Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Murezor

Oświadczenie Komitetu Smugglerkowego

Polecane posty

O tutaj mogło zajść takie podejrzenie:

Ciekawe. Prędzej podejrzenie powinno paść na luqa, nie na michiego, bo to on był jednym z dwóch głównych aktorów tego dramatu. W każdym razie nie trafiłeś.

Według mnie opuścili to forum ze względu na to, że przestało im się tu podobać.

Opuścili forum po wpadce ze Smugglerkami, kiedy pokazano, że rozsyłano PW do forumowiczów żeby głosowali na luqa. To zabawne, że przestało im się tu podobać po akcji z ich udziałem. Zbieg okoliczności? Mnie raczej dziwi, że luq skasował konto, skoro nie miał z tym nic wspólnego. Ja nie kasuję konta, kiedy ktoś mi coś zarzuca. Uczciwość jest moją tarczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumi5 - Z tego co udostępniła moderacja to nie ma żadnych niezbitych dowodów na to że luq wysyłał PW, a robił to xandi. Lecz widać zależność że po wejściu luq'a na kogoś profil, po pewnym czasie on na niego głosował, nie będąc związany z tym działem, user który był nieaktywny nagle głosuję, konta jednopostowe itp.

EDIT: Mój błąd, źle przeczytałem post, przepraszam Gumi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipbawol: Proszę Cię, co my jesteśmy dziećmi? Tak jak HD napisał, jeśli ktoś jest w 100% czysty to będzie starał się udowodnić, że tak jest, a nie będzie uciekał się od tłumaczeń. Nie twierdzę, że nie planował opuścić forum, ale jestem niemal pewny, że jeśli sprawa nie wyszłaby na jaw, a Luq92 wygrałby Smugglerka, to by na pewno by został.

Ps. Po co michi93 prosił mnie o kasację konta? Łączył się w bólu z Lukiem? Szkoda, że nie łączył się w bólu z tymi, którym zabawa została została oszustwem obrzydzona. Oczywiście, może się bawić w różne spekulacje, ale to chyba w tej chwili nie ma żadnego sensu. Właśnie po to została powołana Komisja Smugglerkowa, by czuwać nad przebiegiem tej zabawy, a nie moderatorzy, na których padły słowa tym temacie "że im łatwiej wygrać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czuć było, że Luq od dłuższego czasu chce odejść, kilka osób wie dlaczego (poniekąd mu się nie dziwię :) ).

Ale warto uciąć temat, Sevardowi nie wypada, może niech Pzkw zamknie sprawę jakąś dobrą pogróżką i wszyscy wrócimy do Z&Z :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic więcej nie pisać, ale widzę, że jednak pewne rzeczy wyjaśnić trzeba, bo się robi tajemnice z rzeczy, które by ślepy zauważył.

@3m2oo5 Nie róbmy tajemnicy z czegoś, co wszyscy siedzący w sprzęcie wiedzą. Główną przyczyną dla której luq chciał odejść byłem ja oraz to, że wprost mu napisałem, że na jakikolwiek kolorek to on szans nie ma. Dodatkowo śmiałem mu wypomnieć parę razy co myślę o jego podejściu oraz zakwestionować jego wiedzę (często gęsto luq pisał komuś, żeby porobili jakieś testy, po czym czekał, aż ktoś inny zinterpretuje wyniki). Nie bez znaczenia pewnie było też to, że org został najpierw ekspertem, a potem moderatorem.

@filipbawol Obydwoje dobrze wiemy, że coś takiego jak spółka luqa istniało. Naprawdę nie trzeba było dużo siedzieć w sprzęcie, by wiedzieć kogo sUk miał tu na myśli. Wystarczy w końcu poprzeglądać parę tematów, w których pisał luq, żeby wyłapać osoby, których aktywność ograniczała się do słów typu "zgadzam się z luqiem", lub kopiowania jego zwrotów oraz zestawów (które w dużej części tak naprawdę były kopią zwrotów i zestawów Gi3rka).

