Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość Gordon_Freeman

HL 2 - Bez wątpienia to bedzie HIT. Wielki Hit, ale czy twórcy zachowają klimat z pierwszej części? W każdym razie ja już zbieram kasiorkę na orginała, pirata nie kupię, obiecałem sobie, zresztą Half-Life jest/będzie taką grą której nie można bezcześcić kupując u Zenka na Giełdzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Doom 3 ma byc gorszy od HL 2. W klasie mam kilku kolegow, ktorzy nie maj kompterow. Kiedys przynioslem do szkoly na informatyke HL a Doom (oczywiscie 1 i 2) byl juz zainstalowany. Namowilem wszystkich, zeby zagrali w HL. Po kilku minutach wszyscy powiedzieli (oczywiscie ci co nie maja kompow) co to za badziewna giera. Grajmy w Dooma! Po chwili zapytalem na co bardziej czekaja na Dooma 3 czy HL 2. Wszyscy powiedzieli ze na Dooma. I co tu wiecej gadac. Doom to król!

bo właśnie to byli 'bezkomputerowcy'. Oni przypuszczam chcieli sie wystrzelać, gdyby mieli kompy w domu i dłużej posiedzieli nad HL byłoby inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób pisze, że tyle pracują nad enginem DOOM'a 3 że bedzie musiał być [beeep]isty. Nie koniecznie! Już widać pierwze informacje, że twórców robota tak pochłonęła, że engine bedzie przestarzały i nie bedzie sie mógł równać z HL2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
wiele osób pisze, że tyle pracują nad enginem DOOM'a 3 że bedzie musiał być [beeep]isty. Nie koniecznie! Już widać pierwze informacje, że twórców robota tak pochłonęła, że engine bedzie przestarzały i nie bedzie sie mógł równać z HL2

Czasami jest tak, że jak twórcy za długo nad czymś ślęczą, chcąc aby wyszło jak najlepiej, efekt jest całkiem odwrotny :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
jeszcze niedawno wszyscy się trzęsli - DOMM III

a teraz - HL 2!

Bo zobaczyli trailera HL 2, na którym widać nie tylko powalającą grafikę (tak jak w DOOM3), ale też niespotykaną dotąd interakcję ze światem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scarab

No ciekawe co z tego wyjdzie :wink: Jedynka byla super... moja pierwsza kupiona gra na nowego kompa :) Gralem na zmiane z ojcem :) Cala ta gre przechodzilem kilka razy i nigdy nie wydawala mi sie nudna, chociarz wiedzialem juz co sie stanie w poszczegolnych momentach. Ta gra poprostu miala swoj klimat :D . Mam nadzieje ze HL 2 bedzie tak samo dobry i wszyscy, ktorzy tak jak ja, czekają na niego z niecierpliwoscia, nie będą po premierze zawiedzeni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Gdy ojciec gra w gry to ma to dwie strony:

zła:

zajmuje kompa

dobra:

łątwiej wymarudzić na update kompa

A ja tylko pomaże przzez jakieś jeszcze pewnie 10 lat że pogram sobie w najnowsze gry :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |RaveN|

U mnie w domciu nikt oprócz mnie nie dobiera się do kompa... :P

Co do tematu... Jeszcze 2 miechy temu nie wiedziałem nic o HL2... wszyscy w koło trąbili o Doomie 3... teraz po przeczytaniu 'zapowiedzi' w CDA większe nadzieje pokładam w HL... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żuber

Tez czekam dnia kiedy HL 2 wyjdzie. Jak wyjdzie to bede czekal az u mnie pojdzie. Bez upgrade'a kompa to nie ma nawet co myslec o HL 2. A nawet jak pojdzie to bez sensu jest grac na low detail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
A nawet jak pojdzie to bez sensu jest grac na low detail.

Tez cos... Ja w HL1 Gralem na p116 z 16 ramu:) I bylo fajnie! (teraz jest fajniej- 2000mhz, 256ramek:)) Ja do HL2 bede sie chyba modlil:) A DOOM3 moze sie pod stol schowac! I niech nie wylazi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...