Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Gry z zombie :]

Polecane posty

W Falloutach są ghule, czyli prawie zombiaki. Wprawdzie w 1 i 2 większość była inteligentna i pasywna (poza co po niektórymi w Necropolis w 1), ale w F3 pojawiają się feral ghule, które zachowują się już jak archetypalne zombiaki. No i pięknie im główki eksplodują po headshocie.

Tu pozwolę sobie zaprotestować - ghule to padlinożercy (przynajmniej tak są przedstawiani w literaturze) a zombiaki w końcu polują na żywych :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wyżej wymienionych Leftów, residentów itp. nikt nie wspomniał o zombiakach w Dragon Age'u. Nie pełniły tam jakiejś wielkiej roli, chociaż quest z nimi był ( nie zdradzę fabuły ) i też fajnie wyglądało ucięcie głowy za pomocą tarczy takiemu zombiakowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie rozumiem tego tematu... Mamy tu wypisywać gry z zombiakami? Sam pomysł nie jest głupi, ale przydałoby sie trochę opisać, a nie rzucać tytułami...

2. The best of Zombie Games( kolejność przypadkowa):

a) Plants vs. Zombies - Coś w stylu Tower Defense (Home Defense? :tongue: ) Umarlaki z prawej podążają na lewo, do naszego domu. Na drodze staje im ogródek (ew. doniczki i basen :tongue: ) i bohaterskie roślinki. Strzelamy grochem, "wybuchamy" wiśnie, a za wszystko zapłacisz kartą Mastercard energią słoneczną. Na końcu boss i... od nowa :tongue: . Gra propagująca ekologię, dofinansowana przez Greenpeace.

Wystąpili: osoby z zaburzeniami psychicznymi, kurs prawa jazdy, malarze, nurkowie, gumowe kaczuszki, hokeiści, Michael Jackson Disco Dave i inni

b) Left 4 Dead - czwórka ocalałych od epidemii zombiakowej. Próbują przedrzeć się do bezpiecznych miejsc, kosząc przy tym ogromne ilości umarlaków.

c) Warcraft III - Nieumarłym została poświęcona cała rasa i kampania. Mamy wybór wszelakich paskudztw powstałych z grobów, a właściwie wyciągniętych z nich w celu przygotowania ziemi pod inwazję. Ktoś wpuścił ludziom kreta :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właściwie innych gier z zombiakami w roli głównej poza tymi podanymi nie znam :PL4D uważam za po prostu świetną serię gdzie rozwałka i rzeź z truposzami przyjmuje poważne rozmiary, Dead Rising też zły nie jest z tą masą broni na truposzy, ale na dłuższą metę taka rozwałka może się znudzić :happy: Nie można też nie wspomnieć o serii Resident Evil chociaż tu akurat w późniejszych częściach nie były takie zombie sensu scrictu, ale rozwałka i tak była przednia :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie swoje ulubione gierki z zombiakami: Left 4 Dead i Dead Rising 2. W Left 4 Dead najbradziej lubię to, że w tej grze w jak mało której można sobie pograć z kolegami bez ciągłego przeklinania bugów i błędów twórców, chociaż oczywiście i ona nie jest nich całkowicie pozbawiona, lecz twórcy przynajmniej sprowadzili je do przyzwoitego, nie wkurzającego poziomu. Cieszy możliwość wspólnego zabijania truposzy wraz z przyjaciółmi i to, że możemy im pomóc, gdy jakiś bezmóóózgowiec im zagrozi. Z kolei w Dead Rising 2 cieszy ta jatka, którą urządzamy zombim za pomocą takich przedmiotów, że nigdy byśmy ich nie posądzali o traką możliwość użycia :wink: I to są moim skromnym zdanie dwie najlepsze gry z nieumarłymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pozwolę sobie zaprotestować - ghule to padlinożercy (przynajmniej tak są przedstawiani w literaturze) a zombiaki w końcu polują na żywych :smile:

Bo to nie są takie ghule jak w literaturze, tylko mocno napromieniowani ludzie, którzy nie mieli szczęścia umrzeć. Feralom wszystko jedno czy mięsko jest żywe czy martwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się przypomniała gra z playstation MEDIEVIL może ktoś kojarzy ?

W bardzo starej grze Nightmares Creatures też na playstation taka nawalanka co chodziło się laską lub faciem.

Taka strzelanka Hause of the dead też tam zombiaki były hmm co tam jeszcze .

Ostatnio w CDA była gra necrovision i Cruostatis też tam były zombi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medievil kojarzę bardzo zabawna gra na psx i od 2006 roku na psp. Niestety gierka została wydana tylko na konsole więc to niestety gra do innego nieco działu. W House of The Dead grałem i gierka bardzo fajna, ale niestety też szybko się nudzi, w każdym razie bossowie fajnie wyglądali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w cs są zombie ,
W modzie i owszem, bo w normalnej grze bez odpowiednich ustawień takich atrakcji brak :) Grałem ze dwa razy na serwerach z zombie modem i doznania były cokolwiek średnie. Lepiej w L4D się bawić ;]

Half-life 1 i 2 - bardzo wyraźne zombie
Patent z headcrabami miast jakieś odmiany wirusa po raz setny... szczególnie fajne były te szybkie zombie, a gdy jeszcze nie chciało się marnować na nich amunicji to unik-unik i dramatyczne poszukiwanie jakiegoś przedmiotu do Gravity Guna ^_^

Przypomniałem sobie, że jeszcze zombie były (też przez skrypty) w serii OFP/ArmA :) Pod klasyka nawet stworzono całkiem niezły mod Farmland, zresztą pracę nad jego częścią pod A2 trwają i wygląda to całkiem sensownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zombie z Call of Duty: Black Ops? Tak mi się ten tryb podoba, że spędziłem przy nim więcej czasu, niż przy multi :)

Zombie mamy tez w S.T.A.L.K.E.R.ach. I nie chodzi mi o uzombifikowanych stalkerów, ale o prawdziwe zombiaki, które można "przywrócić do życia" (zostały wycięte z gry, chociaż w ich przypadku to raczej do nie-życia można je przywrócić) poprzez ściągnięcie modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation z PS3. Świetny shooter z izometrycznym widokiem. Tysiące zombie (dosłownie, wczoraj po kilku godzinach mam na liczniku 10500), super co-op. Do tego niewiele gier daje okazję do zabicia setki zombie naraz jedną laską dynamitu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to:

- Half-life 2

- Amnesia: Mroczny Obłęd ( nikt nawet o tej grze nie wspomniał tu )

- Penumbra

- Left 4 Dead

No i wiele innych. Obecnie przechodzę Amnesie i muszę przyznać, że powinno się w te grę zagrać. Nieźle straszy a fabuła jest wspaniała. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...