Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Gry z zombie :]

Polecane posty

Zombie są także w świetnym sieciowym FPS-ie Combat Arms.

Oprócz tego przychodzą mi na myśl jeszcze zombiaki z Two Worlds. To bardzo dobra i wciągająca polska gra, a zaskoczyła mnie w niej duża ilość mrocznych elementów. Nekromaci, miasto Oswaroth, Enklawa, mroczny las... szkielety, ghule i wreszcie złowrogie zombie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trochę darmowych gierek z zombiakami ?

1 Zombie Smasher X

2 Zombie Hunt

3 Atom Zombie Smasher

4 Sub Zero Conditions

5 Dead Wake

6 Survivor - The Living Dead

Z pewnością nie umywają się one do wymienionych przez Was tytułów, jednak niezaprzeczalnie są tu zombie, więc można sobie ich pozabijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie pamiec nie myli (a moze, bo uplynelo juz wiele lat) to nalezy takze dopisac pierwszego Alone in the Dark i Ecstatica. Chociaz moja ulubiona gierka z zombiakami i tak pozostaje Plants vs. Zombie. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Rites

Czyli fps, w którym chodzimy wraz z trzema pomocnikami i eksterminujemy stada zombie w postapokaliptycznych miastach. Brzmi znajomo? Tak, ja również mam silnie wrażenie, że twórcy L4D mocno się LR zainspirowali.

House of the Dead

Celowniczki Segi gdzie tematem przednim była eksterminacja nieumarłych. Jedynka nawet zabawna, reszta to woda po kisielu.

Aha, jako fanboy System Shock sprostuję - ani w jedynce ani w dwójce zombie nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tu jeszcze wspomnieć o jednej z najfajniejszych gier z Zombie, a mianowicie Cold Fear. Akcja gry dzieję się na statku podczas sztormu "stulecia" więc i ty i zombie możecie wypaść za burtę, grafika nieco odstaje od obecnych produkcji, ale tak dobrze odwzorowanych warunków pogodowych to ja dawno nie widziałem, no i jeszcze przyzwoita fabuła, ta gra wciąga na długo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Alanie Wake'u zombiaków niema? Mi się wydaje że są.

Jest jeszcze FarCry2 z modem do multi ;)

Fable I oraz II - może to tylko nieumarli ale zaliczyć też można.

Bulletstorm - ci psychole których bez pardonu kopiemy po jajach i przyciągamy niebieskom linką do siebie żeby zdobyć 100 pkt za HeadShoota to chyba zombi.

Quake - kto się ze mną nie zgodzi?

Metin2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grą z zombie jest cała seria Resident Evil.Fajna gierka ciekawe bronie.Kto jeszcze nie zagrał naprawde polecam :wink: Ja przeszłem Resident Evil 4 z 5 razy na PS2 i jeszcze mi się nie znudziło więc zaczołem grać w tą gre na komputerze. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...