Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Radyan nie kazdy ma ot tak 350 zl. bo chyba nie bedziemy kupowac u pana pirata. Prezes Valve powiedzial ze kazdego dolara zarobionego na HL 1 wlozyli w rozwoj HL 2 to teraz bije sie w piers i zauje ze ja sam nie przyczynilem sie do rozwoju HL 2 ( HL 1 dostalem od brata w prezencie, ale to i tak lepiej niz wersja piracka ).

Widzialem pokaz HL 2 ( ten z targow ) i musze przyznac ze to bedzie przelom dla gier FPS taki sam jakim 7 lat temu byl Quake. Calkowicie nowe podejscie do sprawy, a mianowicie wprowadzenie fizyki wszystkich obiektow. Ponadto fotorealistyczna ( wcale nie przesadzam ) grafika, mozliwosc swobodnego dubbingowania postaci - mimika twarzy nie jest zaprogramowana tylko wyliczana, a ruchy ust sa odpowiednie do wysokosci dzwiekow.

Valve daja nam nowa jakosc gier FPS. Dodatkowo zostanie wydany kod dla spolecznosci do tworzenia modow, ktorych beda powstawac cale masy. Jezeli nawet sama gra okaze sie taka-sobie to wlasnie bedzie zyla wiecznie dzieki silnikowi i modom.

Jezeli mialbym obstawiac pierwsza piatke gier FPS w tym roku wo wygladala by ona tak:

1. Half Life 2

2. Doom 3

3. Halo PC

4. Chrome

5. UT 2003

Co do wymagan, to na pokazie, ktos walna taki fajny tekst, ktory wywolal wybuch smiechu, bylo to cos mniej-wiecej takiego:

- Ej czy to pojdzie na moim 486 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Wy ja tez nie moge sie doczekac tej gry...I tak mi nie pojdzie, ale od czego sa koledzy? :mrgreen: Albo kawiarenki? :mrgreen: (ta buzka mnie rozwala)

Można też zainwestować w Xboxa i nie martwić się o jakieś tam wymagania:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Radyan nie kazdy ma ot tak 350 zl. bo chyba nie bedziemy kupowac u pana pirata

Dobrze o tym wiem, ironia nie była wyczuwalna?

Hm, muszę trochę nad tym popracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kruca bomba! :D Do stu tysiecy kurczakow! :D Ile to kosztuje? 350 zl?

To zależy o co pytasz, o konsolke czy o gre?;)

O konsole! I powiedz ile tez kosztuje gra.

Odnośnie konsoli - zajrzyj na jakiś serwis aukcyjny, ceny od 750-1100

Co do gry - jest jeszcze w fazie produkcji (chyba)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

milo by bylo w pazdzierniku sa moje urodziny bym mial mily prezent choc na gwiazdke bylo by lepjej jednak wiencej czasu na apgrejdowanie sprzetu przecie tyle kasy na sprzet do hl2 tak szybko sie nie uzbiera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Tez mam urodziny w Pazdzierniku :) HL2 kupie jak tylko wyjdzie, ale po to, zeby popatrzec na plyty :) Co do sprzetu... jest zle, nawet bardzo - o odpaleniu HL2 moge pomarzyc :)

Gra poczeka az nie bede mial porzadnego sprzetu ](*,)

Hmm... kupowac gre, ktora nie ruszy na posiadanym sprzecie... idiotyzm ? Nie, fanatyzm :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Ja pierwszą grę kupiłem zanim w ogóle miałem komputer :D

P.S. W CDA pisali, że HL2 pójdzie na 700MHz i TNT2. Nie mów, że masz słabszy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kruca bomba! :D Do stu tysiecy kurczakow! :D Ile to kosztuje? 350 zl?

To zależy o co pytasz, o konsolke czy o gre?;)

O konsole! I powiedz ile tez kosztuje gra.

Odnośnie konsoli - zajrzyj na jakiś serwis aukcyjny, ceny od 750-1100

Co do gry - jest jeszcze w fazie produkcji (chyba)...

ja tam bym już wolał PS 2 :lol:

MODERATOR ARNIE:

Bero, nie pisz dwoch postow jeden pod drugim. Jak ci nie wygodnie te wszystkie quoty pisac w jednym poscie naraz, to mozesz najpierw napisac, potem zedytowac i dopisac druga czesc. Zrobilem to za ciebie :)

------------------------------------------------------------------------------------

A ja mama dylemat: Kupić GTA: VC, Gothic II czy czekać na Half'a 2? Chyba poczekam na Half'a...

xz tego co wiem GTA: VC nie jest dystrybutowane w Polsce :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan nie kazdy ma ot tak 350 zl. bo chyba nie bedziemy kupowac u pana pirata. Prezes Valve powiedzial ze kazdego dolara zarobionego na HL 1 wlozyli w rozwoj HL 2 to teraz bije sie w piers i zauje ze ja sam nie przyczynilem sie do rozwoju HL 2 ( HL 1 dostalem od brata w prezencie, ale to i tak lepiej niz wersja piracka ).

A ja sie ciesze, bo sie przyczynilem :). Moze to dzieki mojej kasie zrobili taka super grafe? :mrgreen:

Valve daja nam nowa jakosc gier FPS. Dodatkowo zostanie wydany kod dla spolecznosci do tworzenia modow, ktorych beda powstawac cale masy. Jezeli nawet sama gra okaze sie taka-sobie to wlasnie bedzie zyla wiecznie dzieki silnikowi i modom.

Tak jak HL1, tyle ze jedynka sama w sobie byla wspaniala :).

Jezeli mialbym obstawiac pierwsza piatke gier FPS w tym roku wo wygladala by ona tak:

1. Half Life 2

2. Doom 3

3. Halo PC

4. Chrome

5. UT 2003

Co do UT 2003 to nie za bardzo sie zgadzam, reszta jednak jest bardzo dobra.

Co do wymagan, to na pokazie, ktos walna taki fajny tekst, ktory wywolal wybuch smiechu, bylo to cos mniej-wiecej takiego:

- Ej czy to pojdzie na moim 486 :D

Jak dobrze podkreci :P. BTW: a da sie odpalic na 386? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andyopo

Przeżyłem szok .... :D jak zobaczyłem ruchy twarzy postaci ... przecież to ... to ... piękne. Kolejny wielki szok (większy chyba) jak zobaczyłem 4 filmik przedstawiający walki w mieście ... ta interakcja świata ... przedmiotów - pozostaje mi wierzyć że tak będzie wyglądała prawdziwa gra a nie ... tylko filmiki :D.

To co zobaczyłem zmieniło mój stosunek do DOOMa 3 ale, mimo to wierze że te tytuły stoczą piękną walke o pierwsze miejsce a największym zwyciescą będzie ... gracz :D.

A co do wymaganań to ... trz komputer "zupgrejdować"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...