Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

hmm, ja także słyszałem o tej aferze... ale szczerze powiedziawszy wątpię czy ktoś nie skorzysta z okazji i nie podpatrzy tego wykradzionego kawałka kodu. Tak to już jest, że coraz mniej mamy uczciwych twórców :?

qrcze, pomyśleć że wg. wcześniejszych zapowiedzi już 30 września mogliśmy w HL2 pogrywać... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Gdy mi kuzaj powiedzial HL 2 w listopadzie to mi sie do szkoly chodzic odechcialo bo myslalem ze we wrzesniu jakis promyk nadziei zaswieci a teraz?? Szkoda gadac mam nadzieje ze tworcy gry nie skopia go i oddadza go w listopadzie, to przeciez to tylko krok do przerwy swiatecznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja słyszałem, że HL2 wyjdzie właśnie na święta... No ale przecież twórcy po prostu nie chcą nam oddać do rąk jakiegoś badziewia, więc dopracowują tą grę jak tylko się da. A to musi trochę potrwać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu wciskają kit że wyjdzie wcześniej choć wiedzą że nie dadzą rady?? No, ale nie ma co się żołądkować bo cobyśmy się nie nabluzgali na tym forum to i tak nie przyspieszy to premiery HL2 ani o sekunde :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem,ze podobno oprócz kodu została wykradziona cała gra!, którą można sciagnac z internetu. mam nadzieje ze to jest tylko kit wciskany naiwnym ludziom i Half- life 2 mimo opużnienia zostanie wydany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem na necie HL2 BETA to sciogniecia (i to jest beta(1,4GB po rozpakowaniu 3,5GB)i sadzac po komentarzach tych ktorzy scoiogneli) a na programaach p2p jest TechDemo wiec sam juz niewiem co o tym myslec... ja jestem twardy i niesciogne... czekam do grudnia.. i mam nadzieje ze wydadza w grudniu bo jak nie to grrrr spale zywcem.... naszczescie jest X-COM aftermatch wiec mam granie zapewnione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cda, looknąłem na ostatnia stronę żeby zobaczyć co fajnego, a tam hl2!! Już chciałem kupować, ale zobaczyłem cenę. Od dziś zbieram na Half-Life'a!

No ja tez to zuważyłem ale się zdziwilem bo kolega mi powiedział że premiera jest w kwietniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
czekam do grudnia.. i mam nadzieje ze wydadza w grudniu bo jak nie to grrrr spale zywcem....
Szkoda mi ciebie, bo premierę przełożyli na kwiecień 2004. Tylko nie podpalaj się w mieszkaniu, bo spowodujesz pożar :!: Najlepiej zrób to gdzieś na betonie (np. parking)

P.S. Wykradziono (?) całą grę, która jest ukończona w 30%. Premiera została odłożona, aby dorobić pozostałe 70% tego Half-Life'a 2. Niestety całe to trabienie o premierze we wrześniu 2003 miało tylko robić reklamę firmie i grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sieci jest wersja Alpha Half-Life 2!!!!!!

Zrobiona przez hakerów którzy wykradli kod i grę!!!!

Ale fujery z tych gości z Valve:P

Trzymać takie cenne informacje na kompie podpiętym do sieci!!!!

Jak to było tyle warte to taki komp powinien być strzeżony przez 24 godziny na dobę przez armię ochroniarzy!!!!

Vavle is...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak prawdziwa jest wiadomosc ze ta 1/3 gry, ktorą wykradziono jest wszystkim co do tej pory zrobili panowie z Valve a do tego większość rzeczy wogole nie jest dorobiona. Mam nadzieję ze to mimo wszystko jest prawdą bo krążyły już pogłoski, ze HL 2 nie zostanie wydany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są pogłoski!!!! Alpha działa i nawet ukazał się do niej patch. NIestety beta przynajmnie dlamnie jest nie osiągalna narazie...

:shock: sugerujesz, że masz alphę ? jeśli tak - podziel się wrażeniami z tymi, dla których nawet 500 megowy filmik z HL2 jest pozazasięgiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jaka alfa? Jest tylko ta jedna 30% "beta"

Snow: "Zrobiona przez hakerów którzy wykradli kod i grę!!!!"

