Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Gość Lesnik_ORI
A przy najmniej powinny być odnośniki do internetowych wersji kącików

Tym bardziej, że FPP Zone ma swoją stronę w menu CDA WWW...

Ano ma :P Jakieś przywileje musi mieć największy objętościowo kącik w CDA (i chyba najpopularniejszy...) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ma :P Jakieś przywileje musi mieć największy objętościowo kącik w CDA (i chyba najpopularniejszy...) :twisted:

Zdziwiony jestem jednak brakiem odnośnika do Action Mag On-line...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cradle

Hmmm...a może jakis mały czaci do rozmow na żywo?

Od czasu do czasu mógłby zajrzeć smuggler albo jakis inny redaktor co?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa
Hmmm...a może jakis mały czaci do rozmow na żywo?

Od czasu do czasu mógłby zajrzeć smuggler albo jakis inny redaktor co?:)

Może przeczytaj uważnie ten wątek. Wiem, że to dużo(mi też by się nie chciało tyle czytać ;) ), ale tam znajdziesz wszystkie informacje! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Hmmm...a może jakis mały czaci do rozmow na żywo?

Od czasu do czasu mógłby zajrzeć smuggler albo jakis inny redaktor co?:)

bardzo dobra propozycja godna rozpatrzenia :D:wink:

Ta kwestia jest już przecież omówiona, wystarczy cofnąć się o parę stron;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Z tym że mogłoby to zwiesić serwer na dobre. macie czasem komunikaty o tym, że się strona na forum nie ładuje(phpBB error czy coś w tym stylu)? To przez to, że forum obciąża serwer na tyle, że konieczne sa modyfikacje(zresztą patrzcie co napisano w dziale o problemach). A czat dodatkowo to już bedzie DUŻO za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ufolek

Czy zauważyliście że ta strona jest za szeroka(To nie ma być komplement). Chodzi mi o to że pasek z dołu jest troszke za szeroki. Czy to jakiś błąd u mnie czy może coś planujecie ? Sorki jak ktoś zwroocił na to uwage - nie umiem czytać:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Zdziwiony jestem jednak brakiem odnośnika do Action Mag On-line...

Bo nie istnieje AMOnline?... Jest tylko strona kanalu IRCowego, z ktorej mozna sciagnac archiwalne numery - a to cos innego, niz AMOnline.

A do tamtej linka sam dawac nie chce - bo nie mam nad tamta strona kontroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Chodzi mi o to że pasek z dołu jest troszke za szeroki.

To skutek uboczny przesuwajacego sie nieba u gory... Ponoc nie da sie tego zmienic bez gruntownego przemodelowania strony. Mam nadzieje, ze ten pasek tak bardzo nie przeszkadza?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Nie, nie przeszkadza. Strona jest GIT, a jak sie nudzi to mozna sobie tym paskiem tak poruszac od lewej do prawej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Batman

Strona jest bardzo ładna i przejrzysta , szczególnie podoba mi się oczywiście forum , a także lista 10 najlepszych gier.Panowie głosujcie na GTA3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

No wlasnie!

Ludzie, piszcie teksty! :) Bo mi sie juz zasoby powoli koncza - piszcie wiec jak najwiecej tekstow - niekoniecznie recenzji, milo mi bedzie po dostaniu kazdego tekstu okologrowego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matmus

Stronka ogólnie mi się podoba. Może i jest trochę sterylna, ale za to szybciej się ładuje. Przydałoby się:

:arrow: Kilka wersji kolorystycznych do wyboru

:arrow: Możliwość personalizacji strony

:arrow: Subskrybcja nowośći i newsów

:arrow: Więcej sond i ankiet

:arrow: Archiwum listów z AR wraz z wyszukiwarką

:arrow: Baza linków związanych z CDA (choć nie tylko)

:arrow: Dowcipy + teksty Mr Jediego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sleeper
Ludzi piszcie na stronke swoje recenzje - fajna zabawa :) i oczywiście czytajcie moje wywody ;)

Zgadzam sie! Pisanie recenzji to zabawa jakich malo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świstak
Chodzi mi o to że pasek z dołu jest troszke za szeroki.

To skutek uboczny przesuwajacego sie nieba u gory... Ponoc nie da sie tego zmienic bez gruntownego przemodelowania strony. Mam nadzieje, ze ten pasek tak bardzo nie przeszkadza?...

Rzeczywiście, nie da się tego za bardzo usunąć. Trzeba by było napisać od nowa, albo usunąć ruszające się niebo i by było wszystko git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Na Waszej stronie WWW denerwuje mnie jedna, jedyna rzecz - a mianowicie po co umieszczacie w dziale "Swieze Mieso" pojedyncze screeny - najlepszym tego przykladem jest CM4. Niby podpis jest nastepujacy - "Obrazki z rewelacyjnego menedzera". Tak wiec wchodze i mila niespodzianka... te zapowiadane obrazki to JEDEN SCREEN!!! Kto wpadl na pomysl dawania jednego screena? Rownie dobrze mozna bylo nie dawac nic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Na Waszej stronie WWW denerwuje mnie jedna, jedyna rzecz - a mianowicie po co umieszczacie w dziale "Swieze Mieso" pojedyncze screeny - najlepszym tego przykladem jest CM4. Niby podpis jest nastepujacy - "Obrazki z rewelacyjnego menedzera". Tak wiec wchodze i mila niespodzianka... te zapowiadane obrazki to JEDEN SCREEN!!! Kto wpadl na pomysl dawania jednego screena? Rownie dobrze mozna bylo nie dawac nic!

Pozwole sobie zacytowac samego siebie - oprocz wymienionego powyzej problemu, bledu (nie wiem jak to nazwac :lol: ) zauwazylem jeszcze jedna rzecz - mianowicie znikajace literki. Zdazylo mi sie to juz dosc duzo razy... Chodzi o to, ze zamiast np. numerze pisze numrze ;) Male to bledy, ale wplywaja na jakosc strony. Nie obraze sie jezeli takich baboli wiecej na stronie nie bedzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ufolek
Na Waszej stronie WWW denerwuje mnie jedna, jedyna rzecz - a mianowicie po co umieszczacie w dziale "Swieze Mieso" pojedyncze screeny - najlepszym tego przykladem jest CM4. Niby podpis jest nastepujacy - "Obrazki z rewelacyjnego menedzera". Tak wiec wchodze i mila niespodzianka... te zapowiadane obrazki to JEDEN SCREEN!!! Kto wpadl na pomysl dawania jednego screena? Rownie dobrze mozna bylo nie dawac nic!

Dziś też to zauważyłem . Nie wiem czy u was też ale screeny z bloodline mi nie chcą sie powiekszać. No i może za dużo wiekszych newsów o cda aż 4 mi sie wydaje że powinnien zostać tylko ostatni zapowiedź a te inne może gdzieś indziej wsadzicie albo pomniejszycie np jeden duży u góry a 3 mniejsze odnośniki pod tym obok siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...