Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Miał chyba opieprz następne 20 minut za to że za mało gra i nie moge sobie samochodami porzucać z gravity guna. Gierka wypasista(jak na 3 godzinki grania)
I sobie nie porzucacie :) Jeśli będziecie grać uczciwie bez żadnych kodów i trików to o rzucaniu samochodami zapomnij [ale rzuty ludźmi jak najbardziej :D ]...Niestety GG nie jest aż tak mocny :( Ale zawsze możesz poszukać modów i tym podobnych. U mnie próba rzutu autem skończyła się zwisem [za słaby sprzęt...tzn gra chodzi na medium ale po podniesieniu straaaasznie zwooolniiiiłaaa] A co do reszty gry - wypas :) Świetna gra i tyle, walki ze Striderami powalają :)

PS Polecam Garry's Mod v7a ... 3,5 mb a zabawa nie z tej ziemi. Grając na poziomie "Antycitizen One" przylepiałem małe ładunki wybuchowe do każdego przeciwnika, po umieszczeniu tak na oko 10 ukryłem się i...BUM :) Przywiązywanie scannerów i manhacków do ścian też jest możliwe...Fajnym nowym bajerem jest możliwość zmiany nie tyle tekstury co materiału z jakiego zbudowany jest przedmiot/osoba. Dzięki temu możemy jeździć autem zbudowanym z...wody. Wygląda ciut nie jak fura Predatora :lol: Polecam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaJna 666

Odkryłem coś niewiarygodnego! ...topic H-L2 jest największym topiciem

na forum Actionum!!! :!:

A Hl2 będe miał jutro, miałbym dziśaj ale kumpla nie było go w domu:(. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...to dziwne ale jeszcze nie miałem okazji poznać fabuły pierwszego HL :) Ale niedługo się to zmieni...a co do dwójeczki to przechodzę ja chyba 5 raz. Ciekawe czy a jeśli tak to kiedy pojawi się dodatek [już raz wzmianki były ale okazały się być plotkami...chociaż kto wie?]

EDIT Jakiś czas temu musiałem odinstalować HL2 [potrzebowałem miejsca...ech uroki małego dysku]. Dziś zainstalowałem ponownie i wita mnie wiadomość że wprowadzono miękkie cienie i... poprawiono obsługę dźwięku DD 5.1 dla dźwiękówek zintegrowanych na płytach gł. z chipsetem Nforce 2Po rozpoczęciu nowej gry wpisałem w konsoli snd_digital_surround i...mało z krzesła nie spadłem :) Gra od samego początku bramiała znakomicie ale teraz po prostu wymiata! Świstajace kule czy doskonale zlokalizowane dźwięki robią naprawdę znakomite wrażenie...a to wszystko w pierwszych chwilach gry. Nie wiem co będzie np. w Nova Prospekt albo podczas walk ze Striderami ale nie mogę się doczekać :) Doszedłem do wniosku że HL jest jak wino - zyskuje z czasem :) Jeśli ktoś ma NForce 2 i głośniczki 5.1 za każdym razem gdy włacza grę w menu w konsoli powinien wpisać snd_digidal_surround. POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafq_77

AAAaaahhhh HL1.... To dopiero klasyka! Ja 1 przeszedlem z 17 razy ciekawe czy pobije rekord w dwójce :) Ale 1 to.... to... no to jest jak GWIEZDNE WOJNY... początek... "Nowa nadzieja" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem używanego orginała od kumpla HL1, ale miałem wtedy 12 lat i byłem głupi bo niewiedzialem w jaki hit gram. W czasie jazdy kolejką w HL1 mój pierwszy komentarz wyglądał tak: łeeee co to Ku**a za syfiasta grafika łeee". Po takim komencie wyszłem z gry i ją odinstalowałem. 4 miesiące temu zainstalowałem HL1 i okazało sie że to świetna zabawa, bez względu na grafike

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbierajpuszki

:evil: Jak można tak spartolić tak świetną grę??? :evil:

chodzi mi o to ze trzeba miec dostep do neta.

no i co ja mam zrobic? kupic i pojsc do kafejki?

powiem tylko ze zeby az tak spartolic tak dobra (jesli nie najlepsza gre pod sloncem) trzeba naprawde sie postarac.

I wiecie co zrobilem? kupilem pirata( :oops: )! to jest chyba moj drugi pirat w zyciu ale stwierdzilem ze to tylko valve straci.

chyba smuggler dobrze to skomentowal"valve splukalo dziecko z kapiela".

>>>Trzeba było kupić oryginał i sciągnąć odpowiedni "patch" Ode mnie mnie masz ostrzeżenie - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety gra była tworzona w USA, gdzie w praktycznie każdym mieszkaniu jest dostęp do internetu. Valve chciało po prostu uniemożliwić zcrackowanie gry. Niestety nie udało się. Powoli zaczynam wątpić w możliwość wygrania wojny z piratami. Osobiście nie popieram takiej zagrywki Valve, ale czy w przyszłości bedzie inny sposób na obronienie gry przed piratami. Szczerze wątpie, bo chyba niemożliwe jest zabezpieczenie gry w inny sposób, dlatego podejrzewam że nie jest to ostatnia tak wydana gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. Internet to teraz już chyba podstawa. IMO Half- Life2 wprowadził nowy kanon, nie chodzi tylko o rozgrywkę, ale także o to wymagane połączenie z netem.

