Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

I tak Doom3 bedzie lepsze od HL2. Grafika HL2 moze jedynie zaszkodzic Doom3. Zapraszam na strone www.doom3.w.pl :lol:

I tak HL2 będzie lepszy od Doom'a 3.... ech.... aa ja uważam że obydwie gry będą dobre:]...W każdym razie napewno zagram w obydwie ;) ale nie ukrywam, że wole HL od Doom'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Pamietam jak wzbudzilem furore w sklepie komputerowym ( jakies 1,5 miecha temu ) mowic ze chce Radeona 9800 Pro 256 RAM :). Odrazu sprzedawca zaprosil mnie do kompa, pokazal, modele, ceniniki wszystkich producentow jakich sobie przypomnial, sposoby plac, kredyty, raty, rabaty - wszystko mi wyliczal - to dopiero byl ubaw.
Tjaaa.... W komputerowym jest czasem taka "kolejka", ze czekam 10 min na obsłużenie, ale jak raz powiedziałem, że chcę zmienic procka, to od razu - Proszę sobie usiąść, proszę. Słuchamy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś na kiedy teraz wyznaczono premiere Half Life 2 :?: A i widze że o sprzęcie gadacie to może wiecie jakie HL2 będzie miał wymagania :?:

Premiera ( z tego co mi wiadomo ): Kwiecien 2004

I gdzies przeczytalem taka notke, ze Radeon 9800 PRO ma byc pierwsza karta graficzna na ktorej pojdzie HL2 na full detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ? W becie przecież były oczy, przynajmniej u mnie(może miałem HL2 Beta SE :D), a więc raczej nie zmienią...

Ale kurde, ten hakier to musi mieć fajnie...Ma całą gre, jaką dotąd zrobili(bo przecież wszystkiego nie wypuścił) i w sumie na 1/2 gry może pisać solucje juz 4 miechy przed premierą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to duzo kasy będziesz potrzebował :D napewno za kilka złotych to ta gra nie będzie

Hehe - niczego innego się nie spodziewam. I na dodatek jako bidny studencki wiem jaką wartość ma nasz pieniądz. Co raz bardziej się o tym przekonuje. Ale ja obrotna bestia jestem - bestia pracująca - żadnej pracy się nie boję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to duzo kasy będziesz potrzebował :D napewno za kilka złotych to ta gra nie będzie

Hehe - niczego innego się nie spodziewam. I na dodatek jako bidny studencki wiem jaką wartość ma nasz pieniądz. Co raz bardziej się o tym przekonuje. Ale ja obrotna bestia jestem - bestia pracująca - żadnej pracy się nie boję :wink:

Zbieraj, zbieraj kaske, ja tez potrzebuje na upgread sprzetu!! :cry: bo jest za cieniutki na HL2, mam nadzieje ze na gwiazdke cos uzbieram :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z serwisu Onetu

Na rok przed oficjalną prezentacją przez koncern Microsoft najnowszego komputerowego systemu operacyjnego, opatrzonego nazwą Longhorn, azjatyccy piraci rzucili na rynek kopie programu.

>>> dodam tylko że po 2 dolce sztuka :)

jak widać HL2 to nie jedyna ofiara hakerow hehe a oficjalna premiera miala być w 2005. Może więć z HL2 nie będzie tak źle (m.in. umiknie losu DeusEx2 który jest powszechnie krytykowany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha w tym miesiacu wymieniam kompa! Czekam na ciebie Half- life'ie!

hehehe ale baranim głosem :twisted: zanim HL2 się ukarze Twój komp będzie się nadawał do muzeum to ży jeszcze prawie pól riku (jak nie będzie kolejnych przesunięć)

BTW DIII też przesuneli na wiosnę 2004

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha w tym miesiacu wymieniam kompa! Czekam na ciebie Half- life'ie!

hehehe ale baranim głosem :twisted: zanim HL2 się ukarze Twój komp będzie się nadawał do muzeum to ży jeszcze prawie pól riku (jak nie będzie kolejnych przesunięć)

BTW DIII też przesuneli na wiosnę 2004

jesli wogole ukaze sie HL2 a co do DIII to moze w maju juz wyjdzie (oby)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się, oto niema się co martwić. Co najwyżej obsów się zwiększy. Tak samo jak wykradzenie kodu Loghorna nie sprawi że on nie wydzie, nie wspominając już o alfie DIII. Produkt dopracowany to nie to co jkiś badzie z giełdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha w tym miesiacu wymieniam kompa! Czekam na ciebie Half- life'ie!

hehehe ale baranim głosem :twisted: zanim HL2 się ukarze Twój komp będzie się nadawał do muzeum to ży jeszcze prawie pól riku (jak nie będzie kolejnych przesunięć)

BTW DIII też przesuneli na wiosnę 2004

jesli wogole ukaze sie HL2 a co do DIII to moze w maju juz wyjdzie (oby)

O HAlf- life'a się nie martw zato co do Doom'a to rzeczywiscie raczej za szybko nie wyjdzie ale mi na tym za bardzo nie zalezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błeeeeeeeeee (ile jeszcze razy będęmusiał to pisać :evil: ) no nic.... czekam pokornie do kwietnia aa jak nie wyjdzie to :twisted: ..... przejde sie osobiście do tych cwaniaków z Valve :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
czekam pokornie do kwietnia aa jak nie wyjdzie to :twisted: ..... przejde sie osobiście do tych cwaniaków z Valve :D
...i utniesz sobie miłą pogawędkę z panem ochroniarzem... :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam pokornie do kwietnia aa jak nie wyjdzie to :twisted: ..... przejde sie osobiście do tych cwaniaków z Valve :D
...i utniesz sobie miłą pogawędkę z panem ochroniarzem... :lol:

uciąć to sobie można pogawętkę z cieciem przy bramie, jak dojdzie do ochroniarzy to sobie obejrzy fakturę (teksturę) chodnika prze siedzibą firmy z bliska :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...