Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Tak samo jak szata nie czyni człowieka tak samo grafa nie czyni z gry megagrywalnego hitu... :? Za przykład UT2003 - grafa niesamowita, a wielu sie nie podoba... mi akurat tak, ale zwolenników i przeciwników jest chyba po równo :P Filmiki nie oddają wrażeń z gry, to trzeba samemu zagrać i poczuć czy gra ma w sobie to coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje ze w tej grze nie chodzi o grafike (chociaz ta jest genialna i bije wszystko na glowe), ale o fizyke swiata gry i o fabule. Czy jest inna gra w ktorej mozna zabarykadowac drzwi stolem? Albo zrzucic komus na glowe kaloryfer?;-) Przeciez ta gra wymiecie wszystko co do tej pory stworzono. A doom3 bedzie siedzial pod stolem i kwiczal!!!!! ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

ktokolwiek z was widział HL2 gameplay video ???? chodzi mi o ten największy (chyba z 500 MB...) filmik dostępny w necie. dla mojego łącza jest on nieco za duży i w związku z tym chciałby usłyszeć jakieś opinie na jego temat (opis najciekawszych momentów też nie zawadzi :)). zwykłe reklamowe filmy nie pokazują jak rzeczywiście wygląda gra.. gameplay video daje na nią największy pogląd, więc...

kto kolwiek widział | ktolwiek wie ;) niech się odezwie :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dają na następnym DVD w cda??

Wiemy że HL 2 będzie miał świetną grafię i świetną fizykę i świetną musykę i będzie dłuugi i grywalność będzie powalająca i ta gra nie ma żadnych minusów!!! Ona jest skazana na zukces i koniec kropeczka.

A te filmiki na DVD to są takie urywki z gry, z perspektywy pierwszej osoby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dają na następnym DVD w cda??

Wiemy że HL 2 będzie miał świetną grafię i świetną fizykę i świetną musykę i będzie dłuugi i grywalność będzie powalająca i ta gra nie ma żadnych minusów!!! Ona jest skazana na zukces i koniec kropeczka.

A te filmiki na DVD to są takie urywki z gry, z perspektywy pierwszej osoby...

HL2 jest skazany na sukces juz od pierwszej zapowiedzi i widzialem ostanio taki jakis nowy filmik z gry, POWALA jest to jedyne madre okreslenie tego co widzialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... wiec naczytałem sie tutaj tylu różnych wypowiedzi... na temat HL2 i DooM III, moge napisac co ja jeszcze o tym wszystkim wiem.. Tak wiec widzialem i mam na dysku wszystkie dostępny filmy z Hl2, wraz z ponad 600megowym kolosem pokazujacym niesamowite scenki z gry, oraz działającą !!! Alphe Dooma III. Z moich obserwacji wynikaja takie oto wnioski:

Doom III ma naprawde nisamowity klimat. Grafika powala na kolana... i nie jest prawdą, że trzeba mniec naprawde super sprzęt. Moj komp Athlon 1.7+, 256MB DDR 333mhz, stara wysłuzona G-force 2 GTS 32MB, Płyta glowna N-force2... i Doom smiga calkiem calkiem... choc radze dokupic sobie troszku pamieci bo dysk skrobie niemiłosiernie...Warto zauwazyc, ze jest to wersja Alpha, i nie została przeprowadzona jeszcze optymalizacja kodu źrdłowego gry [co w bardzo dużym stopniu ją spowalnia]... przez co nawet najszybsze maszyny wymiękają... ale to się zmieni.

Co do Hl2... ogladnolem filmy... i prawde mowiac przez kolejne 3h nie molgem zamknąć gęby, ani przestać sie ślinić... gra... chyba nie straciła wiele z klimatu swojego poprzednika... ale całe otoczenie... możliwosć interakcji.. prawie niskończona liczba kombinacji.. daje wielkie możliwości do popisu dla graczy. Grafika... tutaj musze jednak oddać pole dla Dooma III... grafa jest słabsza.. ale wcale nie znaczy, że gorsza... nie było możliwości zrobienia superrealistycznej grafiki dla takiej gry jak Hl2, w której wyswietlane musza byc olbrzymie tereny, miasta, zabudowania, gdzie można !!!! jeździc pojazdami !!!!... ale Hl2 tak czy inaczej powala swoim rozmachem... kto tylko może, niech zobaczy na filmiki dostępne na sieci.. nie oddaja one w pełni tego co nas czeka.. ale pozwalaja na analize gry... i jej możliwości.

