Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Moderatorzy nie spia i ciagle sledza pana Bero. Ja juz mam na niego spory material, co w polaczeniu z materialami innych daje szanse na banana :)). Juz napisalem w tej sprawie do Qnia.

Oj, zaczyna robic sie goraco :? .. A czy wiadomo cos o multiplayerze w hl2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno jest powiedzieć, co bedzie lepsze-doom 3 czy h-l 2. przekonamy się o tym dopiero po wydaniu obu tych gier. ale jedno mnie denerwuje.

że w halflife nie ma niewiadomo jakiej grafy, że bije na głowe dooma, a wszyscy tak twierdzą, a dlaczego tak myślą? bo w h-l 2 jest ponoć 40 sztucznych mięśni twarzy. czy można tylko tym się podniecać? spójrzcie na inne aspekty tych dwóch gier i sobie je porównajcie. doom wypadnie lepiej, gwarantuję. a po za tym oglądałem kilka trailerów z dooma, i nasz bohater też strzela różne miny wyrażając nimi swoje uczucia, tj. strach, ból itd itp. nie wiem czy jest tu synchronizacja układu ust do wypowiadanych zgłosek, ale kiedy widzę sam design leveli, to jestem w 100% przekonany że doom bedzie najlepszą grą tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja też zapewne nie ujrzę duma trzy i halfjalfa dwa na moim komputerze, albo ujrzę tak niemiłosiernie tnącego się że nie warto bedzie grać :?
]

A ja chyba wymieniam kompa! [-o< :D/

Wtedy bedzie jazda! A na tym kompie co mam to chyba na dysku bym mial za malo miejsca, zeby te gry zainstalowac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno kod HL2 ma byc tak zoptymalizowany ze ma dzialalac nawet na tych wolniejszych kompach (1 GHz, 256 RAM, GF3). to i tak sukces w porownaniu do D3 ktory "nie bedzie skakal" na Readonie ktorego jeszcze nie ma w sprzedarzy!!! ja tam stawiam na HL2 (do dzis najwiecej graczy na necie pocina w HL1 i jego mody). juz widze nowego CSa, DoDa, NSa na silniku HL2.... to bedzie dopiero zabawa!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zszywacz

marzeniem moze byc aby nowa dobra, ba! bardzo dobra gra chodziła na 600MHz, GF2, 256MB RAM z myszka i klawiatura oraz monitorem ;) no i karta muzyczna i glosnikami i stalym laczem :D Ja chce HL2 ale dopiero zagrac bede mogl w styczniu bo dopiero wtedy kompa wymienie, echhhhhhhhhhh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś! Jakiego ty masz kompa skoro komputer z parametrami 1 ghz, 256 ram, GF3 nazywasz wolnym!(jak myślicie pójdzie na celeron 500 mhz, 256 ram, GF2?)

wlasnie taki jaki napisalem. w momoncie gdy HL2 bedzie wychodzil (cos kolo gwieadki) moj komp bedzie mial 2 lata. i powiesz mi ze to nie jest staruszek?? choc tak naprwade to ja na niego nie narzekam. w wiekszosci gram w stare gierki albo o malych wymaganiach (Fallouty, HL + mody BG IWD i inne) ale jak patrze na HL2 ti chyba kupie nowa machine...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zszywacz

wlasnie taki jaki napisalem. w momoncie gdy HL2 bedzie wychodzil (cos kolo gwieadki) moj komp bedzie mial 2 lata. i powiesz mi ze to nie jest staruszek?? choc tak naprwade to ja na niego nie narzekam. w wiekszosci gram w stare gierki albo o malych wymaganiach (Fallouty, HL + mody BG IWD i inne) ale jak patrze na HL2 ti chyba kupie nowa machine...