Powoli zaczynam wątpić w możliwość wygrania wojny z piratami.

A nie lubisz Jacka Sparrow'a? :wink: Też tak myślę. Zawsze się znajdzie jakaś "dziura" i zabezpieczenie nici. Bądźmy jednak dobrej myśli. Być może nasze społeczeństwo będzie bogatsze i wydatek rzędu 120, dajmy 200 zł na grę to normalna rzecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ...AAA...

Jak dla mnie: najlepsza, najlepsza, najlepsza, najlepsza, najlepsza, i jeszcze raz najlepsza strzelanina wszech czasów. Po latach królowania HL, ktoś go musiał zrzucić z tronu, i stało się pobił go HL 2! :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki dzieki! Dzieki Ci panie (czyt. BioOrc) za tamte rzeczy!!!! Dzieki dzieki dzieki! Po tym malutkim zabiegu mam pieknego dx'a 9! Ide grac i rozkoszowac sie piknymi efektami!! :twisted: :twisted:

EDIT: Chyba za wczesnie sie cieszylem... Gra w CSS wyglada jak dx8 wiec nie wiem... Jest jeszcze taki plik jak shaderapidx9.dll. Zmienilem nazwe z dx9 na dx8 i ide zobaczyc... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marmach
...kupilem pirata(...)to jest chyba moj drugi pirat w zyciu ale stwierdzilem ze to tylko valve straci...

>>>Trzeba było kupić oryginał i sciągnąć odpowiedni "patch" Ode mnie mnie masz ostrzeżenie - RoZy

Oj, nieładnie. Chłopak się przyznał do grzechu, a tu go taka nagroda spotyka. Może nie wiedział, że można inaczej?

Spiracona wersja Hala była dostępna, wbrew temu co się mówi, PRZED premierą. Moim zdaniem walka z piractwem pokazuje tylko głupotę i naiwność twórców. Chyba, że to taka forma masochistycznej gry pozorów...

A co do samej gry, to dla mnie jest niemal bezbłędna. Bo ma wszystko, co dobry fpp powinien mieć - świetną oprawę audiowizualną, dużo urozmaiceń, dobrze dobrane spluwy i, przede wszystkim, świetną fabułę.

Zamierzam w najbliższym czasie przejść HL2 po raz drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rączki zacierałem na ładnego HL2 na moim FX 5200( tak jak autor poradniczka) a tu kicha. Jak wykonam operację na plikach to gra nie startuje. Ździwiło mnie troche też to, że jedna bibloteka ma 300kb a druga 130kb. Trudno będe musiał pograć w brzydkiego, choć równie ładnego HL2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ale mnie jedna rzecz dziwi... zrobilem to i gra wyglada tak samo! Tzn u mnie w dx8 byly bumpmapy a w dx9 sa slabsze! Nie wiem moze screeny podesle komus na maila (komus kto sie zna) kto chce? Podawajcie maile to powysylam screeny dx8 i dx9... :? Poza tym reflection patch nie dziala w css?

EDIT: Wszystko fajnie i spoko ale czy te rzeczy dzialaja w CSS?! Moze w hl2 tak ale w css chyba nie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zamiast wody jest (różnie) biała lub czarna plama :D ale to juz nie do mnie tylko do tych idiotów z Valve. To przez nich nie możemy mieć normalnego DX9 (Do kitu z ATI GeForce rządzą :D "dzięki" Valve zraziłem sie do ATI jeszcze bardziej :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem przypadkiem bardzo fajny MOD. Zmienia działanie kilku broni, ulepsza dźwięk wystrzału kilku z nich i dodaje parę nowych zabawek :)

Z nowości fajny jest pistolet na flary [wymaga dopracowania, u mnie po wystrzeleniu kilkunastu flar gra zaczęła zwalniać], nowy shotgun czy absolutna rewelacja- "nailbomb" Pamiętacie film z Arnoldem aka Terminatorem [tytułu nie pamiętam :(] w którym jakiś zły pan strzelił do domu pociskiem, który upadł na ziemię a następnie wybuchł rozsiewając wokół siebie "gwoździe"? Tu mamy coś podobnego. "Gwoździobomba" jest póki co niedopracowana ponieważ...nie można jej użyć w zamkniętych pomieszczeniach :( Jeśli ktoś chce może spróbować, ale gra strasznie zwooolniiii po wybuchu. Mam nadzieję że autor moda troszkę nad nim popracuje bo z miłą chęcią pobawił bym się nią np w Nova Prospekt :) [efekt wybuchu jest po prostu super, wszelkie przedmioty przesówają się a przeciwnicy w promieniu kilku metrów zostają podziórawieni :)] Inne nowości to granat rozsiewający flary - fajna zabawka czy możliwość zmiany trybu strzelania oraz wprowadzony Bullet Time. Niby niewiele a osobiście mam kolejny powód aby przejść HL2 :) A ha. W pakiecie znajduje się też jakiś mod to HL2 DM ale nie "testowałem go". Ponoć rozgrywka jest bardziej dynamiczna. Całość znajdziecie tutaj:

http://halflife2.filefront.com/file/HalfLi...eapon_Mod;41026

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...