Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

To się cieszcie ze wam wogule pojdzie, a jeśli sie nie bedzie ciął to juz naprawdę sie cieszcie.

PS. Ja mam w planach kupno R9500 lub R9500Pro, czy między nimi jest duza roznica w wydajnosci i cenie!!!!!!!!!!

Z radków 9500 Pro to bardzo dobra firma acz mało znana to FIC - tą karte z tej firmy można niesamowicie podkręcić - testy znajdziesz na tej stronie - www.frazpc.pl - ale zdaje mi sie że jush w tej chwili tejze karty nigdzie nie kupisz :?

pozdrawiam

To jest post nie na temat, jesli chcecie rozmawiac o kartach graficznych prosze przeniesc sie do dzialu Sprzet.

Nastepnym razem w miare mozliwosci nie pisz jednego posta pod drugim w tak malych odstepach czasu, to zawsze mozna zmiescic w jednej odpowiedzi.- Ama

Sorki, pierwszy raz mi sie zdrzyło tak napisać dwa posty (powodów nie bede tłumaczył, ale nei zrobiłem tego na umyślnie) i akurat dostałem upomnienie psiakrew... swoją drogą to ludzi którzy piszą posty jeden za drugim i to jednozdaniowe jakoś nie widze zebyście upominali :-/ a od groma jest takich...

A właśnie że upominamy. Może po prostu widzisz je wcześniej niż my, ale ja nigdy nie zostawiam dwóch postów jednej osoby napisanych w krótkim czasie. I wcale nie twierdzę żeby było ich "od groma" - SolariS

A żeby nie było że znowu offtopic to tak dla pewnosci dam linka do filmików - moze znajdziecie takiego co nie widzieliści

http://www.pcgamemods.com/3/

pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tej pory zamiast ogladac filmy, ogladam trailery hl2:P. i im dluzej to robie tym wiecej dostrzegam niedociagniec, ale i tak hl2 wgniecie konkurencje! panowie od d3 juz sie boja- opuxnili premiere:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki zrobily na mnie OGROMNE wrazenie. Jezeli gra utrzyma klimat jedynki to to bedzie hoho a nawet lepiej. Szykuje sie goracy listopad

NO wrecz palacy sie listopad, i napewno HL 2 wypali w 100%, i w CDA bedzie napewno 10/10, bo jak taka gra robiona od 5 lat, solidnie, dokładnie ma nie wypalic no i ciekawe jak bedzie wygladał multi, musi byc taki jak w HL. Jesli tak bedzie to znow bedziemy swiadkami SWIATOWEGO hitu!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HL2 to bedzie HIT! taka grafa :shock: . gdy to zobaczyłem nie mogłem przejść obok tego obojętnie MUSZE TO MIEĆ! tylko czy mi pójdzie na: Athlon 1,7+ Ge4ce 2 mx 64 Mb , pamięć 256 ddr ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HL2 to bedzie HIT! taka grafa :shock: . gdy to zobaczyłem nie mogłem przejść obok tego obojętnie MUSZE TO MIEĆ! tylko czy mi pójdzie na: Athlon 1,7+ Ge4ce 2 mx 64 Mb , pamięć 256 ddr ?

Pojsc napewno pojdzie, ale jak bedzie chodzic na takim zestawieniu ta ja nie wiem, i wytrysków bajerów graficznych sie raczej nie spodziewaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HL2 to bedzie HIT! taka grafa :shock: . gdy to zobaczyłem nie mogłem przejść obok tego obojętnie MUSZE TO MIEĆ! tylko czy mi pójdzie na: Athlon 1,7+ Ge4ce 2 mx 64 Mb , pamięć 256 ddr ?

Heh, pójść pójdzie. Procek jest w miare dobry - tylko sprzydałoby sie go wesprzeć jaką grafiką pokroju Radeon9600Pro (lepsza 9500Pro ale ciężko dostać) i najlepiej + 512 Ramu - to 256 to jest na taką grę malutko a "jedynych" dodatkowych 256 nie opłaca sie kupować.

Ktoś sie tu pytał kto jest dystrybutorem hl2? No to jest nim Play-it - planują wydać grę za 129zł (w porównaniu ile chcieli niektórzy za Unreal2 albo ut2003 to cena jest w porządku) - nie wiadomo co z PL wersją językową ale znając Play-it zrobią polonizację kinową - czyli spolszczą jedynie texty.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwiazdkę pewnie portfel trochę utyje, to będzie gra Half-Life 2 :]

poczemu na gwiazdę aż ?! czyżby dopiero wtedy gordon miał dojechać do naszego pięknego kraju ? :x

nie dobrze nie dobrze... :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Nieważne kiedy dojedzie, będę go mógł zaprosic do domu nie wcześniej jak po świętach.

hehee - po świętach=sylwester :P no no, dziadek - tylko za bardzo nie częstuj gordona polskimi specjałami, bo kto wtedy uratuje świat przed inwazją obcych ?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po screnach jakie widziałem to zapowiada sie miodzio oczywiscie grafa miodzio a co z grą to neiwiem ale jeśli jedno jest dobre to drugie spieprzą niestety juz tak jest no chyba ze troche pomyślą i posiedzą dłuzej nadtym ale jeśli grafa i gra bedzie super to to będzie hiciorrrr!! 8)8)8)8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kiedy dojedzie, będę go mógł zaprosic do domu nie wcześniej jak po świętach.

hehee - po świętach=sylwester :P no no, dziadek - tylko za bardzo nie częstuj gordona polskimi specjałami, bo kto wtedy uratuje świat przed inwazją obcych ?? ;)

Wyobrażacie sobie np. pijanego aliena??? Takiego "dziwnego", który chodzi zygzakiem i demoluje wszystko...Ale tak naserio to ta gra będzie przełomem, początkiem nowej ery... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kiedy dojedzie' date=' będę go mógł zaprosic do domu nie wcześniej jak po świętach.[/quote']

Wyobrażacie sobie np. pijanego aliena??? Takiego "dziwnego", który chodzi zygzakiem i demoluje wszystko...Ale tak naserio to ta gra będzie przełomem, początkiem nowej ery... :twisted:

Albo totalnym badziewiem z odlotową grafiką i beznadziejną grywalnością... nie oceniajcie gry po filmikach. Dopóki nie zagram nie powiem nic pochlebnego o hl2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 jest robiony od 5 lat więc na pewno nie jest kiepski. Grafa to tylko początek, do tego świetna fabuła i masa grywalności. i jeszcze te wspaniałe pułapki które widać w trailerze Trap city. miodzio! :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...