krzyku ---> no to zbieramy, grosik do grosika i na pewno sie uda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie w jakim czasie po PC wyjdzie wersja Xboxowa?
Elo, jesteś tym forumowiczem z PSxxx ForuM? Niewiadomo kiedy wyjdzie HL2 na Xboxa, mam nadzieję że w tym samym czasie co na PC, ale o ile się orientuje, za wersję Xboxową odpowiedzialna jest jakaś firma... Ja i tak czekam na Condition Zero;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

ale ja wam powiem że doom 3 może mieć taką klime że grając w nią będziemy musieli brać nerwosol żeby nie nabawić się poważniejszych chorób psychicznych i fizycznych pamiętajcie że dobra grafa nie robi już z gry hitu i nie to jest w grze najważniejsze

mi się wydaje że doom 3 będzie miał klime z tego filmu horizont evil albo obcy 2 a half-life 2 z x-files i dobrego s-f typu ubik albo coś w tym stylu jeśli tak będzie niestety chyba znowu zawale szkołę przez gry jedynym ratunkiem będzie to że nie zdążę kupić nowego sprzętu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half - Life to legenda. Z 2 nie może być inaczej. Chociaż patrząc na to co zrobili z Unrealem 2 można mieć pewne wątpliwości.

Ale grafa sto razy lepsza niż w doomie3. Widzieliście tą wodę.

Aż mi szczena opadła. No i ta fizyka. Cud miód i orzeszki. Jak narazie to tylko bronie takie nijakie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zszywacz

Wychwalamy tak i wychwalamy, ale moze sie okazac ze to bedzie kicz. Oczywiscie nie to, zebym cos mial do HL2 bo pokochalem ta gre odkad pojawily sie screeny, ale poczekajmy.. Bo moze sie okazac, iz zawiedziemy sie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychwalamy tak i wychwalamy, ale moze sie okazac ze to bedzie kicz. Oczywiscie nie to, zebym cos mial do HL2 bo pokochalem ta gre odkad pojawily sie screeny, ale poczekajmy.. Bo moze sie okazac, iz zawiedziemy sie :)

Bo i bedzie to gra ktora bedziemy jeszcze dluuugo wychwalac na tym forum... Mi nawet przez mysl nie przechodzi, ze ta gra moze byc skopana!

Jak zwala ta gre to chyba przestane pisac na forum :D Niee to nie moze byc jogurt :P Ta gra MUSI byc dobra... Jest skazana na sukces i mysle ze taki odniesie.

A i jeszcze jedmo! Mike Lmasz takie pododbne logo do Dziadka, ze Was prawie pomylilem... Dziadek powroc do starego loga, tamte bylo takie "mroczne" i fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A i jeszcze jedmo! Mike Lmasz takie pododbne logo do Dziadka, ze Was prawie pomylilem... Dziadek powroc do starego loga, tamte bylo takie "mroczne" i fajne.
Hia hia ja też się pomyliłem :lol: Nie ty pierwszy moowisz mi, ze tamten avatar jest cool, ale dla mnie jakoś mało na nim widać. Z drugiej strony nie będę wdawał się w jakieś głupie wojny Intel Inside vs. Lame Inside i zmienię sobie logo na obrazek autorstwa mojego młodszego brata. :)

P.S. Ja też nie wierzę, że skiełbasią HL2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z amerykańskich serwisów zanalazłem pare miechów temu wypowiedź jednego z programistów ID. Facet powiedział, że najpierw stworzyli engine a potem zabrli się za to jak na wyglądać sama gra. Poza tym o Doomie III słychać od ponad 1,5 roku.

Natomiast o HL2 dowiedziałem się dopiero przy tegorocznych targach. Jedna z wypowiedzi w FAQ o HL2, mówi że twórcy tak długo pracowali nad enginem gry, aż ten spełniał wszystkie ich wymagania tak by mogli stworzyć dokładnie taką grę jaką chcieli. To jest chyba wymowne samo w sobie......

Przy okazji, kto z jadących na U2 zauważył cały komplet narzędzi do robienia modów? Poza tym jechanie na Epica za to jaki jest U2 jest trochę nie na miejscu. Oni jedynie dostarczyli engine, a Legend skaszanił resztę...

Engine jest przecież bardzo dobry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...