Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

A mnie się wydajem, że to jeden wielki spisek. Ci z Valve specjalnie puścili plotkę o kradziezy żeby mieć pretekst do opóźnienia premiery.

Niestety jakkolwiek nazwać to co wyciakło z Valve jest w sieci i działa.

Początkowo myślałem że to ściema, aby usprawiedliwić opoznienie daty premiery, ale po zastanowieniu .... po co ? Przecież tworzenie gry trzymano w tajemnicy i można było trzymac jeszcze przez rok np. w razie potrzeby.

Szkoda ich pracy ale sami są sobie winni, ale jeszcze bardziej szkoda gry.

Mam jedynie nadzieję że poza obsuwem terminu wpłynie to tylko pozytywnie na jakość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moga nawet wydac HL2 na wakacje ,bo przez pospiech moga zrobic gre cienka i malo dopracowana,a mi sie jakos nie widzi sciaganie co tydzien nowego patcha do HL2 ,ktory poprawia to i to.

Święta racja. Częto lepiej poczekać na grę dłużej i otrzymać produkt wysokiej jakości niż co chwila ściągać patche. Dlatego czekamy...

Byle nie za długo, mam nadzieję, że ludzie z Valve nie wezmą przykładu z twórców Djuka, bo tak długo czekać to już nie sztuka (prawie bez sensu, ale tak ładnie się zrymowało...)

Mimo to HL2 już teraz zapowiada się na hit. Szkoda, bo u mnie hity nie chodzą... tylko leża i nie chcą za Chiny się uruchomić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Dla mnie Half-Life, to prawie, ze styl zycia ;) Moim zdaniem jest to NAJLEPSZA gra jaka KIEDYKOLWIEK wyszla na PC !!! Tylko sequel moze go przebic, a ten zapowiada sie po prostu cudnie ! Kase na gre juz mam, teraz oby tylko do premiery... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ok chodzi bez problemów, ale po pierwsze na jakich ustawieniach - rozdziałka, detale itp. ?

Po drugie mówicie że plansze są prawie puste - ergo nie ma na nich komp. przeciwników. Gdyby Ci byli FPS poszedł by w dóóóół jak diabli zapewne bo zwiększyło by sie zapotrzebowanie na moc procka. jak jest w UT2003? Bez botów FPS jak marzenie. Z Botami traci miejscami prawie 2/3 szybkosci.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ok chodzi bez problemów, ale po pierwsze na jakich ustawieniach - rozdziałka, detale itp. ?

Po drugie mówicie że plansze są prawie puste - ergo nie ma na nich komp. przeciwników. Gdyby Ci byli FPS poszedł by w dóóóół jak diabli zapewne bo zwiększyło by sie zapotrzebowanie na moc procka. jak jest w UT2003? Bez botów FPS jak marzenie. Z Botami traci miejscami prawie 2/3 szybkosci.

pozdro

Jest taka plansza devtest. Lata tam w h*j potworków i mam 30-45fps!

A co do konfigu---> Rozdziałka 1024X768, 32Bity, full Screen i w sterach mam ustawione Anizo 4. Z AA 4x i Anizo 4x już rwie dość mocno. Detali się nie ustawia. Chyba to jest coś takiego, że karta z obsługą dx9=High

Dx 8.1=Medium

Dx7 w dół=Low. Ale nie jestem pewien. Tak myśle, bo sie nie ustawia detali.

Drobne upomnienie: nie pisz dwoch postow pod rzad. Istnieje taka opcja jak "zmien".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta chodzi dlatego tak szybko bo wszystkie pliki ktore sa wykorzystywane przez gre nie sa spakowane (przez to zajmuje ok. 3,5GB i jest 36000 plikow). Procesor nie jest spowalniany przez to, ze trzeba np. tekstury rozpakowac czy dzwieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera boję się ze HL 2 będzie niewypałem :( A te wymagania co kolega podał powyżej aż mnie głowa od nich zabolała :(

Mnie rowniez :wink: Myslicie ze na moim Athlonie Xp+ 1800, 256 RAMu i GF4 MX 420 64 MB, to wszystko pojdzie taq plynnie?? Bo ja w to watpie.

