Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Nie umywa?NIE UMYWA?Niech ktos temu panu podziekuje bo ja wlasnie spadlem z krzesla;-) /joke Tak na powaznie: grafika w hl2 jest powalajaca i realistyczna, ta w "dumie" wg. mnie ma tylko pokazac najnowsze efekty i tylko tym moze sie pochwalic. Teraz wszystko zalezy od fabuly. Bo jak dum bedzie tylko shooterem to ja mu podziekuje i bede sie uczyl fizyki, zamiast na wykladach, to w hl2;-) A unreal3 to wyjdzie kiedy, bo nie wiem? :-) HL2 rules!A tak na marginesie: Jakie macie teorie dot. kradziezy kodu?Bo mi sie wydaje ze ta z upozorowaniem jest dosyc prawdopodobna..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazul, grafika w HL2 może jest realistyczna itp.itd, ale nie ma takich efektów jak w DooMie 3! A z resztą nie widzieliśmy jeszcze map "odkrytych" DooMa 3, a zamknięte Half-Life'a 2 widzieliśmy, i MOIM zdaniem grafika wewnątrz wypada gorzej niż w DooMie3. DooM ma te wszystkie bump-mappingi, a jeśli grałes może w Alphe DooMa 3, to może widziałes, jak wyglądają cienie, kiedy lampa sie kołysze?? To są efekty. Ale, z resztą po co my sie kłucimy, obie gry mają swoje plusy(minusów nie zauważyłem :D ) i miejmy nadzieje, że sie będziemy zagrywali w te gry całymi dniami i sikali po gaciach ze strachu w nocy(DooM 3). Mam nadzieje, że w końcu szczęście się do nas, graczy uśmiechnie i już nie będzie żadnych przecieków, ścieków i wycieków...

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

Popieram Wojtka. Uważam, że Doom 3 będzie "ładniejszy". O Half-Lifie jest głośno dzięki tej kradzieży itd. A o Doomie 3 cisza. Programiści tylko dorabiają szczegóły i udoskonalają to cudo. Mimo to uważam że anin jedna z tych gier nie dostanie 10 w CDA. Tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja na pewno nie bede gral w dooma3 bo nie lubie gier- horrorow. Za abrdzo sie boje :oops: /joke W Undyinga chwile pogralem ale niestesty byl za straszny...Ten wisielec na samym poczatku zrobil swoje. Wole flmy horrory;-) Jest tez taka opcja ze teraz ci od d3 siedza cicho bo wprowadzaja kawalki kodu hl2 do swojego "cacka" :-) Okrutny zart, wiem;-) A tak na marginesie to ile osob ma sprzet na ktorym te wszystkie bumpy i cala resta objawia sie w calej krasie?Bo bez tego ta gra moze byc kiepska;( A widziales moze ten film z hl2 dot. oswietlenia?Jest na najnowszym DVDAction;-) Moze jakies komentarze dot. ksztaltu tego potworka?Bo mi sie dziwnie skojarzyl;-)heheehe

PS. Glosno o hl2 to sie zrobilo po targach. To byly te na ktorych przycichlo o doomie;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym która gra ma lepszą grafe to bym sie nie kłóócił. Kwestia wg mnie gustu - przypomina mi to troche sytuacje z UT i Q3 - niby w obydwu grach piękna (za swoich czasów...), a fani jednej gry mówią że w tej drugiej jest beznadziejna (grafa) :P

Mi sie tam podoba i z D3 i z HL2. Każda specyficzna i piękna.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uQuad ma rację. To kwestia gustu. Mi bardziej pasi grafika w DooMie 3, a np. Arnie czy blazul preferują Halfa2.

Blazul, nie ma co sie martwić o wymagania. Jeśli masz co najmniej Athlona 1700+, 512RAM i coś w okolicach GF3, lub wyżej, myśle, że spoko pograsz na 800x600 i pomieszanymi detalami(high/medium). Tak straszyli wymaganiami HL2, i po wycieku okazało sie, że gra jest grywalna na GF2MX.(na forum tweak.pl koleś grał). Niby, że na FX'sie 5200 miało chodzić 11-13fps, a ja na gorszym R9000(bez pro) spokojnie grałem w 1280 nawet. Od czasu do czasu przycieło, ale ogólnie ponad 25fps, czyli fyll płynnie. To samo myśle, że będzie z D3. Tak straszą, ale będzie można spokojnie pograć na średniawym sprzęcie. Dlatego, (chyba) czekają z DooMem szlifując go, i jednocześnie dają czas na upgrade kompa :)/

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chya nie masz racji Qbuś...