Nie chce sie ropisywac [hehehe] ale wg mnie... klimatycznie i graficznie Doom Bedzie lepszy, ale ogólna rywalizacje wygra HL2, bo ile razy mozna przejsc te same korytaze w taki sam sposob.. 2, 3 no moze 4 razy i gra znajdzie sie na polce.. a Hl2 wymiata... bo za kazdym razem mozemy zrobic cos inaczej... to bedzie cos niesamowitego... postacie sa zrobione superrealistycznie !!!, AI przeciwnikow.. powala.. naprawde!!juz nie moge sie doczekac !

PS. Filmy z Hl2 sa zarówno pokazywane widokiem "z oczu" bohatera jaki i zza placów.

[sorki za błędy]

YEAHHHHHH !!!!! God Bless Hl2 !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeeee HL2 górą :D

Nie ma co. Świetny post. Rozumiem, że uważasz, że HL2 będzie świetny, ale lepiej zachowaj to dla siebie, jeżeli potrafisz to wyrazić tylko w taki sposób. Ludzie, naprawdę nie wiecie, co to są ARGUMENTY? To słowo bardzo sie przydaje....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeeee HL2 górą :D

Nie ma co. Świetny post. Rozumiem, że uważasz, że HL2 będzie świetny, ale lepiej zachowaj to dla siebie, jeżeli potrafisz to wyrazić tylko w taki sposób. Ludzie, naprawdę nie wiecie, co to są ARGUMENTY? To słowo bardzo sie przydaje....

echhh chodzilo o to ze przychylam sie do argumentow z poprzedniego postu.... echhhh... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość locohamster
Ja też tak uważam. Lepiej później a lepsze. Muszę uzbierać kasę na orginała...ale jak koledzy będę mieli wcześniej niż ja to niewiem co zrobię....

Ja już nie musze zbierac ka$y na oryginała...

Wygrałem zaklad z newsman'em z www.counter-strike.pl - LorDarkiem o to że nie dadzą rady na 30 września. Więc z przesunięcie przemiery cieszy sie mój portfel :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
I kiedy ma być jakieś demko???
Wyjdzie na krótko przed premierą, żebyś mógł (no nie tylko ty :wink: ) zobaczyć jak gra zasuwa na twojej wypasionej konfiguracji/czy w ogole to będzie grywalne na twoim złomie 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, co tu dużo mówić, Hit hitów nad hitami. Jak to ktos kiedyś powiedział: SCHAB(Super Cool Hiper Alleluja Bombastic). Mam pytko małe, a mianowicie zna ktoś link skąd można ściągnąć trailera i nie trzeba czekać w kolejce?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak uważam. Lepiej później a lepsze. Muszę uzbierać kasę na orginała...ale jak koledzy będę mieli wcześniej niż ja to niewiem co zrobię....

Ja już nie musze zbierac ka$y na oryginała...

Wygrałem zaklad z newsman'em z www.counter-strike.pl - LorDarkiem o to że nie dadzą rady na 30 września. Więc z przesunięcie przemiery cieszy sie mój portfel :twisted:

LorDark sie zalozyl, ze dadza HL2 30 wrzesnia? Ja ci krece, ale lol :). A o ile sie zalozyliscie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze. Nie dobrze.

Kod HL2 został skradziony. :/

Są dwa powody żeby opublikować taką informację:

1) Kod gry rzeczywiście został skradziony.

