Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

bardzo chciałbym żebyście zrobili coś w sprawie tego:

"Błąd sesji. Proszę jeszcze raz wcisnąć klawisz Wyślij."

można się przez to nieźle zdenerwować :evil:

1) Forum to nie strona WWW, wiec piszesz w niewlasciwym temacie.

2) Blad sesji wystepuje - o ile mi wiadomo - jesli zbyt duzo czasu uplywa pomiedzy wejsciem w edycje posta a wyslaniem go. Rozwiazanie jest proste - pisz posty szybciej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o jakiś dział w stylu "Redakcja od kuchni" czy coś takiego... :D odnośnie szczegółów o redaktorach :D ja np chętnie bym chciał sie dowiedizeć o Smugglerze, EGM (powodzenia w opowiadaniu włochatych dowCIPów :D), Eldzie, Czarnym Iwanie, Qn'iu itd :D zawsze lubiłem czytać takie teksty (jak np. "Deadline" w ostatnim, urodzinowym numerze CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o jakiś dział w stylu "Redakcja od kuchni" czy coś takiego... :D

Małe Prawdopodobieństwo żeby Smugg (który Ukryłby się w Mrowisku tylko po to aby nikt nie zobaczył jego twarzy)

Nagle zacznie mówić o sobie a w dodatku wydrukuje nam na Kredowej kartce swój pesel.

Co do Stronki. Może Recenzje (takie jakie były w CDA) aktualnych gier którę są na cover Dvd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej flasha ,- .html i php już jest nudne... Flash ,flash i jeszcze raz swf ;p

Najlepiej całą stronę we flashu.... Trzeba się wyrozniac. Tak samo jak czasopismem :P

Nie tylko bannery :)

Bez sensu. Za każdym razem czekać, aż się byle duperela wczyta. Liczy się szybki przekaz informacji, prawda? Po co sobie utrudniać życie specjalnie...

EDIT: Ciekawym, czy Ghost w ogóle zagląda do tego tematu;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wszyscy mają flasha. Ja mam taką sytuację w robocie. Nie mam zainstalowanego flasha, a uprawnień administratora nie posiadam, więc nie mogę go zainstalować. Już i tak mam problem, bo niektóre reklamy powodują, że IE wyrzuca błąd i się zamyka. Cała strona we flashu oznacza, dla mnie brak dostępu.

Edit: sam mam poważne wątpliwości. To chyba pozostałość po dawnych czasach, gdy zaglądał jeszcze tu ktoś z redakcji. IMO ten temat bardziej pasowałby do działu "O CDA", ale tam pewnie co chwilę dopisywałyby się jakieś buraki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z podstawowych reguł przy tworzeniu stron www jest to, by serwis był użyteczny - a jakikolwiek serwis stworzony we flashu użyteczny nie jest dla samej zasady. To o czym wyżej wspomniał Pzkw VIb to jedno, innym przykładem niech będzie użytkownik, który akurat chce poczytać newsy spod linksa (tekstowa przeglądarka - dla nieoświeconych) - klops to bardzo delikatnie powiedziane... I można by tak wymieniać dłuugo, bardzo długo. IMO im mniej flasha (w tym i reklam [dzięki niech będą AdBlockowi]) tym lepiej.

ket~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym niewiele zmian dokonał ale za to znaczących. Przede wszystkim kolorystykę i ogóly format strony tj. inne umieszczenie bannerów poszczególnych fragmentów strony itp. Bo takich stron o tematyce forum, forum warezowe jest obecnie jak mrówków a trzeba się wyróżniać jak na czasopismo które czyta ok. 0,5 miliona osób :D .

Chyba dodając na paluszkach nieco się walnąłęś w obliczeniach :P Chyba, że to tak na zasadzie 'każdy jest bogiem' i jest w 3 osobach ;] - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...