Na koniec napiszę tylko tyle, że michiego trochę mi szkoda, bo w sumie gdyby nie jego gwałtowny charakter oraz to, że po polsku to on nie pisał, to zapewne byłby ekspertem. Za luqiem natomiast płakać nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często gęsto luq pisał komuś, żeby porobili jakieś testy, po czym czekał, aż ktoś inny zinterpretuje wyniki
...a co w tym złego? Przecież to nie jest tak, że jest się ze wszystkiego ekspertem. Zrobienie podstawowych testów to jest dobry punkt wyjścia do rozwiązania problemu, a że zostawia się wyniki do interpretacji innym (bo np. wie, że nie ma z tym do czynienia na co dzień i może coś przeoczyć), bardziej obeznanym w temacie to żadna ujma czy plama na honorze. W końcu ludzie opisując problem często zapominają, by testy wykonać i trzeba im potem o tym przypomnieć - a nie powinno być potem na siłę obowiązku zmuszania danej osoby do interpretacji wyników, tylko dlatego że poruszyła tę kwestię. Ja to tak widzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard

Luq napisał do mnie na gg by Ci to przekazać:

nie chodzi mi o zaden kolorek. od dawna wiedzialem ze tutaj trzeba miec znajomosci wyzej zeby do czegosc zajsc. a co do zestawow to uczylem sie od gierka i skladalem jak najlepiej umiem i nie da sie poprawic juz idealnego zestawu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2 Problem w tym, że dla mnie coś takiego to pusty stats. Po kiego pisać komuś, żeby zrobił testy, jak nie ma się pewności, że ktoś to kiedyś sprawdzi? Użytkownik porobi testy, które zajmują x czasu, ba mogą grozić uszkodzeniem czegoś i potem co?

@filipbawol Znajomości wyżej? Ładne określenie. Szkoda tylko, że zupełnie błędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej strony bardzo mało jest sytuacji, gdzie wina konkretnego podzespołu/programu/itp. jest ewidentna i obejdzie się bez przeprowadzenia dodatkowych testów. Natomiast jeżeli użytkownik testów nie przeprowadzi, no to z fusów się nie wywróży co jest nie tak - więc i tak dojdzie do jednego: poproszenia o wykonanie testów.

Ponadto z Twojego postu wynika, że o wykonanie testów mogą prosić jedynie ci, którzy czują się na siłach przy ich sprawdzaniu. W ten sposób niepotrzebne opóźniamy korespondencję na forum. Użytkownik będzie czekał aż mu jakiś ekspert napisze, by wykonać testy. Przecież mógł nie czekać tyle na odpowiedź bo jakiś szary użytkownik, mający ogólne pojęcie o sprzęcie, mógł napisać wcześniej o testach komponentów, które wg własnej wiedzy uznał za potencjalne źródła problemu. Jeśli do tematu zajdzie ktoś bardziej obeznany, zamiast posta z lakonicznymi informacjami ujrzy wyniki testów. W taki sposób można działać szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby napisanie bota, który w sprzęcie pisałby pod każdym postem "Podaj markę i moc zasilacza, sprawdź OTLem i HDTune system". Oszczędność czasu i nerwów! >:D
Uderzone w sedno.

od dawna wiedzialem ze tutaj trzeba miec znajomosci wyzej zeby do czegosc zajsc
Dzięki wujku Gatesie, którego nie mam, że załatwiłeś mi stanowisko na FA :laugh: .

Myślę, że można powiedzieć, że główna dyskusja została zakończona, a teraz rozwijamy niepotrzebnie temat "czemu Luq92 odszedł". Odszedł na własne życzenie i to tylko jego sprawa (strata?). Temat zamykam i niech te nieprzyjemności, z którym spotykaliśmy się przy tej edycji Smugglerków, już nigdy nie powrócą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...