2) To bajka wymyślona przez producentów żeby przedłużyć czas do premiery.

ad1) Jeżeli kod gry rzeczywiście został skradziony to Value ma poważne problemy. I na pewno wpłynie to na datę wydania ostatecznego produktu. A może nawet spowoduje zawieszenie projektu. Z drugiej strony: co złodziej mugł by zrobić z takimi danymi. Jeżeli kod jest rzeczywiście tak zawansowany jak się mówi to nie ma on żadnych szans na wykożystanie chciaż kawałka z niego. Więc po co złodziejowi takie dane(i dodatkowe kłopoty).

ad2) To jest bajeczka na dobranoc dla konkurencji żeby mogli spokojnie spać. Albo Niestety taka informacja może mieć głębsze znaczenie. Projekt może zostać wkrutce zawieszony(z naturalnych przyczyn, np: brak funduszy). Wiadomo że prace na grą trwają już bardzo długo a fundusze jakie zostały pochłonięte przez projekt są ogromne. W takim wypadku Value nie może podać prawdziwych informacji. A poza tym jaki programista trzyma tak cenny kod źrudłowy na komputerze podłączonym do internetu.

Osobiśce uważam że jest to powód nr. 2. I módlcie się że bym nie wykrakał.

P.S. Przypomnijcie sobie historię Duke Nukem Forever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że ta historia z kodem jest wielką ściemą :roll: nie wierzę, żeby valve miało kłopoty finansowe - każdy da im dowolnej wielkości kredyt, bo przecież wiadomo, że HL2 zwróci każdego dolara jaki został na niego wydany dziesięciokrotnie :) nie sądzę też żeby programiści byli na tyle niedoświadczeni i nieprzewidujący, aby dać cień szansy złodziejowi na zachylenie kodu. pozostaje tylko 1 możliwość - valve robi jak najwięcej szumu wokół HL2 na wszelkie możliwe sposoby. tylko dlaczego posuwa się aż tak daleko ?! źle robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzież kodu oficjalnie potwierdzona przez Valve! :( Firma prosi o wszelkie informacje mogace pomóc w złapaniu odpowiedzialnej za to osoby. Co oznacza ta kradzież? "Otóż - bardzo łatwo każdy na własnym komputerze będzie tworzył modyfikacje i być może rywale nie będą nawet o tym wiedzieli. Większa siła broni - nic prostszego. Latanie? Nie ma sprawy. Daje to ogromny popis koderom, a także innym firmom, które będą mogły podpatrzeć odpowiednie linijki kodu w celu dodanie nowych efektów do swoich produktów za zupełną darmochę. Do tego jasne jest jedno - głównym poszkodowanym i stratnym pozostanie Valve. Kasa włożona w pracę nad ulepszaniem kodu poszła na marne." (cytat z serwisu fpp.pl) :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzież kodu oficjalnie potwierdzona przez Valve! :( Firma prosi o wszelkie informacje mogace pomóc w złapaniu odpowiedzialnej za to osoby. Co oznacza ta kradzież? "Otóż - bardzo łatwo każdy na własnym komputerze będzie tworzył modyfikacje i być może rywale nie będą nawet o tym wiedzieli. Większa siła broni - nic prostszego. Latanie? Nie ma sprawy. Daje to ogromny popis koderom, a także innym firmom, które będą mogły podpatrzeć odpowiednie linijki kodu w celu dodanie nowych efektów do swoich produktów za zupełną darmochę. Do tego jasne jest jedno - głównym poszkodowanym i stratnym pozostanie Valve. Kasa włożona w pracę nad ulepszaniem kodu poszła na marne." (cytat z serwisu fpp.pl) :(

:shock: jeezu ! to pewne na 100% ?? jeśli tak... :evil: nieeeeeeeeeee :[ 5 lat pracy valve na marne ??!! jak można byc takim sk***** jak ten złodziej ??!! killim !! no to premiera znowu się kopnie o parę miechów :/ jeeezu ! co za ludzie !

:evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to nie ukradziono całego kodu, tylko pewną część. Miejmy nadzieję, że jakąś mało ważną. Bo nie mogę sobie wyobrazić, żeby tacy programiści, jakich ma Valve efekt swojej ciężkiej pięcioletniej pracy wystawiali na ryzyko wykradzenia. Sam mam nadzieję, że przecieknięty fragment nie jest jakoś szczególnie ważny (choć podobno już niektórym udało się odtworyć menu główne HL2 i parę innych rzeczy).

Ciekawe, czy teraz wszystkie firmy mogąc sobie podpatrzyc kod będą wykorzystywały rozwiązania programistów Valve bez żadnych skrupułów, czy też są jeszcze jakieś uczciwe, które nie skorzystają z takiej ukazji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...