Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Gry z zombie :]

Polecane posty

Z obecnych gier zombie czekam zdecydowanie na PCtową wersję State of Decay - z materiałów jakie widziałem na 'jutubie wyłania się naprawdę świetny survival w otwartym świecie podczas zombie apokalipsy z bogactwem opcji oraz fajnym gameplayem... jaram się :D

Niby wspomniałbym o Left 4 Dead 3, ale wszyscy wiemy do jakiej liczby Valve nie potrafi liczyć ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo seria L4D, ale i Killing Floor bardzo mi się podobał pod względem gamplay (bawiłem się lepiej niż w Crysis 3). Obecnie mam Dead Island, ale liczyłem na coś lepszego, czuć rękę Tehchlandu i zalatuje niedoróbkami technicznymi (wybiórczo działająca fizyka) z budżetowych wersji. Jednakże mój ulubiony klimat z zombiakami był w dodatku do Borderlands - The Zombie Island of Dr Ned - te ponure, poskręcane gigantyczne drzewa, muzyka, miasto dead haven i krwawe niebo. Co do DayZ i innych nie mogę się wypowiedzieć - bo - nie grałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem wielu gier z zombie jest to, że... teoretycznie nie ma w nich zombie. Większość tytułów traktuje o zarażonych. Left 4 Dead - "zarażeni"; Walking Dead - "zarażeni"; WarZ DayZ* - "zarażeni". Zombie, z tego co się orientuję, to zwłoki, które powstały z grobu. W powyższych grach mamy do czynienia z jakąś chorobą. Może to pewnego rodzaju pedantyzm z mojej strony, ale nie zmienia to sytuacji.

Nie zrozumcie mnie źle, bardzo lubię gry ze zmarlakami w roli głównej, po prostu wzięło mnie na takie wywody.

* - tu przepraszam, nie grałem, więc nie wiem jak to wygląda, ale tytuł "Infestation..." sugeruje mi, że występują tu zarażeni

@agam333 - racja, wizja spędzenia kilka godzin na rzucaniu wątrobą i jedzeniu mózgów bez większych urozmaiceń lekko odrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z zombie nigdy mnie nie nudzą .Najbardziej podobał mi się Dead Rising 2.Może zombie nie były strszna,ale chumor genialny.Resident Evil-e też były świetne.Wiadomo,że nowsze części to strzelanki ,ale i tak je lubię:).Teraz jedynie nie mogę się doczekać Daying Light.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wygrzebałem płytkę z CDA ze Stubbsem i powiem że to jest genialne w swej prostocie, aż dziwne mam te gre tyle lat i nigdy nie grałem :P Częściowo dlatego, że akurat kiedyś jak chciałem w nią zagrać to akurat byłem niedługo po wymianie karty graficznej i coś sie pogryzło z grą, raczej przez sterowniki bo teraz na niej działa perfekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...