Ale poza tym gre i taq kupie ale pewnie w pozniejszym terminie, jaq bedzie tansza, a ja bede mial lepsza grafike! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z tym Mx'em będzie cieniutko. Ale coraz bardziej zaczynam wątpić, że HL 2 będzie super mega hitem. Może ta Beta mnie zraziła, ale serio, już Alpha DooMa 3 była lepsza.Przynajmniej tekstury były :evil: . Aż mi sie coś robi, jak sobie pomyśle, że takie coś mieli wypuścić 30września :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera boję się ze HL 2 będzie niewypałem :( A te wymagania co kolega podał powyżej aż mnie głowa od nich zabolała :(

Mnie rowniez :wink: Myslicie ze na moim Athlonie Xp+ 1800, 256 RAMu i GF4 MX 420 64 MB, to wszystko pojdzie taq plynnie?? Bo ja w to watpie.

Ale poza tym gre i taq kupie ale pewnie w pozniejszym terminie, jaq bedzie tansza, a ja bede mial lepsza grafike! :roll:

No...gra ci powinna odpalic do menu :D a w grze nawet nie chce myslec masz tylko 256 mb ramu to dysk ci sie zfajczy bedziesz mial co najwyzej 3 fps. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj :lol: z takim sprzetem to hl2 nawet sie nie zainstaluje. pozatym na win3.11 przeciez nie dziala d9.0;-) Ciekawe jak bedzie z ta premiera?Bo najgorsze co moze sie stac to syndrom duke nuke for(never);-) Oby bym byl zlym prorokiem!

PS Ale dlugo mnie nie bylo. Ale pewnie i tak nikt nie zauwalzyl :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOP_SECRET

Hamstwo!!! Gra ma nazwe dobrą i ma oczekiwanie na drugą część a gry dobre lecz mało dostępne mają tak mały nakład że nic do nich nie dają jaką drugą część!!!!!! Ale co tam oczekiwania nastały a ja je powiększam!!

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamstwo!!! Gra ma nazwe dobrą i ma oczekiwanie na drugą część a gry dobre lecz mało dostępne mają tak mały nakład że nic do nich nie dają jaką drugą część!!!!!! Ale co tam oczekiwania nastały a ja je powiększam!!

8)

.....Nic nie zrozumiałem z tego posta. Może to ja mam coś z głową[możliwe :) ] O co ci właściwie chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie duuzo gier ktore zbliza sie na wyzyny na ktorych hula hl2 np: DeusEx2, Call Of Duty czy thiefIII. Ale zadna jej nie przebie!Chyba ze znowu jakis $@#Q^% zapierniczy kod hl2 to wtedy zobaczymy ja nie wczesniej jak troche po premierze slawnego ksiecia;-)Albo jeszcze pozniej. A do tego czasu caly kod bedzie znany wszystkim producentom i kazda gra bedzie wygladac jak hl2.... Hmmm.... Moze jednak lepiej sie stalo? Wyobrazcie sobie np. deusa z grafa i fizyka polzywego.... Full wypas;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HL to legenda, a HL2 to będzie legenda i hit do drugiej potęgi i tak po prostu bedzie! Doom III bedzie hitem, ale z pewności nie dorówna HL-owi! :)

o! KaWuHa is back :]

te wszystkie domysły, gdybania i przepowiadanie przyszłości nie ma chyba większego sensu nie uważacie ? ocenianie gry na podstawie trailerów (nawet tak wspaniałych jak te z HL2) czy wykradzionej (!!) bety (jakkolwiek by była paskudna) jest jak ocenianie produktu po opakowaniu, które zresztą widzieliśmy wyłącznie na nieostrym zdjęciu, w lustrzanym odbiciu, mając zapalenie spojówek :P.. zalecam powstrzymanie się nieco i cierpliwe czekanie na premiery zarówno HL2, jak i DeusEx2, ThiefIII oraz oczywiście Doom'a3. życie bywa na tyle przekorne, że możliwa jest sytuacja w której wszystkie powyższe tytuły okażą się totalnymi rozczarowaniami, a taki powiedzmy S.T.A.L.K.E.R. czy XIII okażą się mega miodnymi gierkami :P spoko już za kilka miesięcy wszystko się wyjaśni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że ostatnio tak o Doomie troszeczke cicho???

Ja uważam że ta gra pobije HL2... Autorzy siedzą cicho nie robią szumu tylko robią i testuje. Nie jak buraki z valve chwalą się aż ktoą zapie****** im kod nad którym pracowali 5 lat:)))) Frajerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...