Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Gry z zombie :]

Polecane posty

Stubbs the Zombie, powiadam wam. I co, że liniowa? I co, że krótka. I co, że fizyka pojazdów woła o pomstę to nieba. Ta gra to najlepszy przykład na to, jak zrobić "przyzwoitą grę, która nie ma szans zostać hitem, ale da się w nią grać z uśmiechem na ustach". Oryginalny pomysł (to ty jesteś zombiakiem i to ty dowodzisz hordą), klimatyczna muzyka, zwariowane postacie drugoplanowe ("stworzenie światowego rządu przy pomocy mormońskiego chóru kościelnego"), ciekawe walki wymagające sprytu i kozackie zdolności (rąsia rządzi).

A czemu nikt nie wspomina o Half - Life'ie? Tamtejsze zombiaki były nie mniej przerażające niż te z Residenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plants vs Zombies, a cóż innego?? Najlepsza gra z zombie wszech czasów. I ten Disco Zombie... No i w Painkillerze też się z grubsza zombie pojawiały, więc też by można zaliczyć.

Rzeczywiście super, co do zombiaka disco skojarzył mi się z Michaelem Jacksonem :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The House of The Dead

Mass Effect

Resident Evil 2,3 Nemesis,4,5

Left 4 Dead i 2 część

Painkiller

Plants Vs Zombies

Zombie Shooter 1 i 2

Alien Shooter

Shadow Man

Heretic

Stubbs The Zombie-chociaż to bardziej przypomina horror klasy B

Atom Zombie Smasher

Dead Block

Doom 3 Land Of The Dead

Call Of Duty Black Ops

Fort Zombie

Trapped Dead

Burn Zombie Burn

Dead Island

Zombie Driver

Stalker 2

City Of The Dead

Killing Floor

Dead Rising 1 i 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo nikt jeszcze nie wspomniał o fantastycznej grze, jaką jest Zombie Lane! :D Jak widać, wymaga zaprezentowania. Jest to krzyżówka Plants vs Zombies, Dead Rising i Simsów.

:ohmy: ?

No właśnie.

Gra jest dostępna na portalach społecznościowych. Polega na chronieniu własnej rodziny i domu przed zombie :D Mamy do wyboru wiele czynności: po zabijaniu zombie wypadają przedmioty z których możemy robić jeszcze lepsze bronie, zbierać materiały na odbudowę domu, żywność i tak dalej, robić achievementy, odwiedzać i pomagać sąsiadom... A do tego 5 miliardów questów do wypełnienia ;) Ogranicznikiem jest ilość energii - 1 punkt regeneruje się co 5 minut, początkowo mamy 'zbiornik' na kilkanaście - dzięki czemu trudno jest poświęcić grze cały dzień, za to bardzo wygodnie się w nią gra 'w tle' robienia czegoś. Gram już od wakacji, serdecznie polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja coś innej paki rzucę. W ogóle nie pojawiły się tu gry flashowe, a tych o tematyce zombie jest od groma i jeszcze troszkę. Wszystkie przeze mnie wymienione można znaleźć na Kongregate:

Infectonator: World Dominator - pikseloza w stylu retro

Zombie Outbreak Simulator - wysyp zombiaków w Washington DC. gramy na mapie z Googli

Dead Frontier: Outbreak 2 - powiedzmy że przygodówka

The Undead Survival Test - to jest chyba najlepsze. Test którego wynik przedstawia ile czasu pożyjemy w przypadku pandemii zombiaków :D Niestety trzeba co najmniej dobrze znać angielski.

Podałem jedynie parę tytułów. Po wstukaniu w wyszukiwarkę na Kongregate hasła "zombie" dostaniemy 363000 wyników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że uważam się za fana wszelkich tematów związanych z Zombie, pragnę zaprezentować Wam grę, która nie dość, że zarypista to na dodatek darmowa. Panie i Panowie oto Dead meets Lead. Zdecydowanie polecam, jest krwawo, brutalnie i.......... móóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóózg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie bywają w większości, jeżeli nie w każdej grze typu RPG. Jednak czasem lubię się pośmiać i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, a taką możliwość sprezentował mi Stubbs the zombie. Gra jest kultowa i warta poznania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Brawl Busters-Nie ma to jak zabić (czy tam unicestwić bo w tej grze niema krwi) zombi zboczuszków którzy jak podejdą do ciebie mówią "HoHoHo!" to jeszcze jest bardziej przerażające jak grasz kobietą..ale nieważne

-Ogólnie w większości grach głównie w hcknslashach i rpgach, w na przykład w takich podziemiach lochach są zombiaki i szkielety ghule czy inne jakieś świństwo na czychające na nas.("HoHoHo!").

-Nie można zapominać o grach z zombi z typu zombieshooter.

-Oczywiście nie zapomnijmy o Evil Dead.

To tyle mojego wywodu o zombiakach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną grą z zombie jest Call of Duty Black Ops zombie-mode. Świetny klimat i rozwałka z kolegami. Mój rekord to 45 rund solo. Zdziwiłem się po tym jak usłyszałem, że Zombie mają tam fabułę...

Mają i to bogatą :D. "Kicking Asses and get paid, two my favorite things" - Tank Dempsey, pierwszy z bohaterów zombiaków na mapie Kino Der Toten. Na "Five" w Pentagonie naprawdę przyjemnie rozwala się zombiaki mogąc wcielić się w JFK lub Fidela Castro. Choć w tej grze nie warto próbować walki wręcz... Tu do zombiaków dla odmiany się strzela... I ucieka :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie są też w trzeciej części Saints Row. Po prostu dzwonimy przez telefon i zamawiamy hordę bardzo silnych wielbicieli mózgów. To jak robią rozwałkę w mieście jest epickie :D Pamiętam jeszcze pewną darmową gierkę od Capcom udostępnionom na święta, całkiem sympatyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...