>>> Zastanów sie nad tym jeszcze raz - jeśli dalej bedziesz przy tym obstawał to zastanawiaj się dalej. :P

Ja osobiscie w bete nie grałem... ale kumpel z neta mówił że gra na trailerach jest "przekolorowana" :) i grafa wcale nie jest taka fajna. Mniej więcej wiem co mial na myśli. Jeśli pogłoski o premierze w kwietniu okażą się prawdziwe to załatwiam se bete - nie bedzie warto czekać na fulla. A z tym 30 września to rzeczywiście... oj stracili w moich oczach panowie producenci czy dystrybutorzy - nie wiem kto jest odpowiedzialny za podawanie daty premiery :P

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

A pamiętacie głośny benchmark kart graficznych w HL2, gdzie geforcy FX były wręcz miażdżone przez Radeony?

Teraz ludzie odpalają betę na swoich FX-ach i śmiga im że hej :lol: Nie dosć, że Valve ścemniało z premierą, to jeszcze dało się przekupić ATI, aby ogłosić wyniki sfingowanego banchmarka. Oj, podpadli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos podrzucic linka, gdzie pisali o tej alfie?? bo staram sie byc na biezaco, ale o tym nie slyszalem, jedynie o becie :roll: . Napewno slyszeliscie o liscie tego hakera, ktory to wyjawil te "sekrety" Valve, na koncu swego tekstu napisal ze jezeli firma dalej bedzie nas oszukiwac, to udostepni wszystko co skradl, no i ja jestem ciekaw, z czym on sie tam jeszcze czai :) . O samej grze: filimki sie prezentowaly, calkiem, calkiem ;) , tego 500mb nie chcialo mi sie sciagac, ogladalem tylko te z CDA :lol: tylko kurde jak ten Gordon pozbywal sie tych gosci w Town Trap, to nie bylo widac, czy sa bledy w kolizji obiektow czy nie, powinni o to zadbac :!: W tej chwili sie zastanawiam czy sciagac ta bete, zrodelek sporo, ale jakos tak, jezeli to ma dzialac jak DooM3 Alfa, to ja podziekuje i postoje :wink: . Co do DooM'a3, to widac ze niektorzy wrecz nie chca go np:( sorry jesli cos zmienilem :P ) "niech sie schowa pod stol i nie wychodzi" :roll: nie powiedzialbym... Obydwie pozycje zaluguja na uwage, nie wiadomo ktora z nich jest lepsza( no chyba ze mamy na forum jasnowidza), dopki nie opjawai sie wersje FINAL/GOLD, a nie ze 'ja tam gralem w alfe dum'a i wymiata/porazka' :P Mam zamiar obydwa te tytuly kupic w wersji legalnej, czyli ze sklepu, tak wlasciwie to pojawia sie jak beda, jedank ja ciagle i nieprzerwanie czekam na.QUAKE'a 4.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydajem, że to jeden wielki spisek. Ci z Valve specjalnie puścili plotkę o kradziezy żeby mieć pretekst do opóźnienia premiery. A z tym, że można to ściągnąć z netu to ja troszkę newierze :-k

:arrow:Valve specjalnie dało taki plik co zajmuje te 1,coś GB, a i tak w połowie ściągania się coś chrzani.

:arrow: czy ktoś prubował to ściągać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Snow131, to pytanie do mnie :?: jezeli tak, to chyba na tym forum nie mozna podawac linkow do pirackiego softu

@FirE, lepiej uwierz :wink: , najlepiej sciaganc ten plik eMulem, a wazy on dokladnie 1.39GB, nie pamietam ile po rozpakowaniu, dzisiaj jak patrzylem to zrodel bylo ponad 900... i raczej nic Ci sie nie zchrzani, chyba ze prad wylancza, co do prob to jedank mam zamiar to w niedlugim czsie sciaganc, przy tylu zrodlach, sciaganie sie szybciej niz Alfa DooM'a 3 8)

@Radyan, skoro gre ukonczyli w 30%, to i tak musieliby cos wymyslec na przelozenie premiery, ten haker im pomogl i nas uswiadomil ze Valve leci z nami w kulki, no chybga ze sami go wynajeli :P

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...