanione. ale wczoraj od godziny 17 do 1 giercowalem w ostateczna wersje i na razie (odpukac) wszystko chodzi. sama gra - kapitalna! nie mialem juz sily grac w kolejne data dyski do CM3, a z CM4 moja milosc wrocila. kwestia przyzwyczajenia jak mysle, bo faktycznie interfejs jest troche zakrecony. ogolnie jednak jestem bardzo zadowolony. zobaczymy co dalej... sport-smiley-019.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowia "strzez mnie Boze przed (takimi) przyjaciolmi - z wrogami sam sobie poradze".

zapomniales dodac, ze tak mowia Angole przed wyruszeniem do Iraku i maja na mysli Amerykancow devil-smiley-023.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze uwazam, ze nalezy zwiekszyc ilosc newsow. Bo w sumie nie ma czego na Waszej stronie szukac. Co innego strona SGK (sory, za reklame, ale i tak kazdy to pismo zna). Tam sa i newsy i genialne forum. Wg powinniscie z nich czerpac inspiracje (nie sciagac :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze uwazam, ze nalezy zwiekszyc ilosc newsow. Bo w sumie nie ma czego na Waszej stronie szukac. Co innego strona SGK (sory, za reklame, ale i tak kazdy to pismo zna). Tam sa i newsy i genialne forum. Wg powinniscie z nich czerpac inspiracje (nie sciagac :P).

Co do ilopsci newsow to bym ciut polemizowal, a ich forum i nasze forum to dwie calkowicie rozne rzeczy. I na plus i na minus. Nie chcemy sie "inspirowac", bo nasladownictwo do niczego nei prowadzi. Chcemy stworzyc wlasny styl, wlasne forum, robione na nasz sposob.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qinu ja swojego zdania nie zmienie i bede dalej trwal w przekonani ze naprawdem bardzo dobrym tekstem jest tekst do swinki [nie pamietam w tym momecie, ktory to numer] o Diablo I. POPROSTU MAJSTERSZTYK ! :)

A ja go przez miesiac trzymalem, bo mu sie nie podobal :).

Potem Qnik dopisal JEDNO zdanie i tekst poszedl.

I dzis uwazam, ze jest bardzo fajny. Po prostu tekst byl INNY, na tyle inny, ze pocztkowo wydal mi sie niestrawny, do niczego itd. Tak samo pewnie wy teraz sadzicie o tym forum :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja go przez miesiac trzymalem, bo mu sie nie podobal :).

Potem Qnik dopisal JEDNO zdanie i tekst poszedl.

I dzis uwazam, ze jest bardzo fajny. Po prostu tekst byl INNY, na tyle inny, ze pocztkowo wydal mi sie niestrawny, do niczego itd. Tak samo pewnie wy teraz sadzicie o tym forum :).

Apropos Smuggie, tak z ciekawości, wiadomo już, czy ukaże się ten mój art (Growe Filmy). Wiem, że jestem nieco nachalny, ale to moja pierwsza poważniejsza praca, więc aż mnie włoski w nosie swędzą, żeby sie jak najszybciej dowiedzieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Smuggie, tak z ciekawości, wiadomo już, czy ukaże się ten mój art (Growe Filmy). Wiem, że jestem nieco nachalny, ale to moja pierwsza poważniejsza praca, więc aż mnie włoski w nosie swędzą, żeby sie jak najszybciej dowiedzieć ;)

Aaaaaaaa.... zapomnialem ci powiedziec? W 05/03. Co prawda post factum przypomnialem sobie o pewnym filmie na motywach gier Wing Commander ale to juz trudno. Skontaktuj sie ze mna na cdaction@cdaction.com.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_

Dajcie normalnie... muzyczke !!! I duży download ! Tapety z gier ! Gumowego kurczaka ! (że jak sie wchodzi na strone to taki z drukarki wyskakuje - da sie tak zrobić ? ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany? Ja proponowałbym jakieś Newsy z branży, co się dzieje na rodzimym rynku czasopism komputerowych, kto co gdzie ile z kim i po co... Coś a'la "The Warsaw Post" z... właśnie, gdzie pojawiła się taka rubryka? (nie chodzi mi o treść tamtego atykułu, gdyż sprawia ona wrażenie piętnującej...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...