Dlatego też napisałem, że to dla zwolenników teorii spiskowej 8) Poza tym nigdy nie mów nigdy :wink:

No, a wymagania mnie oczywiście zabiją. W domu to sobie nie pogram, ale kumpel, z którym mieszkam w Poznaniu ma całkiem niezły kompik i tam sobie popykam :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym która gra ma lepszą grafe to bym sie nie kłóócił. Kwestia wg mnie gustu - przypomina mi to troche sytuacje z UT i Q3 - niby w obydwu grach piękna (za swoich czasów...), a fani jednej gry mówią że w tej drugiej jest beznadziejna (grafa) :P

Mi sie tam podoba i z D3 i z HL2. Każda specyficzna i piękna.

pozdro

za swoich czasow???? Grafika Q3 do dzis wywiera na mnie spore wrazenie. Chodzi mi glownie o wnetrza, bo modele postaci jakos nie za bardzo. Ale te mapki w zamknietych przestrzeniach sa jak dla mnie bardzo ladne. Jednak i tak najbardziej klimatyczne i co najmniej ladne byly wnetrza GLQuake'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym która gra ma lepszą grafe to bym sie nie kłóócił. Kwestia wg mnie gustu - przypomina mi to troche sytuacje z UT i Q3 - niby w obydwu grach piękna (za swoich czasów...), a fani jednej gry mówią że w tej drugiej jest beznadziejna (grafa) :P

Mi sie tam podoba i z D3 i z HL2. Każda specyficzna i piękna.

pozdro

za swoich czasow???? Grafika Q3 do dzis wywiera na mnie spore wrazenie. Chodzi mi glownie o wnetrza, bo modele postaci jakos nie za bardzo. Ale te mapki w zamknietych przestrzeniach sa jak dla mnie bardzo ladne. Jednak i tak najbardziej klimatyczne i co najmniej ladne byly wnetrza GLQuake'a

Znaczy sie chodziło mi o to że jak wyszły to było podobnie jak teraz z D3 i HL2 - wielka wojna która lepsza. Dziś też trzyma poziom ale musisz przyznać że nieco ustępują nowszym produktom.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Wojtka. Uważam, że Doom 3 będzie "ładniejszy". O Half-Lifie jest głośno dzięki tej kradzieży itd. A o Doomie 3 cisza. Programiści tylko dorabiają szczegóły i udoskonalają to cudo. Mimo to uważam że anin jedna z tych gier nie dostanie 10 w CDA. Tak mi się wydaje.
To Ci sie zle wydaje :D . Moge sie zalozyc ze hl dostanie 10, jestem wrecz pewien, a co do grafy to dopiero sie okaze jak obie wyjda. Zobaczymy, ja jestem jednak za hl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

A ja za bardzo nie wierzę w tę kradzież, to znaczy przesunięcie premiery z jej powodu. Bez przerwy na świecie powstają wielkie gry (Quaki, Unreale, Warcrafty itd.) i jakoś porgramiści nie dają się okraść. Dlaczego Valve, tworząc HL2, miałoby być tak mało ostrożne przy przechowywaniu danych? Ja skłaniam się ku hipotezie z czarnej ramki na stronie 117 nr 93 CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
a ja wierze bo w prawie wszystkich polskich wrrezach jestjuż do sciągnięcia :? .
Według tej hipotezy do ściągnięcia jest fałszywka podstawiona hakerom przez Valve. CDA nie czytasz :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
a możliwe,chociarz komu by sie chciało robić 1200mb grę :?
To jest ponoć zlepek kodu HL2, HL1, Quake'a itp. Tekstury mieli już gotowe. Nie każdą grę tworzy sie od podstaw. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pomeiszam: Quake, Unreal, Half life, Hexen, Blood, wolfenstain, halo,red faction i pewnie mi worms 3d wyjdą :D:D

No i tak źle na tym nie wyjdziesz :lol: Bo to w sumie zła gra nie jest :D No, a ja pomimo wszystko wierzę ludziom z Valve choć powodów, dla których mogliby kłamać mógłbym sporo sobie wymyśleć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pomeiszam: Quake, Unreal, Half life, Hexen, Blood, wolfenstain, halo,red faction i pewnie mi worms 3d wyjdą :D:D

No i tak źle na tym nie wyjdziesz :lol: Bo to w sumie zła gra nie jest :D No, a ja pomimo wszystko wierzę ludziom z Valve choć powodów, dla których mogliby kłamać mógłbym sporo sobie wymyśleć :)

Powody to my wymyslamy nie oni!!

Ja tam im wierze, bo czemu nie mogliby powiedziec ze gra bedzie opoznina z powodu korekty technicznej?? Nikt by sie nie obrazil, z raczej by sie wszyscy ucieszyli ze gra bedzie jeszcze lepsza :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...